Najlepsi uczniowie
Plan lekcji
Wykaz podr.

Klasa IV a

Lena Kraszewska 5,55 wzorowe

Malwina Wojno 5,55 wzorowe

Pola Kułkiewicz 5,36 wzorowe

Maria Wiśniewska 5,36 wzorowe

Anna Kaczyńska 5,27 wzorowe

Tomasz Leoniak 5,27 wzorowe

Stanisław Malinowski 5,27 wzorowe

Franciszek Ostrowski 5,27 wzorowe

Zofia Gołaszewska 5,18 wzorowe

Aleksandra Zaremba 5,18 wzorowe

Nikola Dmochowska 5,09 wzorowe .

Konstanty Gradowski 5,09 wzorowe.

Jan Paweł Faszczewski 5,00 bardzo dobre

Laura Perkowska 4,82 wzorowe.

Maria Sienicka 4,82 bardzo dobre

Klasa IV B

Jakub Brzozowski 5,36 wzorowe

Kamila Dąbrowska 5,09 bardzo dobre

Stanisław Kruszewski 4,82 wzorowe

Klasa IV c

Franciszek Wojciech Gołaś 5,73 wzorowe

Anna Idźkowska 5,64 bardzo dobre

Nadia Szepietowska 5,64 bardzo dobre

Hanna Włostowska 5,64 bardzo dobre

Joanna Grodzka 5,36 bardzo dobre

Gabriela Puchalska 5,36 bardzo dobre

Szymon Pruszyński 5,09 wzorowe

Dawid Gołaszewski 5,00 bardzo dobre

Szymon Kaczyński 4,91 bardzo dobre

Rafał Niemyjski 4, 91 bardzo dobre

Amelia Wójciak 4,91 bardzo dobre

Milena Cybulska 4,91 bardzo dobre

Stanisław Moczydłowski 4.82 bardzo dobre

Klasa IV d

Filip Kućmierowski 5,45 bardzo dobre

Gabriela Dąbrowska 5,09 wzorowe

Mateusz Grochowski 5,09 bardzo dobre

Bartosz Biały 5,0 bardzo dobre

Izabela Targońska 5,0 bardzo dobre

Szymon Świderski 4,82 bardzo dobre

Klasa V a

Lidia Stypułkowska 5,58 wzorowe

Julia Maria Wyszomirska 5,50 wzorowe

Wiktoria Czaja 5,42 wzorowe

Antoni Czajkowski 5,42 wzorowe

Maria Buczyńska 5,25 wzorowe

Malwina Chmielewska 5,25 wzorowe

Oliwia Rosicka 5,25 wzorowe

Szymon Kulesza 5,08 wzorowe

Antonina Grabowska 5,00 wzorowe

Aleksander Kulesza 4,92 bardzo dobre

Klasa V b

Dominik Molenda 5,33 wzorowe

Mateusz Dąbrowski 5,25 wzorowe

Kacper Romanowski 5,25 wzorowe

Julia Malinowska 5,08 wzorowe

Kamila Milewska 5,08 wzorowe

Gabriela Markowska 4,75 bardzo dobre

Klasa VI a

Gołaś Jan Aleksander 5,33 wzorowe

Bagińska Liliana 5,25 wzorowe

Prużanin Błażej 5,25 wzorowe

Ołdakowski Jan Stanisław 5,17 wzorowe

Ostrowski Maciej 5,17 wzorowe

Rydzewska Gabriela 5,08 wzorowe

Paulina Herman 4,93 wzorowe

Faszczewska Aleksandra 4,92 wzorowe

Kamińska Zuzanna 4,92 wzorowe

Płońska Kornelia 4,83 wzorowe

Klasa VI b

Alan Kaczyński 4,83 wzorowe

Klasa VII a

Wiktor Wyszomirski 5,36 wzorowe

Mateusz Kulesza 4,93 bardzo dobre

Michał Zaremba 4,79 bardzo dobre

Klasa VII b

Arkadiusz Zieliński 5,00 wzorowe

Wiktor Szepietowski 5,00 bardzo dobre

Błażej Sienicki 4,93 bardzo dobre

Klasa VII c

Dominika Łapińska 4,79 wzorowe

Oliwia Szamreta 4,79 wzorowe

Klasa VIII A

Tkacz Magdalena 5,67 wzorowe

Murawska Marta 5,56 wzorowe

Szepietowska Wiktoria 5,44 wzorowe

Kalinowska Kamila 5,17 wzorowe

Milewski Piotr 5,11 wzorowe

Bagiński Jakub Mikołaj 5,06 bardzo dobre

Wnorowski Paweł 5,06 wzorowe

Dołęgowski Miłosz 5,00 wzorowe

Kaczyński Eryk 5,00 wzorowe

Deszczyński Cyprian 4,94 wzorowe

Bieliński Piotr 4,83 wzorowe

Herman Maciej 4,78 wzorowe

Jabłońska Dominika 4,78 wzorowe

Magusiewicz Julia 4,78 wzorowe

Szlendak Jan 4,78 bardzo dobre

Klasa VIII b

Ołdakowski Filip 5,22 wzorowe

Brzósko Bartosz 5,00 wzorowe

Zagroba Maja 4,89 wzorowe

Borecka Aleksandra 4,83 wzorowe

Kubińska Amelia 4,78 wzorowe

Klasa VIII c

Gabriela Godlewska 5,44 wzorowe

Natalia Tymińska 5,33 wzorowe

Gabriela Wojno 5,22 wzorowe

Barbara Dołęgowska 5,17 wzorowe

Sebastian Kossykowski 5,17 wzorowe

Maja Roszkowska 5,17 wzorowe

Lena Sieliwoniuk 5,17 wzorowe

Piotr Idźkowski 4,94 wzorowe

Maria Giero 4, 78 wzorowe

 

Redakcja

I miejsce 5,73

Franciszek Wojciech Gołaś klasa IV c

II miejsce 5,67

Magdalena Tkacz VIII a

III miejsce 5,64

Anna Idźkowska klasa IV c

Nadia Szepietowska klasa IV c

Hanna Włostowska klasa IV c

IV miejsce 5,58

Lidia Stypułkowska klasa Va

V miejsce 5,56

Murawska Marta klasa VIII a

VI miejsce 5,55

Lena Kraszewska klasa IV a

Malwina Wojno klasa IV a

VII miejsce 5,50

Julia Maria Wyszomirska klasa Va

VIII miejsce 5,45

Filip Kućmierowski klasa IV d

IX miejsce 5,44

Szepietowska Wiktoria VIII a

Gabriela Godlewska VIII c

X miejsce 5,42

Wiktoria Czaja klasa Va

Antoni Czajkowski klasa Va

Readakcja

I miejsce średnia ocen 5,33

Wiktoria Czaja V a

Lidia Stypułkowska V a

II miejsce średnia ocen 5,27

Malwina Wojno IV a

Anna Idźkowska IV c

III miejsce średnia ocen 5,21

Wiktoria Szepietowska VIII a

Filip Ołdakowski VIII b

IV miejsce średnia ocen 5,18

Franciszek Wojciech Gołaś IV c

Hanna Włostowska IV c

V miejsce średnia ocen 5,17

Malwina Chmielewska V a

Julia Maria Wyszomirska V a

VI miejsce średnia ocen 5,14

Magdalena Tkacz VIII a

Gabriela Godlewska VIII c

VII miejsce średnia ocen 5,09

Lena Kraszewska IV a

Stanisław Malinowski IV a

Nadia Szepietowska IV c

VIII miejsce średnia ocen 5,08

Maria Buczyńska V a

Szymon Kulesza V a

Oliwia Rosicka Va

Julia Malinowska V b

Dominik Molenda V b

Kacper Romanowski V b

IX miejsce średnia ocen 5,07

Wiktor Wyszomirski VII a

Marta Murawska VIII a

X miejsce średnia ocen 5,0

Jan Paweł Faszczewski IV a

Zofia Gołaszewska IV a

Pola Kułkiewicz IV a

Jakub Brzozowski IV b

Szymon Pruszyński IV c

Filip Kućmierowski IV d

Antoni Czajkowski V a

Kamila Milewska V b

Mateusz Dąbrowski V b

Jan Aleksander Gołaś VI a

Gabriela Rydzewska VI a

Kamila Kalinowska VIII a

Natalia Tymińska VIII c

Redakcja

Klasa IV a

Malwina Wojno 5,27 wzorowe

Lena Kraszewska 5,09 wzorowe

Stanisław Malinowski 5,09 bardzo dobre

Jan Paweł Faszczewski 5,0 bardzo dobre

Zofia Gołaszewska 5,0 wzorowe

Pola Kułkiewicz 5,0 wzorowe

Anna Kaczyńska 4,91 wzorowe

Tomasz Leoniak 4,91 wzorowe

Franciszek Ostrowski 4,91 bardzo dobre

