Konkursy szkolne
Szkolny Konkurs „Rymowanka logopedyczna ” zorganizowany przez logopedę szkolnego
I miejsce: Anna Porowska – klasa 1b- opiekun Iwona Wojno
II miejsce: Filip Dołbizna – klasa 3c – opiekun Aleksandra Borawska
III miejsce ex aequo: Antoni Drewnowski i Błażej Kulesza – klasa 1a – opiekun Urszula Kostro
Szkolny konkurs plastyczny „Portret Mikołaja Kopernika”
KATEGORIA KLASY I-III
I miejsce MICHALINA PRUŻANIN Kl.III D – opiekun U. Tymińska
II miejsce - NATALIA DĘBOWSKA Kl.II A- opiekun Bogusława Janiuk
III miejsce - ADRIANNA SIENICKA Kl.II A – opiekun Bogusława Janiuk
WYRÓŻNIENIE
KAROLINA KONOPKO kl.III A – OPIEKUN KATARZYNA PRUŻANIN
Świąteczny konkurs „Stroik wielkanocny” w ramach akcji charytatywnej SKC
kategoria klas I – IV
I miejsce :
Błażej Kulesza Ia- opiekun Urszula Kostro
Igor Prużanin II c- opiekun Renata Gniazdowska
II miejsce :
Zofia Rydzewska III a – opiekun Katarzyna Prużanin
Patryk Strzemiński III c – opiekun Aleksandra Borawska
III miejsce:
Amelia Nowicka Ia – opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie:
Natalia Dębowska II a – opiekun Bogusława Janiuk
Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna Pisanka"
W konkursie uczestniczyło 43 uczniów klas I - III.
Komisja powołana przez organizatora przyznała nagrody w kategorii klas pierwszych następującym uczniom:
I MIEJSCE Oskar Banach kl. IB- opiekun Iwona Wojno
II MIEJSCE Aleksander Nurczyk kl. IA – opiekun Urszula Kostro
II MIEJSCE Dorian Malinowski kl. IA- opiekun Urszula Kostro
III MIEJSCE Wiktoria Werpachowska kl. IC- opiekun Sylwia Musiejczuk
KATEGORIA KLASY II-III
I MIEJSCE Oskar Dygan kl. II A – opiekun Bogusława Janiuk
I MIEJSCE Oliwia Niemyjska kl. II A – opiekun Bogusława Janiuk
II MIEJSCE Zofia Rydzewska kl. III A – opiekun Katarzyna Prużanin
III MIEJSCE Piotr Cieszkowski kl. IIB – opiekun Magdalena Doroszkiewicz
Szkolny Konkurs Znajomosci Lektur Szkolnych
W konkursie uczestniczyło 58 uczniów z klas II i III.
Wśród nich komisja wyłoniła 7 zwycięzców, zaś 5 uczniów wyróżniła.
Nagrody otrzymali:
Sylwia Krajewska – klasa III c – opiekun Aleksandra Borawska
Michalina Prużanin,- klasa III d – opiekun Urszula Tymińska
Antonina Choińska – klasa III d – opiekun Urszula Tymińska
Piotr Topolski- klasa II c – opiekun Renata Gniazdowska
Kacper Wasilewski- klasa II a -opiekun Bogusława Janiuk
Adrianna Sienicka- klasa II a - opiekun Bogusława Janiuk
Patrycja Wyszyńska – klasa II a - opiekun Bogusława Janiuk
Wyróżnienia:
Julia Łukianiuk- klasa III d – opiekun Urszula Tymińska
Alicja Gołaszewska – klasa IIC – opiekun Renata Gniazdowska
Wiktoria Topolska – klasa II C – opiekun Renata Gniazdowska
Mateusz Faszczewski – klasa II C – opiekun Renata Gniazdowska
Maria Rydzewska – klasa II b – opiekun Magdalena Doroszkiewicz
Szkolny Konkurs Literacki "Ekologiczne Rymowanki"
Spośród 23 prac, które wpłynęły na konkurs, komisja konkursowa nagrodziła prace uczniów:
I miejsce Adrianna Sienicka – klas II A – opiekun Bogusława Janiuk
II miejsce Katarzyna Kowalczyk – klas II A – opiekun Bogusława Janiuk
III miejsce Liliana Piekutowska – klasa I B – opiekun Iwona Wojno
Wyróżnienia:
Julian Samsel – klasa II B – opiekun Magdalena Doroszkiewicz
Dawid Kulesza – klasa II B – opiekun Magdalena Doroszkiewicz
Zuzanna Grodzka – klas IC – opiekun Sylwia Musiejczuk
Konkurs (miejski ) zorganizowany przez Powiatową Komendę Policji w Wysokiem Mazowieckiem na nazwę pokoju edukacyjnego
Nagroda Adam Cieślukiewicz – klasa I B – opiekun Iwona Wojno
Wyścig kolarski „Nadzieja” o Puchar Dyrektora ZSO i P w Wysokiem Mazowieckiem
I miejsce Bartosz Dąbrowski – klasa IIB
I miejsce Lena Kalinowska – klasa IIB
Szkolny Konkurs na Najlepszego Czytelnika zorganizowany przez bibliotekę szkolną
Tytuł najlepszego czytelnika zdobyła Anna Porowska z klasy IB, tytuł ,,Najbardziej zaczytanej klasy '' zdobyła klasa III B.
Konkursy powiatowe
XIX Powiatowy Konkurs Poetycki "Wierszem malowane"
Wyróżnienie – Anna Porowska – klasa Ib – opiekun Iwona Wojno
III miejsce – Maria Dąbrowska – klasa III A – opiekun Katarzyna Prużanin
XXIV Konkursu na Wykonanie Palmy Wielkanocnej
Dębowska Natalia II a – 8 lat Wyróżnienie opiekun p. Bogusława Janiuk
Grodzka Zuzanna I c – 7 la Wyróżnienie - opiekun p. Sylwia Musiejczuk
Lemański Szymon Mikołaj I b – 7 lat Wyróżnienie - opiekun p. Iwona Wojno
Łukianiuk Julia III d – 10 lat Wyróżnienie - opiekun p. Urszula Tymińska
Niemyjska Oliwia II a – 8 lat -Wyróżnienie-opiekun p. Bogusława Janiuk
Perkowska Lena II a – 9 lat -IV Nagroda - opiekun p. Bogusława Janiuk
Prużanin Igor II c- Wyróżnienie - opiekun p. Renata Gniazdowska
Pryczynicz Natalia I c – 7 lat - III Nagroda - opiekun p. Sylwia Musiejczuk
Wróblewska Aleksandra III b – 9 latWyróżninie- opiekun p. Danuta Gołaszewska
Zaremba Hanna II c – 8 lat III Nagroda Oddelegowana-opiekun p . Renata Gniazdowska
Grochowska Martyna – I a – 8 lat Wyróżnienie- opiekun p. Urszula Kostro/
Kulesza Dawid – II b – 8 lat, Gołaszewska Weronika – II b – 8 lat Wyróżnienie opiekun p. Magdalena Doroszkiewicz
Palma zbiorowa – klasa III a IV Nagroda -opiekun p. Katarzyna Prużanin/p. Aneta Śliwowska
Konkursy wojewódzkie i regionalne
XV Regionalny Konkurs "Mistrz Origami"
Nagroda - Wiktoria Dąbrowska – klasa II a – opiekun Bogusława Janiuk
II miejsce Lena Skłodowska – klasa I c – opiekun Sylwia Musiejczuk
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wiosna w lesie"
Adrianna Sienicka kl.2A – nagroda (opiekun p. Bogusława Janiuk)
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,, Czytanie jest The best ”
Wyróżnienie Antoni Drewnowski – klasa I A – opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie Natalia Strzymińska – klasa IC – opiekun Sylwia Musiejczuk
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt
II miejsce Maria Dąbrowska – klasa III a – opiekun Artur Czaja
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czytanie jest The best"
Wyróżnienie Antoni Drewnowski – klasa I A – opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie Natalia Strzymińska – klasa IC – opiekun Sylwia Musiejczuk
Konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
KATEGORIA ŻACZEK – KLASA 2
KNAP ADAM-bardzo dobry wynik, opiekun Magdalena Doroszkiewicz
GOŁASZEWSKA ALICJA- wyróżnienie, opiekun Renata Gniazdowska
TOPOLSKI PIOTR wyróżnienie, opiekun Renata Gniazdowska
GOŁASZEWSKA WERONIKA- wyróżnienie, opiekun Magdalena Doroszkiewicz
KATEGORIA MALUCH – KLASA 3
MOLENDA ALEKSANDER- bardzo dobry wynik, opiekun Urszula Tymińska
SARNACKI ŁUKASZ- wyróżnienie, opiekun Danuta Gołaszewska
FEDOROWSKI KAMIL- wyróżnienie, opiekun Katarzyna Prużanin
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Tęcza"
Wyróżnienie - Martyna Grochowska- klasa I a – opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie -Marcelina Kamińska- klasa I a- opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie- Barbara Doroszkiewicz – klasa Ia – opiekun Urszula Kostro
Wyróżnienie - Lena Bruszewska – klasa III a - opiekun Katarzyna Prużanin
OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUSEK
język angielski
Dyplomy laureata
Liliana Piekutowska klasa IB – opiekun Agata Bielińska
Alicja Gołaszewska klasa II C – opiekun – Janina Berbachowska
Kamil Fedorowski klasa III A – opiekun – Barbara Agnihotri
język polski
Dyplom laureata
Marcelina Kamińska klasa I A – opiekun Urszula Kostro
Szymon Stanisław Kaczyński klasa IB – opiekun Iwona Wojno
Kaja Załuska – klasa IC – opiekun Sylwia Musiejczuk
Liliana Piekutowska – klasa IB- opiekun Iwona Wojno
Aleksandra Godlewska – klasa I A – opiekun Urszula Kostro
Dorian Malinowski – klasa IA – opiekun Urszula Kostro
Aniela Borawska – klasa I C – opiekun Sylwia Musiejczuk
Kamila Zaręba – klasa I C – opiekun Sylwia Musiejczuk
Wiktoria Oblińska – klasa I B – opiekun Iwona Wojno
Jakub Samulski – klasa I B – opiekun Iwona Wojno
Antonina Choińska – klasa III D – opiekun Urszula Tymińska
matematyka
Szymon Stanisław Kaczyński- klasa IB-Dyplom laureata I miejsca, Nagroda książkowa- opiekun Iwona Wojno
Wiktoria Oblińska – klasa IB - Dyplom laureata, Nagroda książkowa- opiekun Iwona Wojno
Antonina Włostowska- klasa IC – Dyplom laureata, Nagroda książkowa – opiekun Sylwia Musiejczuk
Aleksandra Chmielewska – klasa IC – Dyplom laureata, Nagroda książkowa – opiekun Sylwia Musiejczuk
Stanisław Zaremba – klasa IC – Dyplom Laureata, Nagroda książkowa - opiekun Sylwia Musiejczuk
Aleksandra Marianna Chojnowska – Dyplom laureata, Nagroda książkowa – opiekun Sylwia Musiejczuk
Dyplom laureata:
Krystian Kwietniewski – klasa I C – opiekun Sylwia Musiejczuk
Aniela Borawska – klasa I C – opiekun Sylwia Musiejczuk
Liliana Piekutowska – klasa IB – opiekun Iwona Wojno
Błażej Kulesza – klasa I A- opiekun Urszula Kostro
Wiktoria Werpachowska – klasa I C- opiekun Sylwia Musiejczuk
Barbara Doroszkiewicz – klasa I A – opiekun Urszula Kostro
Iga Kulesza – klasa I C – opiekun Sylwia Musiejczuk
Alicja Gołaszewska – klasa II C – opiekun Renata Gniazdowska
Wiktoria Topolska – klasa II C – opiekun Renata Gniazdowska
Dominik Bednarek – klasa III A – opiekun Katarzyna Prużanin
Emilia Tymosiak – klasa III B – opiekun Danuta Gołaszewska
Bogosława Janiuk