SIS
Plan lekcji
Wykaz podr.

Od września do końca stycznia odbywał się turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek Szkolnych Igrzysk Sportowych. Sędziami turnieju byli: Barbara Sołoducha, Maja i Zuzia z kl. II D oraz Kamila i Wiktoria Leoniak z kl. III B.
Do rywalizacji w turnieju piłki siatkowej dziewcząt klas II przystąpiły wszystkie klasy. Dziewczęta w składach 6 osobowych plus 2 rezerwowe zawodniczki walczyły o zwycięstwo, grając systemem pucharowym. Rozgrywki cieszyły się dość dużym zainteresowaniem zarówno samych grających, kibiców jak i wychowawców poszczególnych klas. W naszej szkole SIS został reaktywowany po kilkunastu latach nieobecności.
Zwycięzcy turnieju oraz najlepiej kibicujące klasy i ich wychowawcy otrzymają punkty do punktacji „Super Klasy”. Najlepsza drużyna z ciągu klas II tj. IIc będzie grała pod koniec roku szkolnego ze  zwycięską drużyną turnieju klas III o najwyższe podium w gimnazjum.

A oto końcowe wyniki:

I miejsce - zajęła klasa IIc
II miejsce - zajęła klasa IIb
III miejsce ex aeguo - zajęła klasa IIa i IId
IV miejsce zajęła - klasa II e

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim walczącym drużynom!!!

Wszyscy wychowawcy - tj. P. Joanna Ścisłowicz, P. Agata Bielińska. P. Iwona Gołaszewska, P. Monika Dołęgowska i P. Janina Berbachowska byli obecni podczas rozgrywanych meczów i kibicowali wraz wychowankami swoim drużynom.

Sędziowie za kibicowanie: wychowawców oraz uczniów postanowili przyznać po 1 punkcie klasom: IIa, IIc, IId i IIe. 2 punkty otrzymała kl. IIb.

Dziękujemy wychowawcom oraz wszystkim kibicom. Kibicowanie podczas zawodów zawsze wspiera grające koleżanki, a sama obecność jest wyrazem konsolidacji klasy.

Gratulujemy!!!

Barbara Sołoducha

vulcan

Ogłoszenia

  • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

    Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj