Osiągnięcia
Plan lekcji
Wykaz podr.

 

21 czerwca 2015 r.

Konkurs plastyczny "Zasłużony dla edukacji ekonomicznej - projekt statuetki nagrody"

Laureatka I miejsca

Roksana Mirek kl. III b

Wyróżnienie:

Kamil Godlewski kl. III b

opiekun: p. Iwona Godlewska

 

21 czerwca 2015 r.

Konkurs literacki "Moje miasto Wysokie Mazowieckie"

I miejsce

Julia Maciejczuk kl. III b

opiekun: p. Luiza Borawska

 

18 czerwca 2015 r.

Konkurs Matematyczny KANGUR 2015

KATEGORIA  JUNIOR:

Michał Ogrodnik kl. III b – wynik bardzo dobry – opiekun: p. M. Janeczko

Miłosz Piekutowski kl. III b – wyróżnienie – opiekun: p. M. Janeczko

KATEGORIA KADET:

Andrzej Kaczyński kl. I b – wyróżnienie  – opiekun: p. M. Gierałtowska

Jakub Dąbrowski kl. I d – wyróżnienie – opiekun: p. M. Janeczko

 

28-30 maja 2015 r.

XXIII edycja Ogólnopolskiej  Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Tytuł finalisty i IV miejsce w kraju

Aleksandra Grodzka kl. II a

opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk

 

28 maja 2015 r.

VII Diecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej", przebiegający pod hasłem: "Święci świadkami prawdy"

Kategoria literacka:

I miejsce

Aleksandra Grodzka kl. II a

opiekun: p. Małgorzata Borecka

Kategoria plastyczna:

II miejsce

Roksana Mirek kl. III b

Wyróżnienie

Martyna Wyszyńska kl. III d

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

26 maja 2015 r.

XII Powiatowy Konkurs "O życiu, osobowości i nauczaniu Świętego Jana Pawła II"

I miejsce drużynowo:

Miłosz Piekutowski kl. III b

Barbara Drągowska kl. I c

Michał Ogrodnik kl. III b

III miejsce indywidualnie:

Miłosz Piekutowski kl. III b

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

25 maja 2015 r.

Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów

III miejsce drużynowo

Roksana Mirek kl. III b

Małgorzata Drewnowska kl. I b

Kamil Godlewski kl. III b

Marcin Różański kl. I b

Opiekun: p. Luiza Borawska

 

III miejsce indywidualnie:

Roksana Mirek kl. III b

Marcin Różański kl. I b

Opiekun: p. Luiza Borawska

IV miejsce indywidualnie:

Aleksandra Grodzka kl. III b

opiekun: p. Monika Dołęgowska

21-22 maja 2015 r.

XII Hodyszewskie Dni Gimnazjalisty "Młodzi dla młodych"

II miejsce drużynowo

Opiekunowie: p. Ewa Dąbrowska, Małgorzata Borecka, Małgorzata Mokrzewska, Iwona Gołaszewska, Grzegorz Ostrowski

 

15 maja 2015 r.

III Wojewódzki Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży "Podlasie - mnie ta ziemia od innych droższa..."

III miejsce

Patryk Niemyjski kl. II b

opiekun: p. Iwona Godlewska

 

11 maja 2015 r.

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

I miejsce indywidualnie

Miłosz Piekutowski kl. III b

opiekun: p. Joanna Ścisłowicz

 

29 kwietnia 2015 r.

IX Powiatowy Konkurs Poezji Jana Pawła II

I miejsce

Natalia Wiśniewska kl. III d

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

28 kwietnia 2015 r.

Olimpiada HIV/AIDS - etap powiatowy

I miejsce

Monika Murawska kl. I b

III miejsce

Julia Kamińska kl. II e

opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk

 

15 kwietnia 2015 r.

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

II miejsce drużynowo:

Kamil Kaczyński kl. III e

Mateusz Mioduszewski kl. III a

Daniel Wojtkowski kl. III a

III miejsce indywidualnie:

Mateusz Mioduszewski - w kategorii: test, tor przeszkód

Kamil Kaczyński - w kategorii: tor przeszkód

opiekun: p. Iwona Gołaszewska

 

19 marca 2015 r.

Wojewódzki Konkurs Literacko- Fotograficzno - Recytatorski "Zaczarowany świat baśni"

Finalistka

Natalia Wiśniewska kl. III d

opiekun p. Barbara Niemyjska

 

18 marca 2015r.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Laureat

Szymon Matuszewski kl. III c

opiekun: p.Luiza Borawska

 

Konkursy przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureatki:

Aleksandra Grodzka kl. II a

nauczyciel prowadzący: p. Monika Dołęgowska

Roksana Mirek kl. III b

nauczyciel prowadzący: p. Luiza Borawska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka:

Roksana Mirek kl. III b

Finalistki:

Aleksandra Grodzka kl. II a

Julia Maciejczuk kl. III b

Nauczyciel prowadzący: p. Barbara Agnihotri

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci:

Aleksandra Grodzka kl. II a

Anna Motybel kl. II a

Artur Pabich kl. III c

Nauczyciel prowadzący: p. Elżbieta Fiedorczuk

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureatka:

Aleksandra Grodzka kl. II a

Finaliści:

Weronika Choińska kl. III a

Nauczyciel prowadzący: p. Ewa Turlewicz

Artur Pabich kl. III c

Nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Kapitan

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Laureat:

Miłosz Piekutowski kl. III b

Nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Mokrzewska

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finaliści:

Aleksandra Grodzka kl. II a

Konrad Kalinowski kl. II a

Nauczyciel prowadzący: p. Tomasz Krajewski

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalistka:

Anna Motybel kl. II a

Nauczyciel prowadzący: p. Joanna Ścisłowicz

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Finalistka:

Magdalena Berbachowska kl. III a

 

19 marca 2015 r.

Ogólnopolski Konkurs "W moim młodzieńczym życiu staram się budować kulturę pokoju"

Laureat

Marcin Kamiński kl. III b

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

12 marca 2015 r.

V Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Wirtualny spacer po szkole"

Finalistki

Weronika Biała kl. II d

Łucja Gołaszewska kl. II d

opiekun: p. Katarzyna Bartłomiejczuk

 

28 lutego 2015 r.

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego "Radość spod kapelusza"

Finalistka

Natalia Wiśniewska kl. III d

opiekun: p. Barbara Niemyjska

 

23 lutego 2015 r.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "I TY możesz zostać Kopernikiem" - etap powiatowy

Mistrz Wiedzy

Piotr Dzieniszewski kl. III a

16 lutego 2015 r.

Ogólnopolski Konkurs „ Napisz Błogosławionemu ks. Jerzemu Popiełuszce, jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”- etap centralny

wyróżnienie Szymon Matuszewski kl. III c

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

13 lutego 2015 r.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "I Ty możesz zostać Kopernikiem" - etap szkolny

Mistrzowie Wiedzy:

Anna Motybel kl. II a,

Jędrzej Jaworski kl. III e,

Piotr Dzieniszewski kl. III a.

Wicemistrzowie Wiedzy:

Aleksandra Kossoń kl. III c

Roksana Mirek kl. III b

 

18 grudnia 2014 r.

XXIII eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce drużynowo w składzie:

Aleksandra Grodzka II A,

Jakub Dąbrowski I D,

Anna Motybel II A

I miejsce indywidualnie: Aleksandra Grodzka kl. II A

II miejsce indywidualnie: Jakub Dąbrowski kl. I D

opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk

 

15 grudnia 2014 r.

Szkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "A można było inaczej..."

Konkurs literacki – kategoria proza

I miejsce Aleksandra Grodzka   kl. II A

II miejsce Szymon Matuszewski   kl. III C

III miejsce Maryla Gołaszewska  kl. II A, Roksana Mirek  kl. III B

Konkurs literacki – kategoria poezja

I miejsce Julia Maciejczuk  kl. III B

II miejsce Konrad Korzątkowski  kl. III B

III miejsce Marcin Kamiński  kl. III B

Konkurs plastyczny

I miejsce Natalia Godlewska  kl. I C, Kamil Godlewski   kl. III B

II miejsce Klaudia Grzeszczuk   kl. II D, Martyna Wyszyńska  kl. III D

III miejsce Magda Kaczyńska  kl. II B

 

25 listopada 2014 r.

V  Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce"

I miejsce - etap wojewódzki

Aleksandra Grodzka kl. II a

opiekun: p. Elżbieta Fiedorczuk

17 listopada 2014 r.

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

III miejsce

Natalia Wiśniewska kl. III d

opiekun: p. Barbara Niemyjska

 

04 listopada 2014 r.

VII Międzyszkolny Konkurs „Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek – podróży Jana Pawła II. „…tak i Ja was posyłam” -  Manila - 1995, Rzym – 2000, Kolonia – 2005

I miejsce drużynowo:

Piotr Dzieniszewski kl. III b

Michał Ogrodnik kl. III b

Marcin Kamiński kl. III b

I miejsce - kategoria plastyczna

Roksana Mirek kl. III b

III miejsce indywidualnie

Piotr Dzieniszewski kl. III b

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

 

29 października 2014 r.

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Napisz Bł.  Księdzu Jerzemu Popiełuszce, jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz"

I miejsce - etap diecezjalny

Szymon Matuszewski kl. III c

opiekun: p. Anna Jamiołkowska

vulcan

Ogłoszenia

  • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

    Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • Przeczytałeś? Poleć innym! +

    Czytanie przynosi duuuuże korzyści. Jeśli Cię to nie przekonuje, wiedz, że  jest też moda na czytanie.  Chciałbyś przeczytać coś innego Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj