Klasa IV a
Marta Murawska 5,27 zachowanie wzorowe
Wiktoria Szepietowska 5,09 zachowanie wzorowe
Miłosz Dołęgowski 5,09 zachowanie wzorowe
Paweł Wnorowski 5,09 zachowanie wzorowe
Magdalena Tkacz 5,0 zachowanie wzorowe
Jakub Bagiński 5,0 zachowanie wzorowe
Maciej Herman 5,0 zachowanie wzorowe
Piotr Milewski 5,0 zachowanie wzorowe
Filip Choiński 4,82 zachowanie wzorowe
Julia Magusiewicz 4,82 zachowanie wzorowe
Klasa IV b
Bartosz Brzósko 5,0 zachowanie wzorowe
Klasa IV c
Barbara Dołęgowska 5,19 zachowanie wzorowe
Gabriela Godlewska 5,19 zachowanie bardzo dobre
Sebastian Kossykowski 5,19 zachowanie bardzo dobre
Lena Sieliwoniuk 4,82 zachowanie bardzo dobre
Klasa VII a
Adrian Kruczkowski 4,78 zachowanie wzorowe
Honorata Niemyjska 4,78 zachowanie bardzo dobre
Klasa VII b
Izabela Wileńska 4,86 zachowanie wzorowe
Klasa II b
Izabela Milewska 5,13 zachowanie wzorowe
Jakub Płoński 4,76 zachowanie bardzo dobre
Klasa II c
Amelia Dołęgowska 5,36 zachowanie wzorowe
Klasa II d
Łukasz Piekutowski 5,06 zachowanie bardzo dobre
Zuzanna Grabowska 4,86 zachowanie wzorowe
Maja Grabowska 4,8 zachowanie wzorowe
Marcin Piekutowski 4,8 zachowanie bardzo dobre
Klasa III a
Karolina Orłowska 4,86 zachowanie bardzo dobre
Klasa IIII b
Karolina Tworkowska 4,87 zachowanie wzorowe
Wiktoria Leoniak 4,78 zachowanie wzorowe
Kamila Leoniak 4,78 zachowanie wzorowe
Klasa III c
Gabriela Jabłońska 5,13 zachowanie wzorowe
Anna Wojciechowska 4,93 zachowanie wzorowe
Hanna Zagroba 4,8 zachowanie wzorowe
Klasa III e
Dominika Wojciechowska 5,2 zachowanie wzorowe
Jan Andrzej Milewski 4,9 zachowanie bardzo dobre
Gratulujemy Wam wyników i życzymy zasłużonego odpoczynku w czasie ferii, byście w nowym semestrze zdobyli równie imponujące noty.
Redakcja
W roku szkolnym 2016/2017 "Złotą Dziesiątkę" tworzy 11 uczniów. Gratulujemy im, ich rodzicom i nauczycielom.
I miejsce średnia ocen 5,57
Amelia Dołęgowska I c
II miejsce średnia ocen 5,50
Nina Milewska III b
III miejsce średnia ocen 5,4
Dominika Wojciechowska II e
IV miejsce średnia ocen 5,31
Klaudia Oleksik II d
V miejsce średnia ocen 5,27
Jakub Dąbrowski III d
VI miejsce średnia ocen 5,25
Gabriela Jabłońska II c
VII miejsce średnia ocen 5,21
Izabela Milewska I b
Aleksandra Ertman I b
VIII miejsce średnia ocen 5,19
Anna Wojciechowska II c
IX miejsce średnia ocen 5,14
Marta Żurowska I c
X miejsce średnia ocen 5,13
Hanna Zagroba II c
Redakcja
Klasa I a
Mateusz Ługowski 5,07 zachowanie bardzo dobre
Julia Krajewska 4,79 zachowanie wzorowe
Jakub Mikołaj Śliwonik 4,79 zachowanie bardzo dobre
Klasa I b
Izabela Milewska 5,21 zachowanie wzorowe
Aleksandra Ertman 5,21 zachowanie bardzo dobre
Aleksandra Cieślukiewicz 5,0 zachowanie wzorowe
Jakub Płoński 5,0 zachowanie bardzo dobre
Juliusz Knieć 4,93 zachowanie bardzo dobre
Julia Górska 4,86 zachowanie wzorowe
Klasa I c
Amelia Dołęgowska 5,57 zachowanie wzorowe
Marta Żurowska 5,14 zachowanie wzorowe
Luiza Maria Lubowicka 4,86 zachowanie wzorowe
Klasa Id
Łukasz Piekutowski 4,93 zachowanie bardzo dobre
Maja Grabowska 4,78 zachowanie wzorowe
Zuzanna Grabowska 4,78 zachowanie wzorowe
Patrycja Tworkowska 4,78 zachowanie wzorowe
Klasa II a
Karolina Orłowska 5,0 zachowanie wzorowe
Michalina Bielińska 4,93 zachowanie wzorowe
Aniela Kiełek 4,88 zachowanie wzorowe
Wiktoria Mormol 4,88 zachowanie wzorowe
Klasa II b
Laura Kalinowska 5,0 zachowanie wzorowe
Wiktoria Leoniak 5,0zachowanie wzorowe
Kamila Leoniak 5,0 zachowanie wzorowe
Natalia Czarnowska 4,94 zachowanie wzorowe
Patrycja Buczyńska 4,94 zachowanie wzorowe
Karolina Tworkowska 4,88 zachowanie wzorowe
Klasa II c
Gabriela Jabłońska 5,25 zachowanie wzorowe
Anna Wojciechowska 5,19 zachowanie wzorowe
Hanna Zagroba 5,13 zachowanie wzorowe
Martyna Maliba 5,0 zachowanie wzorowe
Hubert Tryniszewski 4,75 zachowanie bardzo dobre
Klasa II d
Klaudia Oleksik 5,31 zachowanie wzorowe
Ewelina Jamiołkowska 4,75 zachowanie wzorowe
Klasa II e
Dominika Wojciechowska 5,4 zachowanie wzorowe
Jan Andrzej Milewski 5,0 zachowanie wzorowe
Dawid Tymiński 4,81 zachowanie wzorowe
Klasa III a
Szymon Wnorowski 4,83 zachowanie bardzo dobre
Klasa III b
Nina Milewska 5,5 zachowanie wzorowe
Monika Murawska 5,11 zachowanie wzorowe
Marcin Różański 5,0 zachowanie bardzo dobre
Małgorzata Drewnowska 5,0 zachowanie bardzo dobre
Katarzyna Mężyńska 4,89 zachowanie wzorowe
Olgierd Dąbrowski 4,83 zachowanie wzorowe
Andrzej Kaczyński 4,78 zachowanie wzorowe
Daniel Szepietowski 4,78 zachowanie wzorowe
Klasa III c
Zuzanna Kućmierowska 5,05 zachowanie wzorowe
Klasa III d
Jakub Dąbrowski 5,27 zachowanie wzorowe
Gabriela Wyszyńska 4,77 zachowanie wzorowe
Karol Godlewski 4,78 zachowanie bardzo dobre
Klasa III e
Kamila Pasko 4,88 zachowanie wzorowe
Kamil Kulesza 4,88 zachowanie bardzo dobre
Emilia Kujawa 4,83 zachowanie wzorowe
Gratulujemy!
Redakcja
Idą zmiany. W tym roku po raz pierwszy w historii szkoły Złota Dziesiątka ... jest dziewiątką! Tworzy ją 19 osób. Gratulujemy!
I miejsce 5, 27
Nina Milewska kl. III b
II miejsce 5,15
Amelia Dołęgowska kl. I c
III miejsce 5,07
Martyna Maliba kl. II c
IV miejsce 5,0
Gabriela Jabłońska kl. II c
Klaudia Oleksik kl. II d
Jan Milewski kl. II e
V miejsce 4,93
Karolina Orłowska kl. II a
Dominika Wojciechowska kl. II e
VI miejsce 4,87
Anna Wojciechowska kl. II c
Marcin Różański kl. III b
VII miejsce 4,8
Hanna Zagroba kl. II c
Dawid Tymiński kl. II e
Monika Murawska kl. III b
Kamila Pasko kl. III e
VIII miejsce 4,77
Izabela Milewska kl. I b
Aleksandra Ertman kl. I b
Marta Żurowska kl. I c
IX miejsce 4,76
Łukasz Piekutowski kl. I d
Jakub Dąbrowski kl. III d
Redakcja
Klasa I b
Izabela Milewska 4,77 zachowanie wzorowe
Aleksandra Ertman 4,77 zachowanie bardzo dobre
Klasa I c
Amelia Dołęgowska 5,15 zachowanie wzorowe
Marta Żurowska 4, 77 zachowanie bardzo dobre
Klasa I d
Łukasz Piekutowski 4,76 zachowanie bardzo dobre
Klasa II a
Karolina Orłowska 4,93 zachowanie wzorowe
Klasa II c
Martyna Maliba 5,07 zachowanie wzorowe
Gabriela Jabłońska 5,0 zachowanie wzorowe
Anna Wojciechowska 4,87 zachowanie wzorowe
Hanna Zagroba 4,8 zachowanie wzorowe
Klasa II d
Klaudia Oleksik 5,0 zachowanie wzorowe
Klasa II e
Jan Milewski 5,0 zachowanie wzorowe
Dominika Wojciechowska 4,93 zachowanie wzorowe
Dawid Tymiński 4,8 zachowanie wzorowe
Klasa III b
Nina Milewska 5,27 zachowanie bardzo dobre
Marcin Różański 4,87 zachowanie bardzo dobre
Monika Murawska 4,8 zachowanie bardzo dobre
Klasa III d
Jakub Dąbrowski 4,76 zachowanie bardzo dobre
Klasa III e
Kamila Pasko 4,8 zachowanie wzorowe
Gratulujemy!
Redakcja
Wyrazy uznania dla wszystkich, którzy utworzyli Złotą Dziesiątkę 2016. To 14 osób! Dziesiątka zdominowana została przez trzecioklasistów. Tylko jedną osobę z klas drugich i dwie z klas pierwszych odnajdziecie na tej liście:
I miejsce średnia ocen 5,77
Aleksandra Grodzka klasa III a
II miejsce średnia ocen 5,55
Anna Motybel klasa III a
III miejsce średnia ocen 5,44
Weronika Biała klasa III d
IV miejsce średnia ocen 5,35
Klaudia Oleksik klasa I d
V miejsce średnia ocen 5,33
Magda Kaczyńska klasa III b
Karolina Skłodowska klasa III b
Sylwia Stypułkowska klasa III e
VI miejsce średnia ocen 5,31
Nina Milewska klasa II b
VII miejsce średnia ocen 5,28
Paulina Kierlewicz klasa III b
VIII miejsce średnia ocen 5,27
Julia Kamińska klasa III e
IX miejsce średnia ocen 5,16
Juliusz Zagdański klasa III a
Łucja Bogucka klasa III d
Magdalena Buczyńska klasa III d
X miejsce średnia ocen 5,14
Anna Wojciechowska klasa I c
Gratulujemy!
Redakcja
Strona 5 z 6
Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.