Maria Wiśniewska 4,91 wzorowe

Aleksandra Zaremba 4,91 wzorowe

Klasa IV b

Jakub Brzozowski - 5,0 – wzorowe

2. Kamila Dąbrowska – 4,9 – wzorowe

Klasa IV c

Anna Idźkowska 5,27 wzorowe

Franciszek Wojciech Gołaś 5,18 bardzo dobre

Hanna Włostowska 5,18 bardzo dobre

Szymon Pruszyński 5,0 wzorowe

Nadia Szepietowska 5,09 bardzo dobre

Joanna Grodzka 4,82 bardzo dobre

Stanisław Moczydłowski 4,82 bardzo dobre

Gabriela Puchalska 4,82 bardzo dobre

Klasa IV d

Filip Kućmierowski 5,0 bardzo dobre

Bartosz Biały 4,91 bardzo dobre

Izabela Targońska 4,82 bardzo dobre

Klasa V a

Wiktoria Czaja 5,33 wzorowe

Lidia Stypułkowska 5,33 wzorowe

Malwina Chmielewska 5,17 wzorowe

Julia Maria Wyszomirska 5,17 wzorowe

Maria Buczyńska 5,08 wzorowe

Szymon Kulesza 5,08 wzorowe

Oliwia Rosicka 5,08 wzorowe

Antoni Czajkowski 5,0 wzorowe

Franciszek Milewski 4,75 bardzo dobre

Klasa V b

Julia Malinowska 5,08 wzorowe

Dominik Molenda 5,08 wzorowe

Kacper Romanowski 5,08 wzorowe

Kamila Milewska 5,0 wzorowe

Mateusz Dąbrowski 5,0 wzorowe

Klasa VI a

Jan Aleksander Gołaś 5,0 wzorowe

Gabriela Rydzewska 5,0 wzorowe

Liliana Bagińska 4,92 wzorowe

Jan Stanisław Ołdakowski 4,75 bardzo dobre

Maciej Ostrowski 4,75 wzorowe

Błaże Prużanin j 4,75 bardzo dobre

Klasa VI b

Alan Kaczyński 4,75 bardzo dobre

Klasa VII a

Wiktor Wyszomirski 5,07 bardzo dobre

Klasa VII b

Wiktor Szepietowski 4,86 bardzo dobre

Klasa VII c

Oliwia Stypułkowska 4,79 bardzo dobre

Klasa VIII a

Wiktoria Szepietowska 5,21 wzorowe

Magdalena Tkacz 5,14 wzorowe

Marta Murawska 5.07 wzorowe

Kamila Kalinowska 5,00 bardzo dobre

Piotr Milewski 4,93 bardzo dobre

Eryk Kaczyński 4,79 bardzo dobre

Klasa VIII b

Filip Ołdakowski 5,21 wzorowe

Bartosz Brzósko 4,86 bardzo dobre

Klasa VIII c

Gabriela Godlewska 5,14 wzorowe

Natalia Tymińska 5,0 wzorowe

Lena Sieliwoniuk 4,93 wzorowe

Barbara Dołęgowska 4,86 wzorowe

Gabriela Wojno 4,86 wzorowe

Piotr Idźkowski 4,79 bardzo dobre

Sebastian Kossykowski 4,79 wzorowe

Gratulujemy serdecznie i życzymy, by kolejny semestr był równie udany lub jeszcze lepszy!

