Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji XXIV Konkursu na Wykonanie Palmy Wielkanocnej zorganizowanego przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Parafię p.w. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Do Konkursu zgłoszono 300 palm wykonanych w 38 placówkach.
Komisja przy ocenie palm, zgodnie z regulaminem Konkursu, brała pod uwagę pomysły artystyczne, własną inwencję twórczą, zgodność wykonania z lokalną tradycją oraz ogólny wygląd i efektowność kompozycji.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!
Poniżej zamieszczamy listę osób, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione.


1. Chmielewska Malwina V a – 11 lat III Nagroda opiekun: p. Iwona Godlewska
2. Dębowska Natalia II a – 8 lat Wyróżnienie  opiekun p. Bogusława Janiuk
3. Dmochowska Nikola IV a – 11 lat III Nagroda opiekun p. Iwona Godlewska
4. Doroszkiewicz Antoni VII a – 13 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
5. Faszczewska Aleksandra VI a – 13 lat IV Nagroda opiekun p. Iwona Godlewska
6. Grodzka Zuzanna I c – 7 lat Wyróżnienie opiekun p. Sylwia Musiejczuk
7. Kraszewska Lena IV a – 11 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
8. Kućmierowski Filip IV d – 11 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
9. Lemański Michał Bartłomiej VI b – 13 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
10. Lemański Szymon Mikołaj I b – 7 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Wojno
11. Łukianiuk Julia III d – 10 lat Wyróżnienie opiekun p. Urszula Tymińska
12. Niemyjska Oliwia II a – 8 lat Wyróżnienie opiekun p. Bogusława Janiuk
13. Perkowska Lena II a – 9 lat IV Nagroda opiekun p. Bogusława Janiuk
14. Prużanin Igor II c Wyróżnienie opiekun p. Renata Gniazdowska
15. Prużanin Wiktor VI a Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
16. Pryczynicz Natalia I c – 7 lat III Nagroda opiekun p. Sylwia Musiejczuk
17. Szepietowska Nadia IV c – 11 lat I Nagroda opiekun p. Iwona Godlewska
18. Szepietowski Wiktor VII b – 13 lat II Nagroda opiekun p. Iwona Godlewska
19. Wojno Malwina IV a – 11 lat IV Nagroda opiekun p. Iwona Godlewska
20. Wróblewska Aleksandra III b – 9 lat Wyróżnienie opiekun p. Danuta Gołaszewska
21. Wysocka Julia VII a – 13 lat III Nagroda Oddelegowana opiekun p. Iwona Godlewska
22. Zaremba Hanna II c – 8 lat III Nagroda Oddelegowana opiekun p . Renata Gniazdowska
23. Zaremba Michał VII a – 13 lat I Nagroda Oddelegowana opiekun p. Iwona Godlewska
24. Malinowski Stanisław – IV a – 11 lat, Ostrowski Franciszek – IV a – 11 lat Wyróżnienie opiekun p. Iwona Godlewska
25. Grochowska Martyna – I a – 8 lat, Grochowski Mateusz – IV d – 11 lat Wyróżnienie opiekun p. Urszula Kostro/p. Iwona Godlewska
26. Kulesza Dawid – II b – 8 lat, Gołaszewska Weronika – II b – 8 lat Wyróżnienie opiekun p. Magdalena Doroszkiewicz
27. Palma zbiorowa – klasa III a IV Nagroda opiekun p. Katarzyna Próżanin/p. Aneta Śliwowska

Iwona Godlewska