Lp. |
Klasa |
Nazwisko i imię ucznia |
Średnia ocen |
1. |
VI A |
Tkacz Magdalena |
5,83 |
2. |
VI A |
Szepietowska Wiktoria |
5,67 |
Murawska Marta |
|||
VI C |
Godlewska Gabriela |
||
3. |
VII A |
Leoniak Łukasz |
5,43 |
4. |
VI C |
Dołęgowska Barbara |
5,42 |
5. |
IV A |
Gołaś Jan Aleksander |
5,36 |
Ostrowski Maciej |
|||
Prużanin Błażej |
|||
Rydzewska Gabriela |
|||
6. |
VIII A |
Plewik Nina |
5,35 |
7. |
V B |
Sienicki Błażej |
5,33 |
VI A |
Dołęgowski Miłosz |
||
Milewski Piotr |
|||
VI C |
Tymińska Natalia |
||
8. |
V A |
Kulesza Mateusz |
5,25 |
V B |
Szepietowski Wiktor |
||
V C |
Stypułkowska Oliwia |
||
VIA |
Herman Maciej |
||
Wnorowski Paweł |
|||
VI C |
Kossykowski Sebastian |
||
9. |
VIII B |
Dąbrowska Wiktoria Zofia |
5,22 |
10. |
IV A |
Ołdakowski Jan Stanisław |
5,18 |
IV B |
Maciuszko Szymon |
||
Ostrowski Paweł |
Klasa |
Nazwisko i imię ucznia |
Średnia ocen |
Zachowanie |
IV A |
Gołaś Jan Aleksander |
5,36 |
wzorowe |
Ostrowski Maciej |
5,36 |
wzorowe |
|
Prużanin Błażej |
5,36 |
wzorowe |
|
Rydzewska Gabriela |
5,36 |
wzorowe |
|
Ołdakowski Jan Stanisław |
5,18 |
wzorowe |
|
Fronczuk Antonina |
5,09 |
wzorowe |
|
Herman Paulina |
5,09 |
wzorowe |
|
Kamińska Zuzanna |
5,09 |
wzorowe |
|
Płońska Kornelia |
5,09 |
wzorowe |
|
Grodzka Nikola |
5,00 |
wzorowe |
|
Prużanin Wiktor |
5,00 |
wzorowe |
|
Święcki Kacper |
5,00 |
wzorowe |
|
Urbanek Franciszek |
5,00 |
wzorowe |
|
Bagińska Liliana |
4,91 |
wzorowe |
|
Deszczyński Oliwier |
4,91 |
wzorowe |
|
Faszczewska Aleksandra |
4,91 |
wzorowe |
|
Osuchowski Adam |
4,82 |
bardzo dobre |
|
IV B |
Maciuszko Szymon |
5,18 |
wzorowe |
Ostrowski Paweł |
5,18 |
wzorowe |
|
Włostowska Lena |
5,09 |
wzorowe |
|
Gwardiak Oliwia |
5,00 |
wzorowe |
|
Dąbrowska Julia |
4,91 |
wzorowe |
|
Kaczyński Alan |
4,91 |
wzorowe |
|
Kaczyński Szymon |
4,91 |
bardzo dobre |
|
V A |
Kulesza Mateusz |
5,25 |
wzorowe |
Doroszkiewicz Antoni |
5,08 |
wzorowe |
|
Wyszomirski Wiktor |
4,92 |
wzorowe |
|
Wysocka Julia |
4,75 |
bardzo dobre |
|
V B |
Sienicki Błażej |
5,33 |
bardzo dobre |
Szepietowski Wiktor |
5,25 |
bardzo dobre |
|
Bagiński Adam |
5,17 |
bardzo dobre |
|
Choiński Marcel |
5,17 |
bardzo dobre |
|
Zieliński Arkadiusz |
5,17 |
bardzo dobre |
|
Baryczka Szymon |
4,92 |
bardzo dobre |
|
Grochowski Michał |
4,83 |
wzorowe |
|
Radgowska Maja |
4,83 |
bardzo dobre |
|
Grodzki Seweryn |
4,83 |
bardzo dobre |
|
V C |
Stypułkowska Oliwia |
5,25 |
wzorowe |
Jabłońska Emilia |
5,08 |
wzorowe |
|
Szepietowska Olga |
4,83 |
wzorowe |
|
Suchodolska Antonina |
4,75 |
bardzo dobre |
|
VI A |
Tkacz Magdalena |
5,83 |
wzorowe |
Szepietowska Wiktoria |
5,67 |
wzorowe |
|
Murawska Marta |
5,67 |
wzorowe |
|
Dołęgowski Miłosz |
5,33 |
wzorowe |
|
Milewski Piotr |
5,33 |
wzorowe |
|
Herman Maciej |
5,25 |
wzorowe |
|
Wnorowski Paweł |
5,25 |
wzorowe |
|
Bagiński Jakub |
5,17 |
wzorowe |
|
Kaczyński Eryk |
5,17 |
wzorowe |
|
Jabłońska Dominika |
5,08 |
bardzo dobre |
|
Kalinowska Kamila |
5,08 |
wzorowe |
|
Bieliński Piotr |
5,00 |
wzorowe |
|
Deszczyński Cyprian |
5,00 |
wzorowe |
|
Kolińska Natalia |
5,00 |
wzorowe |
|
Magusiewicz Julia |
5,00 |
wzorowe |
|
Choiński Filip |
4,92 |
wzorowe |
|
Szlendak Jan |
4,92 |
wzorowe |
|
Szlendak Stanisław |
4,83 |
wzorowe |
|
VI B |
Ołdakowski Filip |
5,00 |
wzorowe |
Borecka Aleksandra |
4,83 |
wzorowe |
|
Brzósko Bartosz |
4,83 |
wzorowe |
|
Kubińska Amelia |
4,83 |
wzorowe |
|
Grodzki Jan |
4,75 |
wzorowe |
|
Zagroba Maja |
4,75 |
wzorowe |
|
VI C |
Godlewska Gabriela |
5,67 |
wzorowe |
Dołęgowska Barbara |
5,42 |
wzorowe |
|
Tymińska Natalia |
5,33 |
wzorowe |
|
Kossykowski Sebastian |
5,25 |
bardzo dobre |
|
Sieliwoniuk Lena |
5,08 |
wzorowe |
|
Wojno Gabriela |
5,00 |
wzorowe |
|
Stypułkowska Łucja |
4,92 |
wzorowe |
|
Giero Maria |
4,83 |
wzorowe |
|
Godlewski Krystian |
4,83 |
bardzo dobre |
|
Roszkowska Maja |
4,75 |
wzorowe |
|
Idźkowski Piotr |
4,75 |
wzorowe |
|
VII A |
Leoniak Łukasz |
5,43 |
wzorowe |
Knieć Antonina |
5,07 |
wzorowe |
|
Krajewska Patrycja |
4,86 |
wzorowe |
|
Kozłowski Gabriel |
4,79 |
wzorowe |
|
Krajewska Wiktoria |
4,79 |
wzorowe |
|
VII B |
Kulesza Łucja |
5,07 |
wzorowe |
Wyszyński Dominik |
4,79 |
wzorowe |
|
VIII A |
Plewik Nina |
5,35 |
wzorowe |
Turlewicz Jakub |
5,06 |
wzorowe |
|
Krajewski Filip |
4,94 |
wzorowe |
|
Kossakowska Julia |
4,89 |
wzorowe |
|
Dąbrowska Wiktoria |
4,78 |
wzorowe |
|
VIII B |
Dąbrowska Wiktoria Zofia |
5,22 |
wzorowe |
Jankowska Nikola |
4,83 |
wzorowe |
I miejsce średnia ocen 5,25
Marta Murawska kl. VI a
Magdalena Tkacz kl. VI a
II miejsce średnia ocen 5,17
Wiktor Szepietowski kl. Vb
Oliwia Stypułkowska V c
Wiktoria Szepietowska kl. VI a
Gabriela Godlewska kl. VI c
III miejsce średnia ocen 5,14
Łukasz Leoniak kl. VII a
IV miejsce średnia ocen 5,09
Maciej Ostrowski kl. IV a
Błażej Prużanin kl. IV a
V miejsce średnia ocen 5,08
Jakub Bagiński kl. VI a
Eryk Kaczyński kl. VI a
Nina Plewik kl. VIII a
VI miejsce średnia ocen 5,0
Gabriela Rydzewska kl. IV a
Zuzanna Kamińska kl. IV a
Alan Kaczyński kl. IV b
Miłosz Dołęgowski kl. VI a
Barbara Dołęgowska kl. VI c
Sebastian Kossykowski kl. VI c
Lena Sieliwoniuk kl. VI c
VII miejsce średnia ocen 4,92
Mateusz Kulesza kl. V a
Arkadiusz Zieliński kl. V b
Adam Bagiński kl. V b
VIII miejsce średnia ocen 4,91
Jan Ołdakowski kl. IV a
Julia Dąbrowska kl. IV b
IX miejsce średnia ocen 4,83
Antoni Doroszkiewicz kl. V a
Wiktor Wyszomirski kl. V a
Marcel Choiński kl. V b
Błażej Sienicki kl. V b
Emilia Jabłońska kl. V c
Piotr Milewski kl. VI a
Natalia Tymińska kl. VI c
Gabriela Wojno kl. VI c
X miejsce średnia ocen 4,82
Jan Gołaś kl. IV a
Kornelia Płońska kl. IV a
Paweł Ostrowski kl. IV b
Szymon Maciuszko kl. IV b
Jesteśmy z Was dumni!
Redakcja
Klasa IV a
Maciej Ostrowski 5,09 zachowanie wzorowe
Błażej Prużanin 5,09 zachowanie bardzo dobre
Gabriela Rydzewska 5,0 zachowanie wzorowe
Zuzanna Kamińska 5,0 zachowanie bardzo dobre
Jan Ołdakowski 4,91 zachowanie bardzo dobre
Jan Gołaś 4,82 zachowanie bardzo dobre
Kornelia Płońska 4,82 zachowanie bardzo dobre
Klasa IV b
Alan Kaczyński 5,0 zachowanie bardzo dobre
Julia Dąbrowska 4,91 zachowanie bardzo dobre
Paweł Ostrowski 4,82 zachowanie bardzo dobre
Szymon Maciuszko 4,82 zachowanie bardzo dobre
Lena Włostowska 4,8 zachowanie wzorowe
Klasa V a
Mateusz Kulesza 4.92 zachowanie bardzo dobre
Antoni Doroszkiewicz 4,83 zachowanie bardzo dobre
Wiktor Wyszomirski 4,83 zachowanie bardzo dobre
Klasa V b
Wiktor Szepietowski 5,17 zachowanie bardzo dobre
Arkadiusz Zieliński 4,92 zachowanie bardzo dobre
Adam Bagiński 4,92 zachowanie bardzo dobre
Marcel Choiński 4,83 zachowanie bardzo dobre
Błażej Sienicki 4,83 zachowanie bardzo dobre
Klasa V c
Oliwia Stypułkowska 5, 17 zachowanie bardzo dobre
Emilia Jabłońska 4,83 zachowanie bardzo dobre
Olga Szepietowska 4,75 zachowanie bardzo dobre
Klasa VI a
Marta Murawska 5,25 zachowanie wzorowe
Magdalena Tkacz 5,25 zachowanie wzorowe
Wiktoria Szepietowska 5,17 zachowanie wzorowe
Jakub Bagiński 5,08 zachowanie bardzo dobre
Eryk Kaczyński 5,08 zachowanie bardzo dobre
Miłosz Dołęgowski 5,0 zachowanie bardzo dobre
Piotr Milewski 4,83 zachowanie bardzo dobre
Maciej Herman 4,75 zachowanie bardzo dobre
Klasa VI c
Gabriela Godlewska 5,17 zachowanie bardzo dobre
Barbara Dołęgowska 5,0 zachowanie bardzo dobre
Sebastian Kossykowski 5,0 zachowanie bardzo dobre
Lena Sieliwoniuk 5,0 zachowanie bardzo dobre
Natalia Tymińska 4,83 zachowanie bardzo dobre
Gabriela Wojno 4,83 zachowanie bardzo dobre
Klasa VII a
Łukasz Leoniak 5,14 zachowanie wzorowe
Antonina Knieć 4,79 zachowanie wzorowe
Klasa VIII a
Nina Plewik 5,08 zachowanie wzorowe
GRATULUJEMY!
