29 maja 2017 r.
IX edycja Międzydiecezjalnego Konkursu „Święci i bohaterowie Naszej Ziemi”
II miejsce- kategoria multimedialna
Dawid Tymiński kl. II e
III miejsce- kategoria plastyczna
Natalia Sokołowska kl. II d
wyróżnienie- kategoria literacka
Klaudia Oleksik kl.II d
opiekun p. Anna Jamiołkowska
26 maja 2017 r.
Regionalny konkurs plastyczno- literacki "Wśród łąk"
I nagroda- kategoria "wiersz"
Natalia Sokołowska kl. II d
II nagroda- kategoria "wiersz"
Klaudia Oleksik kl.II d
Anna Kosieradzka kl. I b
wyróżnienie- kategoria plastyczna
Amelia Dołęgowska kl.I c
opiekunowie p. Luiza Borawska, p. Maria Sutkowska, p. Iwona Godlewska
23 maja 2017 r.
XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
wyróżnienie drużynowo
Karol Godlewski kl. III d
Klaudia Oleksik II d
Hanna Zagroba kl. II c
Jakub Kwiatkowski kl. II c
opiekun p. Joanna Ścisłowicz
19 maja 2017 r.
XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Osobowości Jana Pawła II
I miejsce indywidualnie
Nina Milewska kl.III b
opiekun p. Anna Jamiołkowska
II miejsce drużynowo
Nina Milewska kl. III b
Amelia Dołęgowska I c
Andrzej Kaczyński kl. III b
opiekunowie p. Anna Jamiołkowska, p. Małgorzata Borecka
28 kwietnia 2017 r.
V Festiwal Pianistyczny im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku
wyróżnienie
Paweł Kalinowski
opiekun p. Katarzyna Barteczek
28 kwietnia 2017 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - Jana Pawła II
II miejsce
Julia Krajewska I a
opiekun p. Anna Jamiołkowska
28 kwietnia 2017 r.
Szkolny Konkurs "Czytam, więc jestem"
I miejsce
Sylwia Sokołowska II d
Daniel Szepietowski III b
II miejsce
Sylwia Pajewska II e
Nina Milewska III b
III miejsce
Julita Stypułkowska II d
Klaudia Oleksik II d
Emilia Fedorowska II d
Weronika Stypułkowska II d
Katarzyna Krajewska II a
wyróżnienia
Aniela Kiełek II a
Nicola jabłńska II a
Kacper Grodzki II e
Kamila Magusiewicz III b
Olgierd Dąbrowski III b
opiekun p. Luiza Borawska
26 kwietnia 2017 r.
X Powiatowy Konkurs Poetycki "Wierszem malowane"
I miejsce
Klaudia Oleksik kl. II d
uczennica p. Luizy Borawskiej
7 kwietnia 2017 r.
Diecezjalny Konkurs Kart Świątecznych i Pisanek
III miejsce kategoria "Kartka Świąteczna"
Luiza Lubowicka kl. I c
wyróżnienie
Marta Żurowska kl. I c
wyróżnienie kategoria "Pisanki"
Klaudia Załęska kl. IIc
Kamil Kulesza kl. III e
opiekunowie p.Małgorzata Borecka, p.Anna Jamiołkowska
29 marca 2017 r.
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ekonomii dla szkół gimnazjalnych "Z ekonomią za pan brat"
laureatki
Dominika Wojciechowska kl. II e
Hanna Zagroba kl. II c
opiekunowie p.Małgorzata Mokrzewska, p.Alicja Ostrowska
17 marca 2017 r.
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
finaliści
Daniel Szepietowski kl. III b
Hubert Drewnowski kl. II c
opiekun p.Katarzyna Bartłomiejczuk
15 marca 2017 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski
wyróżnienie
Luiza Maria Lubowicka kl.I c
opiekun p. Maria Agnieszka Sutkowska
11 marca 2017 r.
XVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej
laureatka
Natalia Czarnowska kl. II b
opiekun p. Anna Jamiołkowska
10 marca 2017 r.
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
finalista
Andrzej Kaczyński kl. III b
opiekun p. Ewa Turlewicz
6 marca 2017 r.
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
finalistka
Natalia Janina Sokołowska kl. II d
opiekun p. Luiza Jolanta Borawska
4 marca 2017 r.
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
finalistka
Amelia Dołęgowska kl. I c
opiekun p.Elżbieta Fiedorczuk
1 marca 2017 r.
Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
laureat
Mateusz Faszczewski kl.IIIa
finaliści
Michał Faszczewski kl. III a
Szymon Wnorowski kl. III a
Paulina Godlewska kl. II b
opiekun p.Małgorzata Mokrzewska
20 stycznia 2017 r.
"Zapobiegajmy pożarom" - konkurs powiatowy
I miejsce
Natalia Sokołowska kl. II d
wyróżnienie
Luiza Maria Lubowicka kl. I c
21 grudnia 2016 r.
Diecezjalny Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych
I miejsce- kategoria " Szopki"
Luiza Maria Lubowicka kl. I c
wyróżnienie - kategoria "Stroiki"
Weronika Rogalewska kl. I e
Kamil Kulesza kl. III e
opiekun: p. Małgorzata Borecka
16 grudnia 2016 r.
XXV edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap rejonowy
I miejsce drużynowo
Miejski Zespół Szkół - Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem
I miejsce indywidualnie
Natalia Nowacka kl. III c
II miejsce indywidualnie
Monika Murawska kl. III b
IV miejce indywidualnie
Mateusz Faszczewski kl. III a
opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
26 listopada 2016 r.
VI edycja konkursu instrumentalnego „Muzyk pierwsza klasa”
IV miejsce
Paweł Kalinowski kl. I cyklu czteroletniego Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia
opiekun: p. Katarzyna Barteczek
20 listopada 2016 r.
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego"
wyróżnienie
Luiza Maria Lubowicka kl. I C
opiekun: Iwona Godlewska
8 listopada 2016r.
"Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek-podróży Jana Pawła II"- międzyszk. konkurs wiedzowy - etap rejonowy
I miejsce indywidualnie
Nina Milewska kl. III b
II miejsce indywidualnie
Rafał Kaczyński kl. II a
I miejsce drużynowo
Nina Milewska kl. IIIb
Rafał Kaczyński kl. II a
Andrzej Kaczyński kl. III b
Opiekun p. Anna Jamiołkowska
8 listopada 2016 r.
"Pielgrzymka Jana Pawła II do Fatimy"- konkurs plastyczny - etap powiatowy
I miejsce
Natalia Sokołowska kl. II d
Opiekun p. Anna Jamiołkowska
III miejsce
Luiza Maria Lubowicka kl. I c
Opiekun p. Małgorzata Borecka
26 października 2016 r.
XVI Powiatowy Konkurs Piosenki "Szepietowo 2016"
II miejsce w kategorii zespołowej
Zespół wokalny Miejskiego Zespołu Szkół - Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem
Opiekun: p. Iwona Godlewska