Redakcja

1. Miejsce

Średnia ocen 5,67

Łukasz Leoniak VIII a

2.Miejsce

Średnia ocen 5,64

Julia Wyszomirska kl. IV a

3.Miejsce

Średnia ocen 5, 50

Jan Aleksander Gołaś kl. Va

Magdalena Tkacz kl. VIII a

4.Miejsce

Średnia ocen 5,43

Marta Murawska VII a

Wiktoria Szepietowska VII a

5.Miejsce

Średnia ocen 5,42

Liliana Bagińska V a

Maciej Ostrowski Va

6. Miejsce

Średnia ocen 5,39

Łucja Kulesza VIII b

7. Miejsce

Średnia ocen 5,36

Lidia Stypułkowska IV a

Czajkowski Antoni IV a

8.Miejsce

Średnia ocen 5,35

Mateusz Kulesza VI a

9.Miejsce

Średnia ocen 5,33

Arkadiusz Zieliński VI b

Wiktor Szepietowski VI b

Oliwia Stypułkowska VIc

10.Miejsce

Średnia ocen 5,29

Natalia Tymińska VII c

IV a

1. Julia Wyszomirska - 5,64 wzorowe

2. Lidia Stypułkowska - 5,36 wzorowe

3. Antoni Czajkowski - 5,36 wzorowe

4. Wiktoria Czaja - 5,27 wzorowe

5. Szymon Kulesza - 5,27 - wzorowe

6. Malwina Chmielewska - 5,18 wzorowe

7. Aleksander Kulesza - 5,18 bardzo dobre

8. Maria Buczyńska - 5,09 wzorowe

9. Izabela Kalinowska - 5,09 wzorowe

10. Oliwia Rosicka - 5,00 wzorowe

11. Paweł Wojno - 5,00 - bardzo dobre

12. Aleks Gaweł - 4,91: bardzo dobre

13. Franciszek Milewski - 4,91 bardzo dobre

14. Wiktoria Radziwił - 4,82 wzorowe

IV b

1.Mateusz Dąbrowski 5,27 wzorowe

2.Dominik Molenda 5,27 wzorowe

3.Kacper Romanowski 5,27 wzorowe

4.Julia Malinowska 5,18 wzorowe

5.Dawid Grodzki 4,82 bardzo dobre

6.Franciszek Jabłoński 4,82 bardzo dobre

7.Gabriela Markowska 4,82 bardzo dobre

8.Kamila Milewska 4,82 bardzo dobre

IV c

1. Igor Dąbrowski 5, 0 wzorowe

V a

1.Jan Aleksander Gołaś 5,50 wzorowe

2.Liliana Bagińska 5,42 wzorowe

3.Maciej Ostrowski 5,42 wzorowe

4.Paulina Herman 5,25 wzorowe

5.Zuzanna Kamińska 5,25 wzorowe

6.Kornelia Płońska 5,25 wzorowe

7.Błażej Prużanin 5,25 wzorowe

8.Gabriela Rydzewska 5, 25 wzorowe

9.Kacper Święcki 5,0 wzorowe

10. Deszczyński 4,75 bardzo dobre

11.Aleksandra Faszczewska 4,75 bardzo dobre

12.Gabriela Anna Łapińska 4,75 bardzo dobre

13.Jan Stanisław Ołdakowski 4,75 bardzo dobre

14.Adam Osuchowski 4,75 bardzo dobre

15.Wiktor Prużanin 4,75 bardzo dobre

16.Julianna Szymańska 4,75 bardzo dobre

V b

Julia Dąbrowska 5,08 wzorowe

Oliwia Gwardiak 5,08 wzorowe

Lena Włostowska 5,08 wzorowe

Alan Kaczyński 5,00 wzorowe

Piętka Jakub "PJ2"5,00 wzorowe

Wojciech Gwardiak 4,92 wzorowe

Szymon Maciuszko 4,92 wzorowe

Paweł Ostrowski 4,83 bardzo dobre

Szymon Kaczyński "KS2"4,75 bardzo dobre

Maja Kruszewska 4,75 bardzo dobre

VI a

Mateusz Kulesza 5,35 bardzo dobre

Wiktor Wyszomirski 5,25 wzorowe

Michał Zaremba 5,25 wzorowe

Antoni Doroszkiewicz 5,08 wzorowe

