Najlepsi uczniowie
Plan lekcji
Wykaz podr.

I miejsce średnia ocen 5,83

Marta Murawska kl. V a

II miejsce średnia ocen 5,67

Magdalena Tkacz kl. V a

Amelia Dołęgowska kl. III c

III miejsce średnia ocen 5,45

Wiktor Szepietowski kl. IV b

IV miejsce średnia ocen 5,42

Wiktoria Szepietowska kl. V a

Sebastian Kossykowski kl. V c

V miejsce średnia ocen 5,39

Izabela Milewska kl. III b

VI miejsce średnia ocen 5,36

Mateusz Kulesza kl. IV a

Arkadiusz Zieliński kl. IV b

Oliwia Stypułkowska kl. IV c

VII miejsce średnia ocen 5,33

Gabriela Godlewska kl. V c

VIII miejsce średnia ocen 5,28

Amelia Wierzbowska kl. VIII a

Izabela Wileńska kl. VIII b

Mateusz Ługowski kl. III a

Jakub Płoński kl. III b

IX miejsce średnia ocen 5,27

Adam Bagiński IV b

Marcel Choiński IV b

X miejsce średnia ocen 5,25

Miłosz Dołęgowski kl. V a

Paweł Wnorowski kl. V a

Barbara Dołęgowska kl. V c

Natalia Tymińska kl. V c

KLASA I A

Julian Urbanek

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Aleksandra Zaremba

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Zofia Gołaszewska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym Miasta Białystok o zasięgu regionalnym ,, Ja i mój kolega innej narodowości ”

Laura Perkowska

Wyróżnienie –nagroda specjalna Podlaskiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
,,Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana”

Stanisław Malinowski

Stuprocentowa frekwencja

KLASA I B

Kamila Dąbrowska

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”

Gabriela Krystosiak, Kamil Kalinowski

Stuprocentowa frekwencja

KLASA I C

Milena Czarkowska

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Joanna Grodzka

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

KLASA I D

Zofia Borecka

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”

KLASA II A

Lidia Stypułkowska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Aleks Gaweł

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Wiktoria Czaja, Oliwia Rosicka, Julia Maria Wyszomirska

Stuprocentowa frekwencja

KLASA II B

Dominik Molenda

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”;

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”;

I miejsce w IX Podlaskich Potyczkach Recytatorsko - Plastycznych "Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości";

II miejsce w Podlaskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - etap wojewódzki.

Mateusz Dąbrowski

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady :Olimpusek’’ z języka polskiego;

Julia Malinowska

Dyplom za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" kategoria „Maluch".

Patrycja Śledziewska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym o zasięgu regionalnym "Ja i mój kolega innej narodowości";

Nagroda w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki".

Mateusz Dąbrowski

Stuprocentowa frekwencja

Klasa II C

Dawid Głowniak

Stuprocentowa frekwencja

Gratulujemy dzieciom, ich wychowawcom i rodzicom. Jest potencjał!

Redakcja

Klasa IV a

Mateusz Kulesza 5,36 zachowanie wzorowe

Antoni Doroszkiewicz 5,18 zachowanie bardzo dobre

Julia Wysocka 5,09 zachowanie wzorowe

Wiktor Wyszomirski 4,91 zachowanie bardzo dobre

Klasa IV b

Wiktor Szepietowski 5,45 zachowanie bardzo dobre

Arkadiusz Zieliński 5,36 zachowanie bardzo dobre

Adam Bagiński 5,27 zachowanie bardzo dobre

Marcel Choiński 5,27 zachowanie bardzo dobre

Błażej Sienicki 5,18 zachowanie bardzo dobre

Szymon Baryczka 5,18 zachowanie bardzo dobre

Miłosz Zaręba 4,82 zachowanie bardzo dobre

Michał Grochowski 4,82 zachowanie bardzo dobre

Klasa IV c

Oliwia Stypułkowska 5, 36 zachowanie wzorowe

Emilia Jabłońska 5,18 zachowanie wzorowe

Dominik Porowski 5,0 zachowanie bardzo dobre

Antonina Suchodolska 4,82 zachowanie bardzo dobre

Klasa V a

Marta Murawska 5,83 zachowanie wzorowe

Magdalena Tkacz 5,67 zachowanie wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,42 zachowanie wzorowe

Miłosz Dołęgowski 5,25 zachowanie bardzo dobre

Paweł Wnorowski 5,25 zachowanie wzorowe

Jakub Bagiński 5,17 zachowanie wzorowe

Piotr Milewski 5,17 zachowanie wzorowe

Filip Choiński 5,08 zachowanie wzorowe

Maciej Herman 5,08 zachowanie wzorowe

Eryk Kaczyński 5,0 zachowanie wzorowe

Cyprian Deszczyński 4,92 zachowanie wzorowe

Kamila Kalinowska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Piotr Bieliński 4,83 zachowanie bardzo dobre

Julia Magusiewicz 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa V b

Bartosz Brzósko 4,92 zachowanie bardzo dobre

Filip Ołdakowski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa V c

Sebastian Kossykowski 5,42 zachowanie bardzo dobre

Gabriela Godlewska 5,33 zachowanie wzorowe

Barbara Dołęgowska 5,25 zachowanie wzorowe

Natalia Tymińska 5,25 zachowanie wzorowe

Gabriela Wojno 5,17 zachowanie wzorowe

Lena Sieliwoniuk 5,08 zachowanie bardzo dobre

Klaudia Romanowska 4,92 zachowanie bardzo dobre

Łucja Stypułkowska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Piotr Idźkowski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Aleksandra Sieńkowska 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa VII a

Nina Plewik 5,07 zachowanie wzorowe

Filip Krajewski 4,79 zachowanie wzorowe

Jakub Karol Turlewicz 4,79 zachowanie wzorowe

Klasa VII b

Wiktoria Zofia Dąbrowska 5,14 zachowanie wzorowe

Klasa VIII a

Amelia Wierzbowska 5,28 zachowanie wzorowe

Honorata Niemyjska 5,11 zachowanie wzorowe

Wiktor Wojtkowski 5,0 zachowanie wzorowe

Michał Żochowski 5,0 zachowanie wzorowe

Adrian Kruczkowski 5,0 zachowanie wzorowe

Paulina Krajewska 4,83 zachowanie wzorowe

Wiktoria Mężyńska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Rafał Wójcik 4,83 zachowanie bardzo dobre

Kacper Dąbrowski 4,78 zachowanie bardzo dobre

Dominika Fedorowska 4,78 zachowanie bardzo dobre

Natalia Perkowska 4,78 zachowanie bardzo dobre

Klasa VIII b

Izabela Wileńska 5,28 zachowanie wzorowe

Maria Przychodzeń 5,06 zachowanie wzorowe

Małgorzata Kossoń 4,78 zachowanie wzorowe

Klasa III a

Mateusz Ługowski 5,28 zachowanie wzorowe

Jakub Śliwonik 5,17 zachowanie bardzo dobre

Jakub Mastalerczuk 5,0 zachowanie wzorowe

Lidia Kaliszczyk 4,92 zachowanie wzorowe

Aleksandra Zawistowska 4,83 zachowanie wzorowe

Klasa III b

Izabela Milewska 5,39 zachowanie wzorowe

Jakub Płoński 5,28 zachowanie wzorowe

Juliusz Knieć 5,23 zachowanie wzorowe

Aleksandra Ertman 5,06 zachowanie bardzo dobre

Julia Jamiołkowska 4,89 zachowanie wzorowe

Aleksandra Cieślukiewicz 4,89 zachowanie wzorowe

Aleksandra Dąbrowska 4,83 zachowanie wzorowe

Maciej Szepietowski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Julia Górska 4,78 zachowanie wzorowe

Klasa III c

Amelia Dołęgowska 5,67 zachowanie wzorowe

Marta Żurowska 5,12 zachowanie wzorowe

Luiza Lubowicka 5 ,12 zachowanie wzorowe

Klasa III d

Marcin Piekutowski 5,06 zachowanie wzorowe

Łukasz Piekutowski 4,94 zachowanie wzorowe

Patrycja Tworkowska 4,94 zachowanie wzorowe

Maja Grabowska 4,84 zachowanie bardzo dobre

Zuzanna Grabowska 4,78 zachowanie bardzo dobre

Klasa III e

Kornelia Janczewska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Aleksandra Perkowska 4,78 zachowanie wzorowe

Zuzanna Sakowicz 4,83 zachowanie bardzo dobre

Gratulujemy Wam, Kochani, i życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku. Nabierajcie sił na kolejne wyzwania! Waszym rodzicom i nauczycielom ściskamy dłonie i podzielamy ich dumę z Was.

Redakcja

1.Średnia ocen 5,53

Amelia Dołęgowska kl. III c

2.Średnia ocen 5,42

Magdalena Tkacz kl. V a

3.Średnia ocen 5,33

Marta Murawska kl. V a

Wiktoria Szepietowska kl. V a

Gabriela Wojno kl. V c

4.Średnia ocen 5,25

Gabriela Godlewska kl. V c

Sebastian Kossykowski kl. V c

5.Średnia ocen 5,17

Natalia Tymińska kl. V c

6.Średnia ocen 5,14

Nina Plewik kl. VII a

7.Średnia ocen 5,09

Oliwia Stypułkowska kl. IV c

8.Średnia ocen 5,08

Jakub Bagiński kl. V a

Miłosz Dołęgowski kl. V a

Barbara Dołęgowska kl. V c

9.Średnia ocen 5,07

Izabela Milewska kl. III b

10. Średnia ocen 5,0

Maciej Herman kl. V a

Piotr Milewski kl. V a

Paweł Wnorowski kl. V a

Lena Sieliwoniuk kl. V c

Redakcja

Klasa IV a

Mateusz Kulesza 4,98 wzorowe

Julia Wysocka 4,91 wzorowe

Antoni Doroszkiewicz 4,91 bardzo dobre

Klasa IV b

Michał Grochowski 4,82 bardzo dobre

Arkadiusz Zieliński 4,82 bardzo dobre

Adam Bagiński 4,82

Marcel Choiński 4,82

Klasa IV c

Oliwia Stypułkowska 5,09 bardzo dobre

Emilia Jabłońska 4,82 bardzo dobre

Klasa V a

Magdalena Tkacz 5,42 wzorowe

Marta Murawska 5,33 wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,33 wzorowe

Jakub Bagiński 5,08 wzorowe

Miłosz Dołęgowski 5,08 bardzo dobre

Cyprian Deszczynski 4,75 wzorowe

Julia Magusiewicz 4,75 bardzo dobre

Maciej Herman 5,0 wzorowe

Piotr Milewski 5,0 wzorowe

Paweł Wnorowski 5,0 bardzo dobre

Filip Choiński 4,92 bardzo dobre

Eryk Kaczyński 4,83 bardzo dobre

Klasa V b

Bartosz Brzósko 4,75

Klasa V c

Gabriela Wojno 5,33 wzorowe

Gabriela Godlewska 5,25 bardzo dobre

Sebastian Kossykowski 5,25 bardzo dobre

Natalia Tymińska 5,17 wzorowe

Barbara Dołęgowska 5,08 wzorowe

Lena Sieliwoniuk 5,0 wzorowe

Piotr Idźkowski 4,92 bardzo dobre

Klaudia Romanowska 4,92 bardzo dobre

Łucja Stypułkowska 4.83 bardzo dobre

Klasa VII a

Nina Plewik 5,14 wzorowe

Klasa VII b

Wiktoria Zofia Dąbrowska 4,79 bardzo dobre

Klasa VIII a

Michał Żochowski 4,86 wzorowe

Amelia Wierzbowska 4,79 wzorowe

Honorata Niemyjska 4,79 bardzo dobre

Klasa VIII b

Izabela Wileńska 4,86 wzorowe

Klasa III a

Mateusz Ługowski 4,93 bardzo dobre

Klasa III b

Izabela Milewska 5,07 wzorowe

Jakub Płoński 4,8 bardzo dobre

Klasa III c

Amelia Dołęgowska 5, 53 wzorowe

Marta Żurowska 4,84 wzorowe

Klasa III d

Łukasz Piekutowski 4,8 wzorowe

Redakcja

I miejsce średnia ocen 5,64

Marta Murawska kl. IV a

Magdalena Tkacz kl. IV a

II miejsce średnia ocen 5,56

Gabriela Jabłońska kl. III c

Amelia Dołęgowska kl. II c

Karolina Orłowska kl. III a

III miejsce średnia ocen 5,5

Klaudia Oleksik kl. III d

IV miejsce średnia ocen 5,45

Barbara Dołęgowska IV c

Sebastian Kossykowski IV c

V miejsce średnia ocen 5,39

Karolina Tworkowska kl. III b

Hanna Zagroba kl. III c

VI miejsce średnia ocen 5,38

Dominika Wojciechowska kl. III e

VII miejsce średnia ocen 5,36

Miłosz Dołęgowski kl. IV a

VIII miejsce średnia ocen 5,35

Kamila Leoniak kl. III b

Wiktoria Leoniak kl. III b

IX miejsce średnia ocen 5,27

Wiktoria Szepietowska kl. IV a

Paweł Wnorowski kl. IV a

Jakub Bagiński kl. IV a

Maciej Herman kl. IV c

X miejsce średnia ocen 5,25

Izabela Milewska kl. II b

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

    Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj