Najlepsi uczniowie
Plan lekcji
Wykaz podr.

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1.

VI A

Tkacz Magdalena

5,83

2.

VI A

Szepietowska Wiktoria

5,67

Murawska Marta

VI C

Godlewska Gabriela

3.

VII A

Leoniak Łukasz

5,43

4.

VI C

Dołęgowska Barbara

5,42

5.

IV A

Gołaś Jan Aleksander

5,36

Ostrowski Maciej

Prużanin Błażej

Rydzewska Gabriela

6.

VIII A

Plewik Nina

5,35

7.

V B

Sienicki Błażej

5,33

VI A

Dołęgowski Miłosz

Milewski Piotr

VI C

Tymińska Natalia

8.

V A

Kulesza Mateusz

5,25

V B

Szepietowski Wiktor

V C

Stypułkowska Oliwia

VIA

Herman Maciej

Wnorowski Paweł

VI C

Kossykowski Sebastian

9.

VIII B

Dąbrowska Wiktoria Zofia

5,22

10.

IV A

Ołdakowski Jan Stanisław

5,18

IV B

Maciuszko Szymon

Ostrowski Paweł

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

IV A

Gołaś Jan Aleksander

5,36

wzorowe

Ostrowski Maciej

5,36

wzorowe

Prużanin Błażej

5,36

wzorowe

Rydzewska Gabriela

5,36

wzorowe

Ołdakowski Jan Stanisław

5,18

wzorowe

Fronczuk Antonina

5,09

wzorowe

Herman Paulina

5,09

wzorowe

Kamińska Zuzanna

5,09

wzorowe

Płońska Kornelia

5,09

wzorowe

Grodzka Nikola

5,00

wzorowe

Prużanin Wiktor

5,00

wzorowe

Święcki Kacper

5,00

wzorowe

Urbanek Franciszek

5,00

wzorowe

Bagińska Liliana

4,91

wzorowe

Deszczyński Oliwier

4,91

wzorowe

Faszczewska Aleksandra

4,91

wzorowe

Osuchowski Adam

4,82

bardzo dobre

IV B

Maciuszko Szymon

5,18

wzorowe

Ostrowski Paweł

5,18

wzorowe

Włostowska Lena

5,09

wzorowe

Gwardiak Oliwia

5,00

wzorowe

Dąbrowska Julia

4,91

wzorowe

Kaczyński Alan

4,91

wzorowe

Kaczyński Szymon

4,91

bardzo dobre

V A

Kulesza Mateusz

5,25

wzorowe

Doroszkiewicz Antoni

5,08

wzorowe

Wyszomirski Wiktor

4,92

wzorowe

Wysocka Julia

4,75

bardzo dobre

V B

Sienicki Błażej

5,33

bardzo dobre

Szepietowski Wiktor

5,25

bardzo dobre

Bagiński Adam

5,17

bardzo dobre

Choiński Marcel

5,17

bardzo dobre

Zieliński Arkadiusz

5,17

bardzo dobre

Baryczka Szymon

4,92

bardzo dobre

Grochowski Michał

4,83

wzorowe

Radgowska Maja

4,83

bardzo dobre

Grodzki Seweryn

4,83

bardzo dobre

V C

Stypułkowska Oliwia

5,25

wzorowe

Jabłońska Emilia

5,08

wzorowe

Szepietowska Olga

4,83

wzorowe

Suchodolska Antonina

4,75

bardzo dobre

VI A

Tkacz Magdalena

5,83

wzorowe

Szepietowska Wiktoria

5,67

wzorowe

Murawska Marta

5,67

wzorowe

Dołęgowski Miłosz

5,33

wzorowe

Milewski Piotr

5,33

wzorowe

Herman Maciej

5,25

wzorowe

Wnorowski Paweł

5,25

wzorowe

Bagiński Jakub

5,17

wzorowe

Kaczyński Eryk

5,17

wzorowe

Jabłońska Dominika

5,08

bardzo dobre

Kalinowska Kamila

5,08

wzorowe

Bieliński Piotr

5,00

wzorowe

Deszczyński Cyprian

5,00

wzorowe

Kolińska Natalia

5,00

wzorowe

Magusiewicz Julia

5,00

wzorowe

Choiński Filip

4,92

wzorowe

Szlendak Jan

4,92

wzorowe

Szlendak Stanisław

4,83

wzorowe

VI B

Ołdakowski Filip

5,00

wzorowe

Borecka Aleksandra

4,83

wzorowe

Brzósko Bartosz

4,83

wzorowe

Kubińska Amelia

4,83

wzorowe

Grodzki Jan

4,75

wzorowe

Zagroba Maja

4,75

wzorowe

VI C

Godlewska Gabriela

5,67

wzorowe

Dołęgowska Barbara

5,42

wzorowe

Tymińska Natalia

5,33

wzorowe

Kossykowski Sebastian

5,25

bardzo dobre

Sieliwoniuk Lena

5,08

wzorowe

Wojno Gabriela

5,00

wzorowe

Stypułkowska Łucja

4,92

wzorowe

Giero Maria

4,83

wzorowe

Godlewski Krystian

4,83

bardzo dobre

Roszkowska Maja

4,75

wzorowe

Idźkowski Piotr

4,75

wzorowe

VII A

Leoniak Łukasz

5,43

wzorowe

Knieć Antonina

5,07

wzorowe

Krajewska Patrycja

4,86

wzorowe

Kozłowski Gabriel

4,79

wzorowe

Krajewska Wiktoria

4,79

wzorowe

VII B

Kulesza Łucja

5,07

wzorowe

Wyszyński Dominik

4,79

wzorowe

VIII A

Plewik Nina

5,35

wzorowe

Turlewicz Jakub

5,06

wzorowe

Krajewski Filip

4,94

wzorowe

Kossakowska Julia

4,89

wzorowe

Dąbrowska Wiktoria

4,78

wzorowe

VIII B

Dąbrowska Wiktoria Zofia

5,22

wzorowe

Jankowska Nikola

4,83

wzorowe

I miejsce średnia ocen 5,25

Marta Murawska kl. VI a

Magdalena Tkacz kl. VI a

II miejsce średnia ocen 5,17

Wiktor Szepietowski kl. Vb

Oliwia Stypułkowska V c

Wiktoria Szepietowska kl. VI a

Gabriela Godlewska kl. VI c

III miejsce średnia ocen 5,14

Łukasz Leoniak kl. VII a

IV miejsce średnia ocen 5,09

Maciej Ostrowski kl. IV a

Błażej Prużanin kl. IV a

V miejsce średnia ocen 5,08

Jakub Bagiński kl. VI a

Eryk Kaczyński kl. VI a

Nina Plewik kl. VIII a

VI miejsce średnia ocen 5,0

Gabriela Rydzewska kl. IV a

Zuzanna Kamińska kl. IV a

Alan Kaczyński kl. IV b

Miłosz Dołęgowski kl. VI a

Barbara Dołęgowska kl. VI c

Sebastian Kossykowski kl. VI c

Lena Sieliwoniuk kl. VI c

VII miejsce średnia ocen 4,92

Mateusz Kulesza kl. V a

Arkadiusz Zieliński kl. V b

Adam Bagiński kl. V b

VIII miejsce średnia ocen 4,91

Jan Ołdakowski kl. IV a

Julia Dąbrowska kl. IV b

IX miejsce średnia ocen 4,83

Antoni Doroszkiewicz kl. V a

Wiktor Wyszomirski kl. V a

Marcel Choiński kl. V b

Błażej Sienicki kl. V b

Emilia Jabłońska kl. V c

Piotr Milewski kl. VI a

Natalia Tymińska kl. VI c

Gabriela Wojno kl. VI c

X miejsce średnia ocen 4,82

Jan Gołaś kl. IV a

Kornelia Płońska kl. IV a

Paweł Ostrowski kl. IV b

Szymon Maciuszko kl. IV b

 

Jesteśmy z Was dumni!

Redakcja

Klasa IV a

Maciej Ostrowski 5,09 zachowanie wzorowe

Błażej Prużanin 5,09 zachowanie bardzo dobre

Gabriela Rydzewska 5,0 zachowanie wzorowe

Zuzanna Kamińska 5,0 zachowanie bardzo dobre

Jan Ołdakowski 4,91 zachowanie bardzo dobre

Jan Gołaś 4,82 zachowanie bardzo dobre

Kornelia Płońska 4,82 zachowanie bardzo dobre

Klasa IV b

Alan Kaczyński 5,0 zachowanie bardzo dobre

Julia Dąbrowska 4,91 zachowanie bardzo dobre

Paweł Ostrowski 4,82 zachowanie bardzo dobre

Szymon Maciuszko 4,82 zachowanie bardzo dobre

Lena Włostowska 4,8 zachowanie wzorowe

Klasa V a

Mateusz Kulesza 4.92 zachowanie bardzo dobre

Antoni Doroszkiewicz 4,83 zachowanie bardzo dobre

Wiktor Wyszomirski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa V b

Wiktor Szepietowski 5,17 zachowanie bardzo dobre

Arkadiusz Zieliński 4,92 zachowanie bardzo dobre

Adam Bagiński 4,92 zachowanie bardzo dobre

Marcel Choiński 4,83 zachowanie bardzo dobre

Błażej Sienicki 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa V c

Oliwia Stypułkowska 5, 17 zachowanie bardzo dobre

Emilia Jabłońska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Olga Szepietowska 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa VI a

Marta Murawska 5,25 zachowanie wzorowe

Magdalena Tkacz 5,25 zachowanie wzorowe

Wiktoria Szepietowska 5,17 zachowanie wzorowe

Jakub Bagiński 5,08 zachowanie bardzo dobre

Eryk Kaczyński 5,08 zachowanie bardzo dobre

Miłosz Dołęgowski 5,0 zachowanie bardzo dobre

Piotr Milewski 4,83 zachowanie bardzo dobre

Maciej Herman 4,75 zachowanie bardzo dobre

Klasa VI c

Gabriela Godlewska 5,17 zachowanie bardzo dobre

Barbara Dołęgowska 5,0 zachowanie bardzo dobre

Sebastian Kossykowski 5,0 zachowanie bardzo dobre

Lena Sieliwoniuk 5,0 zachowanie bardzo dobre

Natalia Tymińska 4,83 zachowanie bardzo dobre

Gabriela Wojno 4,83 zachowanie bardzo dobre

Klasa VII a

Łukasz Leoniak 5,14 zachowanie wzorowe

Antonina Knieć 4,79 zachowanie wzorowe

Klasa VIII a

Nina Plewik 5,08 zachowanie wzorowe

GRATULUJEMY!

Redakcja

I miejsce średnia ocen 5,83

Marta Murawska kl. V a

II miejsce średnia ocen 5,67

Magdalena Tkacz kl. V a

Amelia Dołęgowska kl. III c

III miejsce średnia ocen 5,45

Wiktor Szepietowski kl. IV b

IV miejsce średnia ocen 5,42

Wiktoria Szepietowska kl. V a

Sebastian Kossykowski kl. V c

V miejsce średnia ocen 5,39

Izabela Milewska kl. III b

VI miejsce średnia ocen 5,36

Mateusz Kulesza kl. IV a

Arkadiusz Zieliński kl. IV b

Oliwia Stypułkowska kl. IV c

VII miejsce średnia ocen 5,33

Gabriela Godlewska kl. V c

VIII miejsce średnia ocen 5,28

Amelia Wierzbowska kl. VIII a

Izabela Wileńska kl. VIII b

Mateusz Ługowski kl. III a

Jakub Płoński kl. III b

IX miejsce średnia ocen 5,27

Adam Bagiński IV b

Marcel Choiński IV b

X miejsce średnia ocen 5,25

Miłosz Dołęgowski kl. V a

Paweł Wnorowski kl. V a

Barbara Dołęgowska kl. V c

Natalia Tymińska kl. V c

KLASA I A

Julian Urbanek

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Aleksandra Zaremba

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Zofia Gołaszewska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym Miasta Białystok o zasięgu regionalnym ,, Ja i mój kolega innej narodowości ”

Laura Perkowska

Wyróżnienie –nagroda specjalna Podlaskiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
,,Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana”

Stanisław Malinowski

Stuprocentowa frekwencja

KLASA I B

Kamila Dąbrowska

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”

Gabriela Krystosiak, Kamil Kalinowski

Stuprocentowa frekwencja

KLASA I C

Milena Czarkowska

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Joanna Grodzka

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

KLASA I D

Zofia Borecka

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”

KLASA II A

Lidia Stypułkowska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Aleks Gaweł

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Wiktoria Czaja, Oliwia Rosicka, Julia Maria Wyszomirska

Stuprocentowa frekwencja

KLASA II B

Dominik Molenda

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”;

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”;

I miejsce w IX Podlaskich Potyczkach Recytatorsko - Plastycznych "Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości";

II miejsce w Podlaskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - etap wojewódzki.

Mateusz Dąbrowski

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady :Olimpusek’’ z języka polskiego;

Julia Malinowska

Dyplom za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" kategoria „Maluch".

Patrycja Śledziewska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym o zasięgu regionalnym "Ja i mój kolega innej narodowości";

Nagroda w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki".

Mateusz Dąbrowski

Stuprocentowa frekwencja

Klasa II C

Dawid Głowniak

Stuprocentowa frekwencja

Gratulujemy dzieciom, ich wychowawcom i rodzicom. Jest potencjał!

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • Uwaga Rekrutacja!!! +

    Zgłoszenia dzieci do szkoły prosimy przesyłać na pocztę e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci skanu/zdjęcia zgłoszenia pobranego ze strony internetowej lub Czytaj więcej
  • Twórczość w czasach zarazy - miejsce publikacji +

    Okazuje się, że opublikujemy kilka opowiadań niezłych rozmiarów, więc nie możemy tego zrobić na stronie głównej. Polecam je miłośnikom czytania, Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

baner projekt

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj