21 czerwca 2015 r.
Konkurs plastyczny "Zasłużony dla edukacji ekonomicznej - projekt statuetki nagrody"
Laureatka I miejsca
Roksana Mirek kl. III b
Wyróżnienie:
Kamil Godlewski kl. III b
opiekun: p. Iwona Godlewska
21 czerwca 2015 r.
Konkurs literacki "Moje miasto Wysokie Mazowieckie"
I miejsce
Julia Maciejczuk kl. III b
opiekun: p. Luiza Borawska
18 czerwca 2015 r.
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015
KATEGORIA JUNIOR:
Michał Ogrodnik kl. III b – wynik bardzo dobry – opiekun: p. M. Janeczko
Miłosz Piekutowski kl. III b – wyróżnienie – opiekun: p. M. Janeczko
KATEGORIA KADET:
Andrzej Kaczyński kl. I b – wyróżnienie – opiekun: p. M. Gierałtowska
Jakub Dąbrowski kl. I d – wyróżnienie – opiekun: p. M. Janeczko
28-30 maja 2015 r.
XXIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
Tytuł finalisty i IV miejsce w kraju
Aleksandra Grodzka kl. II a
opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
28 maja 2015 r.
VII Diecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej", przebiegający pod hasłem: "Święci świadkami prawdy"
Kategoria literacka:
I miejsce
Aleksandra Grodzka kl. II a
opiekun: p. Małgorzata Borecka
Kategoria plastyczna:
II miejsce
Roksana Mirek kl. III b
Wyróżnienie
Martyna Wyszyńska kl. III d
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
26 maja 2015 r.
XII Powiatowy Konkurs "O życiu, osobowości i nauczaniu Świętego Jana Pawła II"
I miejsce drużynowo:
Miłosz Piekutowski kl. III b
Barbara Drągowska kl. I c
Michał Ogrodnik kl. III b
III miejsce indywidualnie:
Miłosz Piekutowski kl. III b
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
25 maja 2015 r.
Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów
III miejsce drużynowo
Roksana Mirek kl. III b
Małgorzata Drewnowska kl. I b
Kamil Godlewski kl. III b
Marcin Różański kl. I b
Opiekun: p. Luiza Borawska
III miejsce indywidualnie:
Roksana Mirek kl. III b
Marcin Różański kl. I b
Opiekun: p. Luiza Borawska
IV miejsce indywidualnie:
Aleksandra Grodzka kl. III b
opiekun: p. Monika Dołęgowska
21-22 maja 2015 r.
XII Hodyszewskie Dni Gimnazjalisty "Młodzi dla młodych"
II miejsce drużynowo
Opiekunowie: p. Ewa Dąbrowska, Małgorzata Borecka, Małgorzata Mokrzewska, Iwona Gołaszewska, Grzegorz Ostrowski
15 maja 2015 r.
III Wojewódzki Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży "Podlasie - mnie ta ziemia od innych droższa..."
III miejsce
Patryk Niemyjski kl. II b
opiekun: p. Iwona Godlewska
11 maja 2015 r.
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
I miejsce indywidualnie
Miłosz Piekutowski kl. III b
opiekun: p. Joanna Ścisłowicz
29 kwietnia 2015 r.
IX Powiatowy Konkurs Poezji Jana Pawła II
I miejsce
Natalia Wiśniewska kl. III d
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
28 kwietnia 2015 r.
Olimpiada HIV/AIDS - etap powiatowy
I miejsce
Monika Murawska kl. I b
III miejsce
Julia Kamińska kl. II e
opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
15 kwietnia 2015 r.
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
II miejsce drużynowo:
Kamil Kaczyński kl. III e
Mateusz Mioduszewski kl. III a
Daniel Wojtkowski kl. III a
III miejsce indywidualnie:
Mateusz Mioduszewski - w kategorii: test, tor przeszkód
Kamil Kaczyński - w kategorii: tor przeszkód
opiekun: p. Iwona Gołaszewska
19 marca 2015 r.
Wojewódzki Konkurs Literacko- Fotograficzno - Recytatorski "Zaczarowany świat baśni"
Finalistka
Natalia Wiśniewska kl. III d
opiekun p. Barbara Niemyjska
18 marca 2015r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski
Laureat
Szymon Matuszewski kl. III c
opiekun: p.Luiza Borawska
Konkursy przedmiotowe
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureatki:
Aleksandra Grodzka kl. II a
nauczyciel prowadzący: p. Monika Dołęgowska
Roksana Mirek kl. III b
nauczyciel prowadzący: p. Luiza Borawska
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laureatka:
Roksana Mirek kl. III b
Finalistki:
Aleksandra Grodzka kl. II a
Julia Maciejczuk kl. III b
Nauczyciel prowadzący: p. Barbara Agnihotri
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Laureaci:
Aleksandra Grodzka kl. II a
Anna Motybel kl. II a
Artur Pabich kl. III c
Nauczyciel prowadzący: p. Elżbieta Fiedorczuk
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Laureatka:
Aleksandra Grodzka kl. II a
Finaliści:
Weronika Choińska kl. III a
Nauczyciel prowadzący: p. Ewa Turlewicz
Artur Pabich kl. III c
Nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Kapitan
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
Laureat:
Miłosz Piekutowski kl. III b
Nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Mokrzewska
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Finaliści:
Aleksandra Grodzka kl. II a
Konrad Kalinowski kl. II a
Nauczyciel prowadzący: p. Tomasz Krajewski
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Finalistka:
Anna Motybel kl. II a
Nauczyciel prowadzący: p. Joanna Ścisłowicz
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Finalistka:
Magdalena Berbachowska kl. III a
19 marca 2015 r.
Ogólnopolski Konkurs "W moim młodzieńczym życiu staram się budować kulturę pokoju"
Laureat
Marcin Kamiński kl. III b
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
12 marca 2015 r.
V Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Wirtualny spacer po szkole"
Finalistki
Weronika Biała kl. II d
Łucja Gołaszewska kl. II d
opiekun: p. Katarzyna Bartłomiejczuk
28 lutego 2015 r.
IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego "Radość spod kapelusza"
Finalistka
Natalia Wiśniewska kl. III d
opiekun: p. Barbara Niemyjska
23 lutego 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "I TY możesz zostać Kopernikiem" - etap powiatowy
Mistrz Wiedzy
Piotr Dzieniszewski kl. III a
16 lutego 2015 r.
Ogólnopolski Konkurs „ Napisz Błogosławionemu ks. Jerzemu Popiełuszce, jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”- etap centralny
wyróżnienie Szymon Matuszewski kl. III c
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
13 lutego 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "I Ty możesz zostać Kopernikiem" - etap szkolny
Mistrzowie Wiedzy:
Anna Motybel kl. II a,
Jędrzej Jaworski kl. III e,
Piotr Dzieniszewski kl. III a.
Wicemistrzowie Wiedzy:
Aleksandra Kossoń kl. III c
Roksana Mirek kl. III b
18 grudnia 2014 r.
XXIII eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
I miejsce drużynowo w składzie:
Aleksandra Grodzka II A,
Jakub Dąbrowski I D,
Anna Motybel II A
I miejsce indywidualnie: Aleksandra Grodzka kl. II A
II miejsce indywidualnie: Jakub Dąbrowski kl. I D
opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
15 grudnia 2014 r.
Szkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "A można było inaczej..."
Konkurs literacki – kategoria proza
I miejsce Aleksandra Grodzka kl. II A
II miejsce Szymon Matuszewski kl. III C
III miejsce Maryla Gołaszewska kl. II A, Roksana Mirek kl. III B
Konkurs literacki – kategoria poezja
I miejsce Julia Maciejczuk kl. III B
II miejsce Konrad Korzątkowski kl. III B
III miejsce Marcin Kamiński kl. III B
Konkurs plastyczny
I miejsce Natalia Godlewska kl. I C, Kamil Godlewski kl. III B
II miejsce Klaudia Grzeszczuk kl. II D, Martyna Wyszyńska kl. III D
III miejsce Magda Kaczyńska kl. II B
25 listopada 2014 r.
V Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce"
I miejsce - etap wojewódzki
Aleksandra Grodzka kl. II a
opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk
17 listopada 2014 r.
VIII Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”
III miejsce
Natalia Wiśniewska kl. III d
opiekun: p. Barbara Niemyjska
04 listopada 2014 r.
VII Międzyszkolny Konkurs „Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek – podróży Jana Pawła II. „…tak i Ja was posyłam” - Manila - 1995, Rzym – 2000, Kolonia – 2005
I miejsce drużynowo:
Piotr Dzieniszewski kl. III b
Michał Ogrodnik kl. III b
Marcin Kamiński kl. III b
I miejsce - kategoria plastyczna
Roksana Mirek kl. III b
III miejsce indywidualnie
Piotr Dzieniszewski kl. III b
opiekun: p. Anna Jamiołkowska
29 października 2014 r.
Ogólnopolski Konkurs Literacki "Napisz Bł. Księdzu Jerzemu Popiełuszce, jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz"
I miejsce - etap diecezjalny
Szymon Matuszewski kl. III c
opiekun: p. Anna Jamiołkowska