Julia Wysocka 4,83 bardzo dobre

VI b

Arkadiusz Zieliński 5,33 wzorowe

Wiktor Szepietowski 5,33 bardzo dobre

Marcel Choiński 5,08 bardzo dobre

Pola Bańkowska 5,0 wzorowe

Adam Bagiński 5,0 bardzo dobre

Błażej Sienicki 5,0 bardzo dobre

Karina Guberska 4,83 bardzo dobre

Szymon Baryczka 4,83 bardzo dobre

Aleksandra Skłodowska 4,75 bardzo dobre

VI c

Oliwia Stypułkowska 5,33 wzorowe

Dominika Łapińska 5,0 wzorowe

Oliwia Szamreta 4,83 wzorowe

Emilia Jabłońska 4,75 wzorowe

Julia Żochowska 4,75 bardzo dobre

VII a

Magdalena Tkacz 5,5 wzorowe

Marta Murawska 5,43 wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,43 wzorowe

Kamila Kalinowska 5,14 wzorowe

Piotr Milewski 5,14 wzorowe

Miłosz Dołęgowski 5,07 bardzo dobre

Eryk Kaczyński 5,07 bardzo dobre

Jakub Bagiński 4,93 bardzo dobre

Piotr Bieliński 4,86 bardzo dobre

Dominika Jabłońska 4,86 bardzo dobre

Julia Magusiewicz 4,86 wzorowe

Filip Choiński 4,79 bardzo dobre

Natalia Kolińska 4, 79 bardzo dobre

VII b

Bartosz Brzósko 5,0 bardzo dobre

Maja Zagroba 4,79 wzorowe

VII c

1.Natalia Tymińska 5,29 wzorowe

2. Gabriela Wojno 5,21 wzorowe

3.Gabriela Godlewska 5,14 wzorowe

4.Lena Sieliwoniuk 5,14 bardzo dobre

5.Maja Roszkowska 5,0 wzorowe

6.Barbara Dołęgowska 4,93 wzorowe

7.Sebastian Kossykowski 4,86 wzorowe

8.Piotr Idźkowski 4,79 wzorowe

VIII a

1.Łukasz Leoniak 5.67 wzorowe

2. Antonina Knieć 5,22 wzorowe

3. Wiktoria Krajewska 5,11 wzorowe

4.Patrycja Krajewska 5,06 wzorowe

5.Gabriela Sokołowska 4,89 wzorowe

6. Gabriel Kozłowski 4,78 wzorowe

7.Zuzanna Dołęgowska 4,78 wzorowe

8.Marta Ostrowska 4,78 wzorowe

VIII b

1.Łucja Kulesza 5,39 wzorowe

2. Amelia Wyszyńska 4,78 wzorowe

3. Dominik Wyszyński 4,78 wzorowe

vulcan

godlo1

Ogłoszenia

  • Nowe teksty uczniowskie +

      Kto zna naszą stronę, wie, że można na niej zamieszczać swoją twórczość. Czasem temat jest zaproponowany, czasem dajemy Wam Czytaj więcej
  • Uwaga! Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szk. 2022/2023 +

    Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 dodatkowe dni wolne od zajęc dydaktycznych to: 31.10.2022 02.11.2022 02.05.2023 24-26.05.2023 (egzaminy ósmoklasistów - dni Czytaj więcej
  • Nowości wydawnicze w bibliotece! +

  • Uwaga! Zmiana nr konta bankowego na wpłaty za obiady szkolne +

    Odpłatność za obiady we wrześniu 2022 r. wynosi 90 zł (4,50 zł * 20 dni), z wyłączeniem 02.09.2022 - w tym dniu Czytaj więcej
  • 1

mol

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 2068 gości oraz 0 użytkowników.

poznaj polske

bip

laboratoria

szkola pamieta

wf awf

baner projekt

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj