Uczniowie klas młodszych mają ocenę opisową swoich szkolnych dokonań. Nie da się ich tu wszystkich wymienić, dlatego choć po części uhonorujemy najlepszych wzmianką o ich sukcesach.
KLASA I A
Julian Urbanek
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Aleksandra Zaremba
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Zofia Gołaszewska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym Miasta Białystok o zasięgu regionalnym ,, Ja i mój kolega innej narodowości ”
Laura Perkowska
Wyróżnienie –nagroda specjalna Podlaskiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
,,Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana”
Stanisław Malinowski
Stuprocentowa frekwencja
KLASA I B
Kamila Dąbrowska
Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”
Gabriela Krystosiak, Kamil Kalinowski
Stuprocentowa frekwencja
KLASA I C
Milena Czarkowska
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Joanna Grodzka
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
KLASA I D
Zofia Borecka
Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami”
KLASA II A
Lidia Stypułkowska
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
Aleks Gaweł
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
Wiktoria Czaja, Oliwia Rosicka, Julia Maria Wyszomirska
Stuprocentowa frekwencja
KLASA II B
Dominik Molenda
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”;
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”;
I miejsce w IX Podlaskich Potyczkach Recytatorsko - Plastycznych "Polska poezja patriotyczna słowem i pędzlem malowana w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości";
II miejsce w Podlaskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - etap wojewódzki.
Mateusz Dąbrowski
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady :Olimpusek’’ z języka polskiego;
Julia Malinowska
Dyplom za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" kategoria „Maluch".
Patrycja Śledziewska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym o zasięgu regionalnym "Ja i mój kolega innej narodowości";
Nagroda w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki".
Mateusz Dąbrowski
Stuprocentowa frekwencja
Klasa II C
Dawid Głowniak
Stuprocentowa frekwencja
Gratulujemy dzieciom, ich wychowawcom i rodzicom. Jest potencjał!
Redakcja