Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020 odbył się w sposób podobny jak przez ostatnie miesiące cały proces szkolnej edukacji – czyli także on-line.
Pomimo utrudnień ( ach ten koronawirus !!! ) nasze szkolne mądre matematyczne główki podołały wyzwaniom.
WYNIKI:
KLASY II:
- Tomasz Leoniak klasa II a – WYNIK BARDZO DOBRY
Opiekun: Pani Urszula Kostro
- Konrad Kalinowski klasa II c – WYNIK BARDZO DOBRY
Opiekun: Pani Dominika Krajewska
- Olaf Michalski klasa II c – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Dominika Krajewska
- Izabela Targońska klasa II d – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Sylwia Musiejczuk
KLASY III:
- Franciszek Jabłoński klasa III b – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Bogusława Janiuk
- Dominik Molenda klasa III b – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Bogusława Janiuk
- Kacper Romanowski klasa III b – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Bogusława Janiuk
KLASY IV:
- Lena Włostowska klasa IV b – WYNIK BARDZO DOBRY
Opiekun: Pan Grzegorz Pacholski
- Gabriela Rydzewska klasa IV a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
KLASY V:
- Arkadiusz Zieliński klasa V b – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
KLASY VI:
- Filip Ołdakowski klasa VI b – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Maria Janeczko
- Miłosz Dołęgowski klasa VI a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
- Magdalena Tkacz klasa VI a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
- Wiktoria Szepietowska klasa VI a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
- Gabriela Godlewska klasa VI c – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Maria Janeczko
KLASY VII:
- Michał Brzozowski klasa VII a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
- Gabriela Sokołowska klasa VII a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
Klasy VIII
KLAS
- Bartosz Mianowski klasa VIII a – WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Pani Małgorzata Gierałtowska
Słowa uznania należą się wszystkim startującym w Konkursie. Przyznajcie, że KANGUR bardzo rozwija logiczne, matematyczne myślenie oraz wykształca wyobraźnię…
GRATULACJE!!! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!
Szkolny koordynator konkursu Małgorzata Gierałtowska