Redakcja
I miejsce średnia ocen 5,83
Marta Murawska kl. V a
II miejsce średnia ocen 5,67
Magdalena Tkacz kl. V a
Amelia Dołęgowska kl. III c
III miejsce średnia ocen 5,45
Wiktor Szepietowski kl. IV b
IV miejsce średnia ocen 5,42
Wiktoria Szepietowska kl. V a
Sebastian Kossykowski kl. V c
V miejsce średnia ocen 5,39
Izabela Milewska kl. III b
VI miejsce średnia ocen 5,36
Mateusz Kulesza kl. IV a
Arkadiusz Zieliński kl. IV b
Oliwia Stypułkowska kl. IV c
VII miejsce średnia ocen 5,33
Gabriela Godlewska kl. V c
VIII miejsce średnia ocen 5,28
Amelia Wierzbowska kl. VIII a
Izabela Wileńska kl. VIII b
Mateusz Ługowski kl. III a
Jakub Płoński kl. III b
IX miejsce średnia ocen 5,27
Adam Bagiński IV b
Marcel Choiński IV b
X miejsce średnia ocen 5,25
Miłosz Dołęgowski kl. V a
Paweł Wnorowski kl. V a
Barbara Dołęgowska kl. V c
Natalia Tymińska kl. V c
KLASA I A
Julian Urbanek
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Aleksandra Zaremba
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Zofia Gołaszewska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym Miasta Białystok o zasięgu regionalnym ,, Ja i mój kolega innej narodowości ”
Laura Perkowska
Wyróżnienie –nagroda specjalna Podlaskiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
,,Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana”
Stanisław Malinowski
Stuprocentowa frekwencja
KLASA I B
Kamila Dąbrowska
Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”
Gabriela Krystosiak, Kamil Kalinowski
Stuprocentowa frekwencja
KLASA I C
Milena Czarkowska
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Joanna Grodzka
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
KLASA I D
Zofia Borecka
Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”
KLASA II A
Lidia Stypułkowska
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
Aleks Gaweł
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
Wiktoria Czaja, Oliwia Rosicka, Julia Maria Wyszomirska
Stuprocentowa frekwencja
KLASA II B
Dominik Molenda
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”;
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”;
I miejsce w IX Podlaskich Potyczkach Recytatorsko - Plastycznych "Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości";
II miejsce w Podlaskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - etap wojewódzki.
Mateusz Dąbrowski
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady :Olimpusek’’ z języka polskiego;
Julia Malinowska
Dyplom za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" kategoria „Maluch".
Patrycja Śledziewska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym o zasięgu regionalnym "Ja i mój kolega innej narodowości";
Nagroda w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki".
Mateusz Dąbrowski
Stuprocentowa frekwencja
Klasa II C
Dawid Głowniak
Stuprocentowa frekwencja
Gratulujemy dzieciom, ich wychowawcom i rodzicom. Jest potencjał!
Redakcja
Strona 3 z 6
Odwiedza nas 450 gości oraz 0 użytkowników.