17 maja przedstawicielki szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie „Religijne i geograficzne aspekty pielgrzymek - podróży Jana Pawła II” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Sokołach. 

Drużyna w składzie : Amelia Dołęgowska, Izabela Milewska, Julia Jamiołkowska zajęła 1. miejsce, zdobywając w sumie najwięcej punktów. Indywidualnie Iza wywalczyła również 2. miejsce.

Kilka dni później 21 maja dziewczyny wzięły udział w kolejnym konkursie. Był to  XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu, Osobowości i Nauczaniu Świętego Jana Pawła II organizowanym od lat przez jedną ze szkół zawodowych w naszym mieście.

W tym konkursie w części pisemnej (indywidualnej) Amelia Dołęgowska zajęła  1. miejsce. Drużynowo w części ustnej dziewczyny wykazały się wiedzą i końcowo również zajęły 1. miejsce. Dodać należy, że dziewczęta rywalizowały z uczniami ze szkół średnich, co podkreśla ich sukces.

W przygotowaniach do konkursu pomagała dziewczynom pani Małgorzata Borecka, za co serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach znajdą się następcy na reprezentowanie szkoły w tych rozgrywkach i również zajmą czołowe miejsca .

Izabela Milewska