11 czerwca 2016 r.
XXIV edycja Olimpiady Promomocji Zdrowego Stylu Życia- etap ogólnopolski
I miejsce i tytuł laureatki
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun p. Elżbieta Fiedorczuk
24 maja 2016 r.
XV Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów
V miejsce
Małgorzata Drewnowska kl. II b
opiekun p. Luiza Borawska
20 maja 2016 r.
XIII Dni Gimnazjalistów- współzawodnictwo międzywojewódzkie
II miejsce
Grupa młodzieży z klas II b, III c, III d, III e
opiekunowie p. Joanna Decewicz, p. Monika Kulesza, p. Luiza Borawska
20 maja 2016 r.
Diecezjalny Konkurs "Święci i Bohaterowie Ziemi Łomzyńskiej" pod hasłem: "Owocem świętości jest miłosierdzie"
Kategoria literacka
I miejsce
Gabriela Jabłońska kl. I c
opiekun p. Anna Jamiołkowska
Wyróżnienie
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun p. Małgorzata Borecka
Kategoria multimedialna
II miejsce
Szymon Malinowski kl. I b
Wyróżnienie
Dawid Tymiński kl. I e
opiekun p. Anna Jamiołkowska
20 maja 2016 r.
XV Powiatowy Konkurs Wiedzy "O Życiu, Osobowości i Nauczaniu Świętego Jana Pawła II"
I miejsce indywidulalnie
Aleksandra Grodzka kl. III a
III miejsce drużynowo
Aleksandra Grodzka kl. III a
Konrad Kalinowski kl. III a
Barbara Drągowska kl. II c
opiekunowie: p. Małgorzata Borecka, p. Anna Jamiołkowska
18 maja 2016 r.
Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły- Jana Pawła II -" Papież Słowianin"
IV miejsce indywidulalnie
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun: p. Małgorzata Borecka,
13 maja 2016 r.
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
III miejsce drużynowo
Paulina Kierlewicz kl. III b
Karolina Skłodowska kl. III b
Anna Motybel kl. III a
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun: p. Joanna Ścisłowicz
11 maja 2016 r.
Szkolny Konkurs "Polskie Powstania Narodowe w XVIII/XIX wieku"
Laureaci:
Magdalena Ogrodnik, klasa III c – 37 pkt.
Anna Motybel, klasa III a – 36 pkt.
Jakub Wróblewski, klasa III f – 35 pkt.
Opiekunowie: Małgorzata Mokrzewska, Małgorzata Borecka, Tomasz Krajewski
09 maja 2016 r.
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Kadet - klasa I gimnazjum
Rafał Kaczyński kl. I a - wyróżnienie
Dominika Wojciechowska kl. I e - wyróżnienie
Kadet - klasa II gimnazjum
Andrzej Kaczyński kl. II b - wynik bardzo dobry
Artur Kadłubowski kl. II b - wyróżnienie
Junior - klasa III gimnazjum
Anna Motybel kl. III a - wyróżnienie
Opiekunowie: p. Małgorzata Gierałtowska, p. Maria Janeczko, p. Jarosław Jankowski
06 maja 2016 r.
Powiatowy Konkurs Poetycki "Wierszem Malowane"
III miejsce
Klaudia Oleksik kl. I d
opiekun: p. Luiza Borawska
29 kwietnia 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko Planeta"
Bardzo dobry wynik w kategorii testowej
Dominika Wojciechowska kl. I e
Bardzo dobry wynik w kategorii indywidualnej
Hubert Tryniszewski kl. I c
Wyróżnienia w kategorii indywidualnej:
Emilia Busma kl. I a
Alicja Równa kl. I c
opiekun: p. Katarzyna Bartłomiejczuk
29 kwietnia 2016 r.
Konkurs Poezji i Piosenki Angielskiej - etap szkolny
W kategorii wiersz zwyciężyli:
Klaudia Oleksik I d
Olgierd Dąbrowski II b
Weronika Biała III d
W kategorii piosenka:
Karol Godlewski II d
Julia Grabowska III e
23 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs na Ozdobę Wielkanocną
Wyróżnienia:
Klaudia Załęska kl. I c
Karol Kulesza kl. I c
Kamil Kulesza kl. II e
opiekunowie: p. Anna Jamiołkowska, p. Małgorzata Borecka
21 marca 2016 r.
Szkolny Konkurs Literacki "Otwórz się pozytywnie"
Nagroda
Sylwia Pajewska kl. Ie
Dawid Tymiński kl. Ie
Dominika Wojciechowska I e
Wyróżnienie
Michał Fatyga
opiekun p. Luiza Borawska
18 marca 2016 r.
XXIV edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap okręgowy
Laureatka
Aleksandra Grodzka kl. III a
Opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
18 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Laureatka
Magdalena Nowacka kl. III a
opiekunowie p. Katarzyna Kulesza, p. Janina Berbachowska
18 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Laureat
Juliusz Zagdański kl. III a
opiekun p. Katarzyna Bartłomiejczuk
15 marca 2016 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski
Wyróżnienie
Seweryn Mikołajczyk kl. I c
opiekun p. Ewa Dąbrowska
15 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Finalistka
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun p. Joanna Decewicz
11 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Laureatka
Aleksandra Grodzka kl. III a
Finalista
Konrad Kalinowski kl. III a
opiekun p. Tomasz Krajewski
11 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Laureatki
Aleksandra Grodzka kl. III a
Anna Motybel kl. III a
opiekun p. Elżbieta Fiedorczuk
10 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Laureatki
Aleksandra Grodzka kl. III a
Anna Motybel kl. III a
opiekun p. Ewa Turlewicz
8 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Laureat
Andrzej Kaczyński kl. II b
opiekun p. Małgorzata Gierałtowska
8 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureatka
Julia Kamińska kl. III e
opiekun p. Maria Agnieszka Sutkowska
7 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laureatka
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekunowie p. Barbara Agnihotri, p.Janina Berbachowska
5 marca 2016 r.
XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej
Laureatka
Natalia Czarnowska kl. I b
opiekun p. Anna Jamiołkowska
4 marca 2016 r.
Papież Słowianin – ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły- Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum - etap wojewódzki
Laureatka
Aleksandra Grodzka kl. III a
opiekun p. Małgorzata Borecka
2 marca 2016 r.
Wojewódzki Konkurs z Plastyki
Laureatki
Magda Buczyńska kl. III d
Sylwia Stypułkowska kl. III e
opiekun p. Iwona Godlewska
19 lutego 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs "I Ty możesz zostać Kopernikiem" - etap międzyszkolny
Mistrz Wiedzy
Nina Milewska kl. II b
15 lutego 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs "I Ty możesz zostać Kopernikiem" - etap szkolny
Szkolny Mistrz Wiedzy
Nina Milewska kl. II b
Wicemistrzowie:
Marcin Rózański kl. II b
Anna Motybel kl. III a
14 grudnia 2015 r.
II Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych - etap diecezjalny
III miejsce - szopka:
Klaudia Załeska kl. I c
Karol Kulesza kl. I c
Wyróżnienie - stroik
Jakub Żebrowski kl. II b
opiekun p. Anna Jamiołkowska
11 grudnia 2015 r.
XXIV edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap rejonowy
I miejsce drużynowo:
Aleksandra Grodzka kl. III a
Julia Kamińska kl. III e
Anna Motybel kl. III a.
I miejsce indywidualnie
Aleksandra Grodzka kl. III a
Opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
26 listopada 2015 r.
IX edycja Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
III miejsce drużynowo:
Karolina Skłodowska kl. III b
Paulina Kierlewicz kl. III b
Oliwia Jarząbek kl. III d
opiekun p. Iwona Gołaszewska
26 listopada 2015 r.
Powiatowy Konkurs "Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego"
I miejsce
Wiktoria Roszkowska kl. III f
Opiekun p. Iwona Godlewska
04.11.2015 r.
Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny "Krakowskie spotkania młodzieży z Janem Pawłem II"
I miejsce - etap powiatowy
Wiktoria Roszkowska kl. III f
Opiekun p. Anna Jamiołkowska
VIII Miedzyszkolny Konkurs Wiedzy "Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek - podróży Jana Pawła II"
I miejsce drużynowo:
Rafał Kaczyński kl. I a
Andrzej Kaczyński kl. II b
Magdalena Ogrodnik kl. III c
III miejsce indywidualnie
Magdalena Ogrodnik kl. III c
Opiekunowie: p. Anna Jamiołkowska i p. Małgorzata Borecka