Nasze dwie klasy VIII w czwartkowy wieczór (13 czerwca) bawiły się na balu ósmoklasisty. Zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitał Dyrektor szkoły p. Jarosław Jankowski, który życzył ósmoklasistom udanej zabawy
Młodzież bawiła się wspaniale Dziewczęta w efektownych, oryginalnych sukniach, chłopcy - w czarnych koszulach prezentowali szyk elegancji. Wszyscy poddali się szalonej zabawie na parkiecie przy muzyce serwowane przez DJ.
Taneczny ich występ to ogromne wzruszenie i duma. Temu wszystkiemu towarzyszyły wspaniała atmosfera, radosne emocje i mnóstwo wspomnień. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem młodzież korzystała z pysznego poczęstunku przygotowanego przez nieocenionych rodziców.
Bal to również okazja do integracji oraz wspomnień ze wspólnie spędzonych w murach szkoły lat. Z pewnością pozostanie na długo w pamięci jej uczestników. "Chwilo! Trwaj, jesteś piękna! ".
Ewa Dąbrowska wychowawczyni VIII a