Powiatowy Konkurs Plastyczny "Motyle, ważki i inne owady"
Wyróżnienie
Natalia Tymińska kl. V C
Szymon Kaczyński kl. I C
opiekun p. Iwona Godlewska i p. Iwona Wojno
WyróznienieVI edycja Szkolnego Konkursu: Polskie Powstania Narodowe w XVIII - XIX wieku
1. Marta Żurowska, kl. III C – 37 pkt.
2. Luiza Lubowicka , kl. III C – 28 pkt.
3. Sebastian Kossykowski , kl. V C – 27 pkt.
4. Filip Ołdakowski, kl. V B, – 25 pkt.
5. Juliusz Knieć, kl. III B, - 24 pkt.
6. Aleksandra Ertman , kl. III B – 22 pkt.
Hubert Kaczyński, kl. VII B – 22 pkt.
Maria Przychodzeń, kl. VIII B – 22 pkt.
Szkolny Konkurs "Poezja z humorem"
I miejsce
Antoni Doroszkiewicz kl. IV a i Marta Murawska kl. V a
II miejsce
Julia Magusiewicz kl. V a
III miejsce
Wiktor Szepietowski IV b i Gabriela Brzósko kl. Vb
XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Św. Jana Pawła II
I miejsce
Luiza Maria Lubowicka kl. III C
II miejsce
Marta Murawska kl. V A
opiekun p. Małgorzata Borecka
XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie "Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek - podróży Jana Pawła II
II miejsce indywidualnie
Izabela Milewska kl. III B
I miejsce zespołowo
Izabela Milewska kl. IIIB, Amelia Dołęgowska kl. IIIC, Julia Jamiołkowska kl. IIIB
opiekun p. Małgorzata Borecka
XVIII Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Życiu, Osobowości i Nauczaniu Świętego Jana Pawła II
I miejsce indywidualnie
Amelia Dołęgowska kl. III C
I miejsce zespołowo
Amelia Dołęgowska kl. III C, Izabela Milewska kl. III B
opiekun p. Małgorzata Borecka
30 maja 2019 r.
Międzydiecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Naszej Ziemi"
Kategoria plastyczna
Grupa wiekowa kl. IV -V
I miejsce
Natalia Tymińska kl. V C
opiekun p. Małgorzata Borecka
III miejsce
Zofia Kaczyńska kl. V B
Wyróżnienie
OliwiaStypułkowska kl. IV C
opiekun p. Anna Jamiołkowska
Grupa wiekowa kl. VII - VIII oraz gimnazjalne
I miejsce
Gabriela Kaczyńska kl. VIII A
Luiza Lubowicka kl. III C
III miejsce
Marta Żurowska kl. III C
opiekun p. Małgorzata Borecka
Kategoria literacka
I miejsce
Magdalena Tkacz kl. V A
II miejsce
Aleksandra Cieślukiewicz kl. III B
opiekun p. Małgorzata Borecka
Kategoria multimedialna
Wyróżnienie
Natalia Tymińska kl. V C
Sebastian Kossykowski kl. V C
opiekun p. Małgorzata Borecka
28 maja 2019 r.
Powiatowy Konkurs Poetycki "Wierszem Malowane"
II miejsce
Franciszek Jabłoński kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Wyróżnienie
Magdalena Tkacz kl. Va
opiekun p.Ewa Waszczuk
26 maja 2019 r.
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Finalista
Jakub Płonski kl. III B
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
24 maja 2019 r.
IV Regionalny Konkurs Plastyczno- Literackiego im. Simony Kossak „W sercu puszczy”
I miejsce w kategorii literackiej
Luiza Lubowicka kl. III C
opiekun p. Maraia Sutkowska
I miejsce w kategorii plastycznej
Luiza Lubowicka kl. III C
Wyróżnienie
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekun p. Iwona Godlewska
17 maja 2019 r.
Wojewófdzki Konkurs Recytatorski "Bajki, Baje, bajeczki"
Wyróżnienie
Antoni Doroszkiewicz kl. IV a
opiekun p. Luiza Borawska
13 maja 2019 r.
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EkoPlaneta"
Bardzo dobry wynik - etap ogólnopolski
Nina Plewik kl. VII A
Julia Godlewska kl. V B
Wyróżnienia
Izabela Wileńska kl. VIII B,
Honorata Niemyjska kl. VIII A,
Wiktoria Dąbrowska kl. VII A,
Zuzanna Średnicka kl. VII A
Michał Żochowski kl. VIII A
opiekun pani Katarzyna Bartłomiejczuk
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka polskiego
Laureat
Mateusz Dąbrowski kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
06 maja 2019 r
Omnibus 2019
Nina Plewik kl. VII a – 1. w województwie
Sebastian Kossykowski kl. V c – 2. w województwie
Gabriela Godlewska kl. V c – 4. w województwie
Magdalena Tkacz kl. V a- 7. w województwie
Barbara Dołęgowska kl. V c – 8. w województwie
Paweł Wnorowski kl. V a- 13 w województwie
14 kwietnia 2019 r.
XVI Podlaski Festiwal Wielkanocny. Konkurs Pocztówka Wielkanocna
I miejsce
Zofia Kaczyńska kl. V B
opiekun p. Anna Jamiołkowska
Wyróznienie:
Amelia Dołęgowska kl. III C
Luiza Lubowicka kl. III C
Gabriela Kozikowska kl. III D
Opiekun p. Małgorzata Borecka
14 kwietnia 2019 r.
XXII Edycja Regionalnego Konkursu na Wykonanie Palmy Wielkanocnej - Ciechanowiec 2019 r.
I nagroda Bruszewska Wiktoria i Sęk Luiza kl. VII A
I nagroda Faszczewski Jan Paweł kl. I
II nagroda Dzierżko Kacper IV B
II nagroda Tymińska Natalia kl. V C
II nagroda Dębek Paweł kl. VIII B
II nagroda Kalinowski Kacper kl. II
III nagroda Baryczka Szymon IV B
III nagroda Brzozowski Paweł kl. I
III nagroda Buczyńska Maria kl.II
III nagroda Gołaszewska Zofia kl. I
III nagroda Grochowski Mateusz kl. I
III nagroda Kulesza Patrycja kl. III C GIM
III nagroda Milewska Julia kl. V A
III nagroda Tyszko Jakub kl. II
IV nagroda Nesvadba Daniel kl. I
IV nagroda Ostrowski Franciszek kl. I
IV nagroda Szepietowski Wiktor i Walendy Witold kl. IV B
IV nagroda Dąbrowska Gabriela kl.I
IV nagroda Kulesza Aleksander kl. II A
IV nagroda Łapińska Dominika kl. IV C
IV nagroda Łapińska Oliwia kl. II
IV nagroda Wojno Paweł kl. II
IV nagroda Wysocka Julia IV A
wyróżnienie Doroszkiewicz Antoni kl. IV A
wyróżnienie Głowniak Dawid kl. II
wyróżnienie Grochowski Michał i Szepietowski Jakub kl. IV B
wyróżnienie Bruszewska Magdalena IV C
wyróżnienie Borys Igor kl. V C
wyróżnienie Borys Nina kl. I A
wyróżnienie Kossykowski Sebastian kl. V C
wyróżnienie Leoniak Tomasz kl. I
wyróżnienie Malinowska Julia kl. II A
wyróżnienie Malinowski Stanisław kl. I
wyróżnienie Święcki Rafał kl. II
wyróżnienie Wierciszewski Jan kl. I
wyróżnienie Wiśniewska Maria kl. I A
wyróżnienie Wiśniewski Wiktor kl. IV C
wyróżnienie Żochowska Julia IV C
wyróżnienie Wojno Gabriela kl. V C
wyróżnienie Praczukowska Majka kl. I
wyróżnienie Roszkowski Kacper kl. I
02 kwietania 2019 r.
IV edycja Regionalnego Konkursu Plastyczno - Literackiego pod hasłem „W sercu puszczy"
Laureatka części literackiej oraz części plastycznej
Luiza Maria Lubowicka kl. III C
Wyróżnienie:
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekunowie: p. Maria Agnieszka Sutkowska,p. Iwona Godlewska
03 kwietnia 2019 r.
XXXII Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, Bajki, Bajeczki ”- eliminacje powiatowe
I miejsce
Antoni Doroszkiewicz kl. IV A
opiekun: Luiza Borawska
III miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Wyróżnienie
Marta Murawska kl. V A
opiekun p. Ewa Waszczuk
28 marca 2019 r.
IX Powiatowy Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej Czyżew
I miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
II miejsce
Zespół wokalny ,,Wesołe Zuchy ” kl. II A i II B
opiekunowie: p. Renata Gniazdowska, p. Magdalena Doroszkiewicz
22 marca 2019 r.
XXX II Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, Bajki, Bajeczki” - eliminacje szkolne
I miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
II miejsce
Izabela Kalinowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
III miejsce
Antoni Doroszkiewicz kl. IV A
opiekun p. Luiza Borawska
Wyróżnienie:
Patrycja Śledziewska kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Lidia Stypułkowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
Laura Perkowska kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
Konkursy przedmiotowe
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego
Laureatka
Marta Żurowska kl. III C
opiekun p. Maria Agnieszka Sutkowska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Biologiczny
Laureatka
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Matematyczny
Laureatka
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekun p. Małgorzata Gierałtowska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Chemiczny
Laureatka
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekun p. Ewa Turlewicz
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Historyczny
Finalistka
Marta Żurowska kl. III C
opiekun p. Tomasz Krajewski
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Informatyczny
Finaliści
Marcin Piekutowski kl. III D
Łukasz Piekutowski kl. III D
opiekun p. Sławomir Skrzypczak
15 marca 2019 r.
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
I miejsce - etap wojewódzki i awans do etapu ogólnopolskiego
Jakub Płoński kl. III B
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
14 marca 2019 r.
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
II miejsce
Amelia Dołęgowska kl. III c
opiekun p. Małgorzata Gierałtowska
III miejsce
Oskar Jarząbek kl. III e
opiekun p. Agnieszka Iwan
13 marca 2019 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów
laureatka
Luiza Maria Lubowicka kl. III c
opiekun p. Maria Agnieszka Sutkowska
2 marca 2019 r.
Regionalny Konkurs Plastyczny "Mistrz origami"
laureatki
Zofia Borecka kl. I d
opiekun p. Sylwia Musiejczuk
Kamila Dąbrowska I b
opiekun p. Beata Kolińska
Natalia Tymińska kl. V c
Aleksandra Borecka i Klaudia Wróblewska kl. Vb
opiekun p. Iwona Godlewska
marzec 2019 r.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
kategoria „Maluch"
dyplom za wykonanie znakomitej pracy
Julia Malinowska II b
opiekun p. Bogusława Janiuk
wyróżnienia
Aleksandra Zaremba I a
Julian Urbanek I a
opiekun p. Urszula Kostro
Milena Czarkowska I c
Joanna Grodzka I c
opiekun p. Iwona Wojno
kategoria „Młodzik"
dyplom za wykonanie znakomitej pracy
Sebastian Kossykowski V c
opiekun p. Iwona Godlewska
wyróżnienia
Wiktoria Szepietowska V a
Antoni Doroszkiewicz IV a
Natalia Tymińska V c
opiekun p. Iwona Godlewska
kategoria „Junior":
dyplom za wykonanie znakomitej pracy
Luiza Lubowicka III c gimnazjum
opiekun p. Iwona Godlewska
luty 2019 r.
Wojewódzki Konkurs Plasyczny "Zapobiegajmy pożarom"
laureatki
Luiza Lubowicka kl. III C
Zofia Kaczyńska kl. IV b
opiekun p. Iwona Godlewska
Powiatowy Konkurs "Epoka Prymasa Wyszyńskiego"
II miejsce drużynowo
Drużyna w składzie:
Marta Żurowska kl. III C
Izabela Wileńska kl. VIII B
Małgorzata Kossoń kl. VIII B
III miejsce indywidualnie
Marta Żurowska kl. III C
opiekun: p. Tomasz Krajewski
Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - etap wojewódzki
II miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"
Bardzo dobry wynik
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Anioły, aniołki, aniołeczki"
Nagroda
Patrycja Śledziewska kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
IX Podlsakie Potyczki Recytatorsko - Plastyczne "Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości"
I miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Wyróżnienie specjalne Kuratora Oświaty w Białymstoku
Laura Perkowska kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
Szkolny Konkurs Plastyczny "Zdrowo - Warzywnie i Owocowo" kals pierwszych
I miejsce
Laura Michałowska kl. I C
Szymon Prószyński kl. I C
opiekun p. Iwona Wojno
II miejcse
Zofia Borecka kl. I D
opiekun p. Sylwia Musiejczuk
III miejsce
Milena Czarkowska kl. I C
Nadia Szepietowska kl. I C
opiekun p. Iwona Wojno
Wyróżnienia:
Paweł Brzozowski kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
Kacper Roszkowski kl. I B
opiekun p. Beata Kolińska
Maria Sienicka kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
Szkolny Konkurs Literacki "Zdrowo - Warzywnie i Owocowo" klas drugich
I miejsce
Julia Malinowska kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
II miejcse
Nina Wódz kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
III miejsce
Dawid Głowniak kl. II C
opiekun p. Magdalena Doroszkiewicz
14 grudnia 2018 r.
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap rejonowy
I miejsce drużynowo
Drużyna w składzie:
Amelia Dołęgowska kl. III C
Jakub Płoński kl. III B
I miejsce indywidualnie i awans do etapu wojewódzkiego
Jakub Płoński kl. III B
II miejsce indywidualnie
Amelia Dołęgowska kl. III C
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
13 grudnia 2018 r.
Ogólnopolskie Konkurs Pożarniczy „Zapobiegajmy Pożarom” - etap powiatowy
I miejsce
Zofia Kaczyńska kl.V C
II miejsce
Luiza Maria Lubowicka kl. III C
II miejsce
Szymon Kaczyński kl. I C
03 grudnia 2018 r.
Eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego "Poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana"
I miejsce
Lena Perkowska kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
II miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
III miejsce
Lidia Stypułkowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
30 listaopada 2018 r.
Miejski Konkurs Plastyczny "Ja i mój kolega innej narodowości"
wyróżnienia:
Zofia Gołaszewska kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
Patrycja Śledziewska kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
29 listopada 2018 r.
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce"
Finalista
Juliusz Knieć kl. III B gimnazjum
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
29 listopada 2018 r.
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”
II miejce
Luiza Lubowicka kl. III C gimnazjum
III miejsce
Amelia Dołęgowska kl. III C gimnazjum
opiekun p. Iwona Godlewska
08 listopada 2018 r.
Szkolny Konkurs Recytatorski "Polska - moja Ojczyzna"
I miejsce
Laura Perkowska kl. I A
opiekun Urszula Kostro
II miejsce
Izabela Targońska kl. I D
opiekun p. Sylwia Musiejczuk
III miejsce
Lidia Kalinowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
Wyróznienia:
Izabela Kalinowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
Patrycja Śledziewska kl. II B
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
Oliwia Łapińska kl II C
opiekun p. Magdalena Doroszkiewicz
Aleksandra Zaremba kl. I A
opiekun p. Urszula Kostro
26 października 2018 r.
Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce" - etap powiatowy
III miejsce
Juliusz Knieć kl. III B gimnazjum
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
26 października 2018 r.
Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej
III miejsce
Dominik Molenda kl. II B
opiekun p. Bogusława Janiuk
wyróżnienie
Izabela Kalinowska kl. II A
opiekun p. Renata Gniazdowska
10 października 2018 r.
Szkolny Konkurs Piosenki Szkolnej
I miejsce
Izabela kalinowska kl. II a
opiekun p. Renata Gniazdowska
II miejsce
Dominik Molenda kl. II b
opiekun p. Bogusława Janiuk
III miejsce
Borys Falkowski kl. I d
opiekun: p. Sylwia Musiejczuk
Wyróżnienia:
Wiktoria Czaja kl. II a
Wiktoria Radziwił kl. II a
opiekun p. Renata Gniazdowska
Dawid Gołaszewski kl. I c
opiekun p. Iwona Wojno
Zespół wokalny z kl. II c
opiekun p. Magdalena Doroszkiewicz