Klasa IV a
Lena Kraszewska 5,55 wzorowe
Malwina Wojno 5,55 wzorowe
Pola Kułkiewicz 5,36 wzorowe
Maria Wiśniewska 5,36 wzorowe
Anna Kaczyńska 5,27 wzorowe
Tomasz Leoniak 5,27 wzorowe
Stanisław Malinowski 5,27 wzorowe
Franciszek Ostrowski 5,27 wzorowe
Zofia Gołaszewska 5,18 wzorowe
Aleksandra Zaremba 5,18 wzorowe
Nikola Dmochowska 5,09 wzorowe .
Konstanty Gradowski 5,09 wzorowe.
Jan Paweł Faszczewski 5,00 bardzo dobre
Laura Perkowska 4,82 wzorowe.
Maria Sienicka 4,82 bardzo dobre
Klasa IV B
Jakub Brzozowski 5,36 wzorowe
Kamila Dąbrowska 5,09 bardzo dobre
Stanisław Kruszewski 4,82 wzorowe
Klasa IV c
Franciszek Wojciech Gołaś 5,73 wzorowe
Anna Idźkowska 5,64 bardzo dobre
Nadia Szepietowska 5,64 bardzo dobre
Hanna Włostowska 5,64 bardzo dobre
Joanna Grodzka 5,36 bardzo dobre
Gabriela Puchalska 5,36 bardzo dobre
Szymon Pruszyński 5,09 wzorowe
Dawid Gołaszewski 5,00 bardzo dobre
Szymon Kaczyński 4,91 bardzo dobre
Rafał Niemyjski 4, 91 bardzo dobre
Amelia Wójciak 4,91 bardzo dobre
Milena Cybulska 4,91 bardzo dobre
Stanisław Moczydłowski 4.82 bardzo dobre
Klasa IV d
Filip Kućmierowski 5,45 bardzo dobre
Gabriela Dąbrowska 5,09 wzorowe
Mateusz Grochowski 5,09 bardzo dobre
Bartosz Biały 5,0 bardzo dobre
Izabela Targońska 5,0 bardzo dobre
Szymon Świderski 4,82 bardzo dobre
Klasa V a
Lidia Stypułkowska 5,58 wzorowe
Julia Maria Wyszomirska 5,50 wzorowe
Wiktoria Czaja 5,42 wzorowe
Antoni Czajkowski 5,42 wzorowe
Maria Buczyńska 5,25 wzorowe
Malwina Chmielewska 5,25 wzorowe
Oliwia Rosicka 5,25 wzorowe
Szymon Kulesza 5,08 wzorowe
Antonina Grabowska 5,00 wzorowe
Aleksander Kulesza 4,92 bardzo dobre
Klasa V b
Dominik Molenda 5,33 wzorowe
Mateusz Dąbrowski 5,25 wzorowe
Kacper Romanowski 5,25 wzorowe
Julia Malinowska 5,08 wzorowe
Kamila Milewska 5,08 wzorowe
Gabriela Markowska 4,75 bardzo dobre
Klasa VI a
Gołaś Jan Aleksander 5,33 wzorowe
Bagińska Liliana 5,25 wzorowe
Prużanin Błażej 5,25 wzorowe
Ołdakowski Jan Stanisław 5,17 wzorowe
Ostrowski Maciej 5,17 wzorowe
Rydzewska Gabriela 5,08 wzorowe
Paulina Herman 4,93 wzorowe
Faszczewska Aleksandra 4,92 wzorowe
Kamińska Zuzanna 4,92 wzorowe
Płońska Kornelia 4,83 wzorowe
Klasa VI b
Alan Kaczyński 4,83 wzorowe
Klasa VII a
Wiktor Wyszomirski 5,36 wzorowe
Mateusz Kulesza 4,93 bardzo dobre
Michał Zaremba 4,79 bardzo dobre
Klasa VII b
Arkadiusz Zieliński 5,00 wzorowe
Wiktor Szepietowski 5,00 bardzo dobre
Błażej Sienicki 4,93 bardzo dobre
Klasa VII c
Dominika Łapińska 4,79 wzorowe
Oliwia Szamreta 4,79 wzorowe
Klasa VIII A
Tkacz Magdalena 5,67 wzorowe
Murawska Marta 5,56 wzorowe
Szepietowska Wiktoria 5,44 wzorowe
Kalinowska Kamila 5,17 wzorowe
Milewski Piotr 5,11 wzorowe
Bagiński Jakub Mikołaj 5,06 bardzo dobre
Wnorowski Paweł 5,06 wzorowe
Dołęgowski Miłosz 5,00 wzorowe
Kaczyński Eryk 5,00 wzorowe
Deszczyński Cyprian 4,94 wzorowe
Bieliński Piotr 4,83 wzorowe
Herman Maciej 4,78 wzorowe
Jabłońska Dominika 4,78 wzorowe
Magusiewicz Julia 4,78 wzorowe
Szlendak Jan 4,78 bardzo dobre
Klasa VIII b
Ołdakowski Filip 5,22 wzorowe
Brzósko Bartosz 5,00 wzorowe
Zagroba Maja 4,89 wzorowe
Borecka Aleksandra 4,83 wzorowe
Kubińska Amelia 4,78 wzorowe
Klasa VIII c
Gabriela Godlewska 5,44 wzorowe
Natalia Tymińska 5,33 wzorowe
Gabriela Wojno 5,22 wzorowe
Barbara Dołęgowska 5,17 wzorowe
Sebastian Kossykowski 5,17 wzorowe
Maja Roszkowska 5,17 wzorowe
Lena Sieliwoniuk 5,17 wzorowe
Piotr Idźkowski 4,94 wzorowe
Maria Giero 4, 78 wzorowe
Redakcja
I miejsce 5,73
Franciszek Wojciech Gołaś klasa IV c
II miejsce 5,67
Magdalena Tkacz VIII a
III miejsce 5,64
Anna Idźkowska klasa IV c
Nadia Szepietowska klasa IV c
Hanna Włostowska klasa IV c
IV miejsce 5,58
Lidia Stypułkowska klasa Va
V miejsce 5,56
Murawska Marta klasa VIII a
VI miejsce 5,55
Lena Kraszewska klasa IV a
Malwina Wojno klasa IV a
VII miejsce 5,50
Julia Maria Wyszomirska klasa Va
VIII miejsce 5,45
Filip Kućmierowski klasa IV d
IX miejsce 5,44
Szepietowska Wiktoria VIII a
Gabriela Godlewska VIII c
X miejsce 5,42
Wiktoria Czaja klasa Va
Antoni Czajkowski klasa Va
Readakcja
I miejsce średnia ocen 5,33
Wiktoria Czaja V a
Lidia Stypułkowska V a
II miejsce średnia ocen 5,27
Malwina Wojno IV a
Anna Idźkowska IV c
III miejsce średnia ocen 5,21
Wiktoria Szepietowska VIII a
Filip Ołdakowski VIII b
IV miejsce średnia ocen 5,18
Franciszek Wojciech Gołaś IV c
Hanna Włostowska IV c
V miejsce średnia ocen 5,17
Malwina Chmielewska V a
Julia Maria Wyszomirska V a
VI miejsce średnia ocen 5,14
Magdalena Tkacz VIII a
Gabriela Godlewska VIII c
VII miejsce średnia ocen 5,09
Lena Kraszewska IV a
Stanisław Malinowski IV a
Nadia Szepietowska IV c
VIII miejsce średnia ocen 5,08
Maria Buczyńska V a
Szymon Kulesza V a
Oliwia Rosicka Va
Julia Malinowska V b
Dominik Molenda V b
Kacper Romanowski V b
IX miejsce średnia ocen 5,07
Wiktor Wyszomirski VII a
Marta Murawska VIII a
X miejsce średnia ocen 5,0
Jan Paweł Faszczewski IV a
Zofia Gołaszewska IV a
Pola Kułkiewicz IV a
Jakub Brzozowski IV b
Szymon Pruszyński IV c
Filip Kućmierowski IV d
Antoni Czajkowski V a
Kamila Milewska V b
Mateusz Dąbrowski V b
Jan Aleksander Gołaś VI a
Gabriela Rydzewska VI a
Kamila Kalinowska VIII a
Natalia Tymińska VIII c
Redakcja
Klasa IV a
Malwina Wojno 5,27 wzorowe
Lena Kraszewska 5,09 wzorowe
Stanisław Malinowski 5,09 bardzo dobre
Jan Paweł Faszczewski 5,0 bardzo dobre
Zofia Gołaszewska 5,0 wzorowe
Pola Kułkiewicz 5,0 wzorowe
Anna Kaczyńska 4,91 wzorowe
Tomasz Leoniak 4,91 wzorowe
Franciszek Ostrowski 4,91 bardzo dobre
Maria Wiśniewska 4,91 wzorowe
Aleksandra Zaremba 4,91 wzorowe
Klasa IV b
Jakub Brzozowski - 5,0 – wzorowe
2. Kamila Dąbrowska – 4,9 – wzorowe
Klasa IV c
Anna Idźkowska 5,27 wzorowe
Franciszek Wojciech Gołaś 5,18 bardzo dobre
Hanna Włostowska 5,18 bardzo dobre
Szymon Pruszyński 5,0 wzorowe
Nadia Szepietowska 5,09 bardzo dobre
Joanna Grodzka 4,82 bardzo dobre
Stanisław Moczydłowski 4,82 bardzo dobre
Gabriela Puchalska 4,82 bardzo dobre
Klasa IV d
Filip Kućmierowski 5,0 bardzo dobre
Bartosz Biały 4,91 bardzo dobre
Izabela Targońska 4,82 bardzo dobre
Klasa V a
Wiktoria Czaja 5,33 wzorowe
Lidia Stypułkowska 5,33 wzorowe
Malwina Chmielewska 5,17 wzorowe
Julia Maria Wyszomirska 5,17 wzorowe
Maria Buczyńska 5,08 wzorowe
Szymon Kulesza 5,08 wzorowe
Oliwia Rosicka 5,08 wzorowe
Antoni Czajkowski 5,0 wzorowe
Franciszek Milewski 4,75 bardzo dobre
Klasa V b
Julia Malinowska 5,08 wzorowe
Dominik Molenda 5,08 wzorowe
Kacper Romanowski 5,08 wzorowe
Kamila Milewska 5,0 wzorowe
Mateusz Dąbrowski 5,0 wzorowe
Klasa VI a
Jan Aleksander Gołaś 5,0 wzorowe
Gabriela Rydzewska 5,0 wzorowe
Liliana Bagińska 4,92 wzorowe
Jan Stanisław Ołdakowski 4,75 bardzo dobre
Maciej Ostrowski 4,75 wzorowe
Błaże Prużanin j 4,75 bardzo dobre
Klasa VI b
Alan Kaczyński 4,75 bardzo dobre
Klasa VII a
Wiktor Wyszomirski 5,07 bardzo dobre
Klasa VII b
Wiktor Szepietowski 4,86 bardzo dobre
Klasa VII c
Oliwia Stypułkowska 4,79 bardzo dobre
Klasa VIII a
Wiktoria Szepietowska 5,21 wzorowe
Magdalena Tkacz 5,14 wzorowe
Marta Murawska 5.07 wzorowe
Kamila Kalinowska 5,00 bardzo dobre
Piotr Milewski 4,93 bardzo dobre
Eryk Kaczyński 4,79 bardzo dobre
Klasa VIII b
Filip Ołdakowski 5,21 wzorowe
Bartosz Brzósko 4,86 bardzo dobre
Klasa VIII c
Gabriela Godlewska 5,14 wzorowe
Natalia Tymińska 5,0 wzorowe
Lena Sieliwoniuk 4,93 wzorowe
Barbara Dołęgowska 4,86 wzorowe
Gabriela Wojno 4,86 wzorowe
Piotr Idźkowski 4,79 bardzo dobre
Sebastian Kossykowski 4,79 wzorowe
Gratulujemy serdecznie i życzymy, by kolejny semestr był równie udany lub jeszcze lepszy!
Redakcja
1. Miejsce
Średnia ocen 5,67
Łukasz Leoniak VIII a
2.Miejsce
Średnia ocen 5,64
Julia Wyszomirska kl. IV a
3.Miejsce
Średnia ocen 5, 50
Jan Aleksander Gołaś kl. Va
Magdalena Tkacz kl. VIII a
4.Miejsce
Średnia ocen 5,43
Marta Murawska VII a
Wiktoria Szepietowska VII a
5.Miejsce
Średnia ocen 5,42
Liliana Bagińska V a
Maciej Ostrowski Va
6. Miejsce
Średnia ocen 5,39
Łucja Kulesza VIII b
7. Miejsce
Średnia ocen 5,36
Lidia Stypułkowska IV a
Czajkowski Antoni IV a
8.Miejsce
Średnia ocen 5,35
Mateusz Kulesza VI a
9.Miejsce
Średnia ocen 5,33
Arkadiusz Zieliński VI b
Wiktor Szepietowski VI b
Oliwia Stypułkowska VIc
10.Miejsce
Średnia ocen 5,29
Natalia Tymińska VII c
IV a
1. Julia Wyszomirska - 5,64 wzorowe
2. Lidia Stypułkowska - 5,36 wzorowe
3. Antoni Czajkowski - 5,36 wzorowe
4. Wiktoria Czaja - 5,27 wzorowe
5. Szymon Kulesza - 5,27 - wzorowe
6. Malwina Chmielewska - 5,18 wzorowe
7. Aleksander Kulesza - 5,18 bardzo dobre
8. Maria Buczyńska - 5,09 wzorowe
9. Izabela Kalinowska - 5,09 wzorowe
10. Oliwia Rosicka - 5,00 wzorowe
11. Paweł Wojno - 5,00 - bardzo dobre
12. Aleks Gaweł - 4,91: bardzo dobre
13. Franciszek Milewski - 4,91 bardzo dobre
14. Wiktoria Radziwił - 4,82 wzorowe
IV b
1.Mateusz Dąbrowski 5,27 wzorowe
2.Dominik Molenda 5,27 wzorowe
3.Kacper Romanowski 5,27 wzorowe
4.Julia Malinowska 5,18 wzorowe
5.Dawid Grodzki 4,82 bardzo dobre
6.Franciszek Jabłoński 4,82 bardzo dobre
7.Gabriela Markowska 4,82 bardzo dobre
8.Kamila Milewska 4,82 bardzo dobre
IV c
1. Igor Dąbrowski 5, 0 wzorowe
V a
1.Jan Aleksander Gołaś 5,50 wzorowe
2.Liliana Bagińska 5,42 wzorowe
3.Maciej Ostrowski 5,42 wzorowe
4.Paulina Herman 5,25 wzorowe
5.Zuzanna Kamińska 5,25 wzorowe
6.Kornelia Płońska 5,25 wzorowe
7.Błażej Prużanin 5,25 wzorowe
8.Gabriela Rydzewska 5, 25 wzorowe
9.Kacper Święcki 5,0 wzorowe
10. Deszczyński 4,75 bardzo dobre
11.Aleksandra Faszczewska 4,75 bardzo dobre
12.Gabriela Anna Łapińska 4,75 bardzo dobre
13.Jan Stanisław Ołdakowski 4,75 bardzo dobre
14.Adam Osuchowski 4,75 bardzo dobre
15.Wiktor Prużanin 4,75 bardzo dobre
16.Julianna Szymańska 4,75 bardzo dobre
V b
Julia Dąbrowska 5,08 wzorowe
Oliwia Gwardiak 5,08 wzorowe
Lena Włostowska 5,08 wzorowe
Alan Kaczyński 5,00 wzorowe
Piętka Jakub "PJ2"5,00 wzorowe
Wojciech Gwardiak 4,92 wzorowe
Szymon Maciuszko 4,92 wzorowe
Paweł Ostrowski 4,83 bardzo dobre
Szymon Kaczyński "KS2"4,75 bardzo dobre
Maja Kruszewska 4,75 bardzo dobre
VI a
Mateusz Kulesza 5,35 bardzo dobre
Wiktor Wyszomirski 5,25 wzorowe
Michał Zaremba 5,25 wzorowe
Antoni Doroszkiewicz 5,08 wzorowe
Julia Wysocka 4,83 bardzo dobre
VI b
Arkadiusz Zieliński 5,33 wzorowe
Wiktor Szepietowski 5,33 bardzo dobre
Marcel Choiński 5,08 bardzo dobre
Pola Bańkowska 5,0 wzorowe
Adam Bagiński 5,0 bardzo dobre
Błażej Sienicki 5,0 bardzo dobre
Karina Guberska 4,83 bardzo dobre
Szymon Baryczka 4,83 bardzo dobre
Aleksandra Skłodowska 4,75 bardzo dobre
VI c
Oliwia Stypułkowska 5,33 wzorowe
Dominika Łapińska 5,0 wzorowe
Oliwia Szamreta 4,83 wzorowe
Emilia Jabłońska 4,75 wzorowe
Julia Żochowska 4,75 bardzo dobre
VII a
Magdalena Tkacz 5,5 wzorowe
Marta Murawska 5,43 wzorowe
Wiktoria Szepietowska 5,43 wzorowe
Kamila Kalinowska 5,14 wzorowe
Piotr Milewski 5,14 wzorowe
Miłosz Dołęgowski 5,07 bardzo dobre
Eryk Kaczyński 5,07 bardzo dobre
Jakub Bagiński 4,93 bardzo dobre
Piotr Bieliński 4,86 bardzo dobre
Dominika Jabłońska 4,86 bardzo dobre
Julia Magusiewicz 4,86 wzorowe
Filip Choiński 4,79 bardzo dobre
Natalia Kolińska 4, 79 bardzo dobre
VII b
Bartosz Brzósko 5,0 bardzo dobre
Maja Zagroba 4,79 wzorowe
VII c
1.Natalia Tymińska 5,29 wzorowe
2. Gabriela Wojno 5,21 wzorowe
3.Gabriela Godlewska 5,14 wzorowe
4.Lena Sieliwoniuk 5,14 bardzo dobre
5.Maja Roszkowska 5,0 wzorowe
6.Barbara Dołęgowska 4,93 wzorowe
7.Sebastian Kossykowski 4,86 wzorowe
8.Piotr Idźkowski 4,79 wzorowe
VIII a
1.Łukasz Leoniak 5.67 wzorowe
2. Antonina Knieć 5,22 wzorowe
3. Wiktoria Krajewska 5,11 wzorowe
4.Patrycja Krajewska 5,06 wzorowe
5.Gabriela Sokołowska 4,89 wzorowe
6. Gabriel Kozłowski 4,78 wzorowe
7.Zuzanna Dołęgowska 4,78 wzorowe
8.Marta Ostrowska 4,78 wzorowe
VIII b
1.Łucja Kulesza 5,39 wzorowe
2. Amelia Wyszyńska 4,78 wzorowe
3. Dominik Wyszyński 4,78 wzorowe
Strona 2 z 6
Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.