Najlepsi uczniowie
Plan lekcji
Wykaz podr.

1. Miejsce

Średnia ocen 5,67

Łukasz Leoniak VIII a

2.Miejsce

Średnia ocen 5,64

Julia Wyszomirska kl. IV a

3.Miejsce

Średnia ocen 5, 50

Jan Aleksander Gołaś kl. Va

Magdalena Tkacz kl. VIII a

4.Miejsce

Średnia ocen 5,43

Marta Murawska VII a

Wiktoria Szepietowska VII a

5.Miejsce

Średnia ocen 5,42

Liliana Bagińska V a

Maciej Ostrowski Va

6. Miejsce

Średnia ocen 5,39

Łucja Kulesza VIII b

7. Miejsce

Średnia ocen 5,36

Lidia Stypułkowska IV a

Czajkowski Antoni IV a

8.Miejsce

Średnia ocen 5,35

Mateusz Kulesza VI a

9.Miejsce

Średnia ocen 5,33

Arkadiusz Zieliński VI b

Wiktor Szepietowski VI b

Oliwia Stypułkowska VIc

10.Miejsce

Średnia ocen 5,29

Natalia Tymińska VII c

IV a

1. Julia Wyszomirska - 5,64 wzorowe

2. Lidia Stypułkowska - 5,36 wzorowe

3. Antoni Czajkowski - 5,36 wzorowe

4. Wiktoria Czaja - 5,27 wzorowe

5. Szymon Kulesza - 5,27 - wzorowe

6. Malwina Chmielewska - 5,18 wzorowe

7. Aleksander Kulesza - 5,18 bardzo dobre

8. Maria Buczyńska - 5,09 wzorowe

9. Izabela Kalinowska - 5,09 wzorowe

10. Oliwia Rosicka - 5,00 wzorowe

11. Paweł Wojno - 5,00 - bardzo dobre

12. Aleks Gaweł - 4,91: bardzo dobre

13. Franciszek Milewski - 4,91 bardzo dobre

14. Wiktoria Radziwił - 4,82 wzorowe

IV b

1.Mateusz Dąbrowski 5,27 wzorowe

2.Dominik Molenda 5,27 wzorowe

3.Kacper Romanowski 5,27 wzorowe

4.Julia Malinowska 5,18 wzorowe

5.Dawid Grodzki 4,82 bardzo dobre

6.Franciszek Jabłoński 4,82 bardzo dobre

7.Gabriela Markowska 4,82 bardzo dobre

8.Kamila Milewska 4,82 bardzo dobre

IV c

1. Igor Dąbrowski 5, 0 wzorowe

V a

1.Jan Aleksander Gołaś 5,50 wzorowe

2.Liliana Bagińska 5,42 wzorowe

3.Maciej Ostrowski 5,42 wzorowe

4.Paulina Herman 5,25 wzorowe

5.Zuzanna Kamińska 5,25 wzorowe

6.Kornelia Płońska 5,25 wzorowe

7.Błażej Prużanin 5,25 wzorowe

8.Gabriela Rydzewska 5, 25 wzorowe

9.Kacper Święcki 5,0 wzorowe

10. Deszczyński 4,75 bardzo dobre

11.Aleksandra Faszczewska 4,75 bardzo dobre

12.Gabriela Anna Łapińska 4,75 bardzo dobre

13.Jan Stanisław Ołdakowski 4,75 bardzo dobre

14.Adam Osuchowski 4,75 bardzo dobre

15.Wiktor Prużanin 4,75 bardzo dobre

16.Julianna Szymańska 4,75 bardzo dobre

V b

Julia Dąbrowska 5,08 wzorowe

Oliwia Gwardiak 5,08 wzorowe

Lena Włostowska 5,08 wzorowe

Alan Kaczyński 5,00 wzorowe

Piętka Jakub "PJ2"5,00 wzorowe

Wojciech Gwardiak 4,92 wzorowe

Szymon Maciuszko 4,92 wzorowe

Paweł Ostrowski 4,83 bardzo dobre

Szymon Kaczyński "KS2"4,75 bardzo dobre

Maja Kruszewska 4,75 bardzo dobre

VI a

Mateusz Kulesza 5,35 bardzo dobre

Wiktor Wyszomirski 5,25 wzorowe

Michał Zaremba 5,25 wzorowe

Antoni Doroszkiewicz 5,08 wzorowe

Julia Wysocka 4,83 bardzo dobre

VI b

Arkadiusz Zieliński 5,33 wzorowe

Wiktor Szepietowski 5,33 bardzo dobre

Marcel Choiński 5,08 bardzo dobre

Pola Bańkowska 5,0 wzorowe

Adam Bagiński 5,0 bardzo dobre

Błażej Sienicki 5,0 bardzo dobre

Karina Guberska 4,83 bardzo dobre

Szymon Baryczka 4,83 bardzo dobre

Aleksandra Skłodowska 4,75 bardzo dobre

VI c

Oliwia Stypułkowska 5,33 wzorowe

Dominika Łapińska 5,0 wzorowe

Oliwia Szamreta 4,83 wzorowe

Emilia Jabłońska 4,75 wzorowe

Julia Żochowska 4,75 bardzo dobre

VII a

Magdalena Tkacz 5,5 wzorowe

Marta Murawska 5,43 wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,43 wzorowe

Kamila Kalinowska 5,14 wzorowe

Piotr Milewski 5,14 wzorowe

Miłosz Dołęgowski 5,07 bardzo dobre

Eryk Kaczyński 5,07 bardzo dobre

Jakub Bagiński 4,93 bardzo dobre

Piotr Bieliński 4,86 bardzo dobre

Dominika Jabłońska 4,86 bardzo dobre

Julia Magusiewicz 4,86 wzorowe

Filip Choiński 4,79 bardzo dobre

Natalia Kolińska 4, 79 bardzo dobre

VII b

Bartosz Brzósko 5,0 bardzo dobre

Maja Zagroba 4,79 wzorowe

VII c

1.Natalia Tymińska 5,29 wzorowe

2. Gabriela Wojno 5,21 wzorowe

3.Gabriela Godlewska 5,14 wzorowe

4.Lena Sieliwoniuk 5,14 bardzo dobre

5.Maja Roszkowska 5,0 wzorowe

6.Barbara Dołęgowska 4,93 wzorowe

7.Sebastian Kossykowski 4,86 wzorowe

8.Piotr Idźkowski 4,79 wzorowe

VIII a

1.Łukasz Leoniak 5.67 wzorowe

2. Antonina Knieć 5,22 wzorowe

3. Wiktoria Krajewska 5,11 wzorowe

4.Patrycja Krajewska 5,06 wzorowe

5.Gabriela Sokołowska 4,89 wzorowe

6. Gabriel Kozłowski 4,78 wzorowe

7.Zuzanna Dołęgowska 4,78 wzorowe

8.Marta Ostrowska 4,78 wzorowe

VIII b

1.Łucja Kulesza 5,39 wzorowe

2. Amelia Wyszyńska 4,78 wzorowe

3. Dominik Wyszyński 4,78 wzorowe

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1.

VI A

Tkacz Magdalena

5,83

2.

VI A

Szepietowska Wiktoria

5,67

Murawska Marta

VI C

Godlewska Gabriela

3.

VII A

Leoniak Łukasz

5,43

4.

VI C

Dołęgowska Barbara

5,42

5.

IV A

Gołaś Jan Aleksander

5,36

Ostrowski Maciej

Prużanin Błażej

Rydzewska Gabriela

6.

VIII A

Plewik Nina

5,35

7.

V B

Sienicki Błażej

5,33

VI A

Dołęgowski Miłosz

Milewski Piotr

VI C

Tymińska Natalia

8.

V A

Kulesza Mateusz

5,25

V B

Szepietowski Wiktor

V C

Stypułkowska Oliwia

VIA

Herman Maciej

Wnorowski Paweł

VI C

Kossykowski Sebastian

9.

VIII B

Dąbrowska Wiktoria Zofia

5,22

10.

IV A

Ołdakowski Jan Stanisław

5,18

IV B

Maciuszko Szymon

Ostrowski Paweł

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

IV A

Gołaś Jan Aleksander

5,36

wzorowe

Ostrowski Maciej

5,36

wzorowe

Prużanin Błażej

5,36

wzorowe

Rydzewska Gabriela

5,36

wzorowe

Ołdakowski Jan Stanisław

5,18

wzorowe

Fronczuk Antonina

5,09

wzorowe

Herman Paulina

5,09

wzorowe

Kamińska Zuzanna

5,09

wzorowe

Płońska Kornelia

5,09

wzorowe

Grodzka Nikola

5,00

wzorowe

Prużanin Wiktor

5,00

wzorowe

Święcki Kacper

5,00

wzorowe

Urbanek Franciszek

5,00

wzorowe

Bagińska Liliana

4,91

wzorowe

Deszczyński Oliwier

4,91

wzorowe

Faszczewska Aleksandra

4,91

wzorowe

Osuchowski Adam

4,82

bardzo dobre

IV B

Maciuszko Szymon

5,18

wzorowe

Ostrowski Paweł

5,18

wzorowe

Włostowska Lena

5,09

wzorowe

Gwardiak Oliwia

5,00

wzorowe

Dąbrowska Julia

4,91

wzorowe

Kaczyński Alan

4,91

wzorowe

Kaczyński Szymon

4,91

bardzo dobre

V A

Kulesza Mateusz

5,25

wzorowe

Doroszkiewicz Antoni

5,08

wzorowe

Wyszomirski Wiktor

4,92

wzorowe

Wysocka Julia

4,75

bardzo dobre

V B

Sienicki Błażej

5,33

bardzo dobre

Szepietowski Wiktor

5,25

bardzo dobre

Bagiński Adam

5,17

bardzo dobre

Choiński Marcel

5,17

bardzo dobre

Zieliński Arkadiusz

5,17

bardzo dobre

Baryczka Szymon

4,92

bardzo dobre

Grochowski Michał

4,83

wzorowe

Radgowska Maja

4,83

bardzo dobre

Grodzki Seweryn

4,83

bardzo dobre

V C

Stypułkowska Oliwia

5,25

wzorowe

Jabłońska Emilia

5,08

wzorowe

Szepietowska Olga

4,83

wzorowe

Suchodolska Antonina

4,75

bardzo dobre

VI A

Tkacz Magdalena

5,83

wzorowe

Szepietowska Wiktoria

5,67

wzorowe

Murawska Marta

5,67

wzorowe

Dołęgowski Miłosz

5,33

wzorowe

Milewski Piotr

5,33

wzorowe

Herman Maciej

5,25

wzorowe

Wnorowski Paweł

5,25

wzorowe

Bagiński Jakub

5,17

wzorowe

Kaczyński Eryk

5,17

wzorowe

Jabłońska Dominika

5,08

bardzo dobre

Kalinowska Kamila

5,08

wzorowe

Bieliński Piotr

5,00

wzorowe

Deszczyński Cyprian

5,00

wzorowe

Kolińska Natalia

5,00

wzorowe

Magusiewicz Julia

5,00

wzorowe

Choiński Filip

4,92

wzorowe

Szlendak Jan

4,92

wzorowe

Szlendak Stanisław

4,83

wzorowe

VI B

Ołdakowski Filip

5,00

wzorowe

Borecka Aleksandra

4,83

wzorowe

Brzósko Bartosz

4,83

wzorowe

Kubińska Amelia

4,83

wzorowe

Grodzki Jan

4,75

wzorowe

Zagroba Maja

4,75

wzorowe

VI C

Godlewska Gabriela

5,67

wzorowe

Dołęgowska Barbara

5,42

wzorowe

Tymińska Natalia

5,33

wzorowe

Kossykowski Sebastian

5,25

bardzo dobre

Sieliwoniuk Lena

5,08

wzorowe

Wojno Gabriela

5,00

wzorowe

Stypułkowska Łucja

4,92

wzorowe

Giero Maria

4,83

wzorowe

Godlewski Krystian

4,83

bardzo dobre

Roszkowska Maja

4,75

wzorowe

Idźkowski Piotr

4,75

wzorowe

VII A

Leoniak Łukasz

5,43

wzorowe

Knieć Antonina

5,07

wzorowe

Krajewska Patrycja

4,86

wzorowe

Kozłowski Gabriel

4,79

wzorowe

Krajewska Wiktoria

4,79

wzorowe

VII B

Kulesza Łucja

5,07

wzorowe

Wyszyński Dominik

4,79

wzorowe

VIII A

Plewik Nina

5,35

wzorowe

Turlewicz Jakub

5,06

wzorowe

Krajewski Filip

4,94

wzorowe

Kossakowska Julia

4,89

wzorowe

Dąbrowska Wiktoria

4,78

wzorowe

VIII B

Dąbrowska Wiktoria Zofia

5,22

wzorowe

Jankowska Nikola

4,83

wzorowe

I miejsce średnia ocen 5,25

Marta Murawska kl. VI a

Magdalena Tkacz kl. VI a

II miejsce średnia ocen 5,17

Wiktor Szepietowski kl. Vb

Oliwia Stypułkowska V c

Wiktoria Szepietowska kl. VI a

Gabriela Godlewska kl. VI c

III miejsce średnia ocen 5,14

Łukasz Leoniak kl. VII a

IV miejsce średnia ocen 5,09

Maciej Ostrowski kl. IV a

Błażej Prużanin kl. IV a

V miejsce średnia ocen 5,08

Jakub Bagiński kl. VI a

Eryk Kaczyński kl. VI a

Nina Plewik kl. VIII a

VI miejsce średnia ocen 5,0

Gabriela Rydzewska kl. IV a

Zuzanna Kamińska kl. IV a

Alan Kaczyński kl. IV b

Miłosz Dołęgowski kl. VI a

Barbara Dołęgowska kl. VI c

Sebastian Kossykowski kl. VI c

Lena Sieliwoniuk kl. VI c

VII miejsce średnia ocen 4,92

Mateusz Kulesza kl. V a

Arkadiusz Zieliński kl. V b

Adam Bagiński kl. V b

VIII miejsce średnia ocen 4,91

Jan Ołdakowski kl. IV a

Julia Dąbrowska kl. IV b

IX miejsce średnia ocen 4,83

Antoni Doroszkiewicz kl. V a

Wiktor Wyszomirski kl. V a

Marcel Choiński kl. V b

Błażej Sienicki kl. V b

Emilia Jabłońska kl. V c

Piotr Milewski kl. VI a

Natalia Tymińska kl. VI c

Gabriela Wojno kl. VI c

X miejsce średnia ocen 4,82

Jan Gołaś kl. IV a

Kornelia Płońska kl. IV a

Paweł Ostrowski kl. IV b

Szymon Maciuszko kl. IV b

 

Jesteśmy z Was dumni!

Redakcja

Klasa IV a

Maciej Ostrowski 5,09 zachowanie wzorowe

Błażej Prużanin 5,09 zachowanie bardzo dobre

Gabriela Rydzewska 5,0 zachowanie wzorowe

Zuzanna Kamińska 5,0 zachowanie bardzo dobre

Jan Ołdakowski 4,91 zachowanie bardzo dobre

Jan Gołaś 4,82 zachowanie bardzo dobre

Kornelia Płońska 4,82 zachowanie bardzo dobre

Klasa IV b

Alan Kaczyński 5,0 zachowanie bardzo dobre

Julia Dąbrowska 4,91 zachowanie bardzo dobre

Paweł Ostrowski 4,82 zachowanie bardzo dobre

Szymon Maciuszko 4,82 zachowanie bardzo dobre

Lena Włostowska 4,8 zachowanie wzorowe

Klasa V a

Mateusz Kulesza 4.92 zachowanie bardzo dobre

Antoni Doroszkiewicz 4,83 zachowanie bardzo dobre

Wiktor Wyszomirski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa V b

Wiktor Szepietowski 5,17 zachowanie bardzo dobre

Arkadiusz Zieliński 4,92 zachowanie bardzo dobre

Adam Bagiński 4,92 zachowanie bardzo dobre

Marcel Choiński 4,83 zachowanie bardzo dobre

Błażej Sienicki 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa V c

Oliwia Stypułkowska 5, 17 zachowanie bardzo dobre

Emilia Jabłońska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Olga Szepietowska 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa VI a

Marta Murawska 5,25 zachowanie wzorowe

Magdalena Tkacz 5,25 zachowanie wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,17 zachowanie wzorowe

Jakub Bagiński 5,08 zachowanie bardzo dobre

Eryk Kaczyński 5,08 zachowanie bardzo dobre

Miłosz Dołęgowski 5,0 zachowanie bardzo dobre

Piotr Milewski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Maciej Herman 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa VI c

Gabriela Godlewska 5,17 zachowanie bardzo dobre

Barbara Dołęgowska 5,0 zachowanie bardzo dobre

Sebastian Kossykowski 5,0 zachowanie bardzo dobre

Lena Sieliwoniuk 5,0 zachowanie bardzo dobre

Natalia Tymińska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Gabriela Wojno 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa VII a

Łukasz Leoniak 5,14 zachowanie wzorowe

Antonina Knieć 4,79 zachowanie wzorowe

Klasa VIII a

Nina Plewik 5,08 zachowanie wzorowe

GRATULUJEMY!

Redakcja

vulcan

godlo1

Ogłoszenia

  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • Uwaga Rekrutacja!!! +

    Zgłoszenia dzieci do szkoły prosimy przesyłać na pocztę e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci skanu/zdjęcia zgłoszenia pobranego ze strony internetowej lub Czytaj więcej
  • Twórczość w czasach zarazy - miejsce publikacji +

    Okazuje się, że opublikujemy kilka opowiadań niezłych rozmiarów, więc nie możemy tego zrobić na stronie głównej. Polecam je miłośnikom czytania, Czytaj więcej
  • Nowe teksty uczniowskie +

      Kto zna naszą stronę, wie, że można na niej zamieszczać swoją twórczość. Czasem temat jest zaproponowany, czasem dajemy Wam Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

baner projekt

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj