Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

4 czerwca na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo licznie przybyli rodzice pierwszo-, czwarto- i siódmoklasistów. Powód- dzień otwarty. W progach witali gości przedstawiciele SU ubrani odświętnie, uśmiechnięci i gotowi służyć pomocą.

Dyrektor p. Jarosław Jankowski przedstawił wychowawców przyszłych klas i zaprezentował szkołę, posiłkując się prezentacją multimedialną.

W kolejnym roku szkolnym nie będzie już gimnazjalistów, a ich miejsce wypełnią młodsze dzieci. W związku z tym baza klas jest modernizowana, przybywa ławek i szafek dla maluchów, a i doskonała kadra dla najmłodszych  się powiększa.

W szkole  uczą doświadczeni nauczyciele obeznani z programem i wyczuleni, na co należy położyć nacisk. Wszechstronnie wykształceni, mobilni i życzliwie nastawieni do dzieci. Piękna hala sportowa i bliskość basenu to atuty dla wychowania fizycznego- dobre zaplecze sprzyja kreatywności. 

Problemy dziecięce rozwiązuje dwóch pedagogów i logopeda. W szkole proponowany jest jednozmianowy system pracy, co jest jej niewątpliwym atutem. Prężnie działa świetlica szkolna, już teraz złożona aż z trzech sal. W stołówce są smaczne i zdrowe obiady, więc pracujący rodzice nie musza się martwić o to, że ich pociechy będą głodne i bez opieki.

Po części oficjalnej rodzice i dzieci mogli przejść się korytarzami szkoły, zajrzeć do szatni, biblioteki, stołówki i klas. SU przygotował gustowny poczęstunek i obdarował przyszłych beneficjentów długopisami i balonikami.

Czy trzeba w naszej szkole się uczyć? Tak! Po to jest szkoła! Zapewniamy jednak, że i  i atrakcji w niej nie braknie. Zapraszamy do nas. Tu jest naprawdę miło.

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

 • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

  Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
 • Film "Niezwykła wizytacja" +

  Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
 • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

  Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
 • Przeczytałeś? Poleć innym! +

  Czytanie przynosi duuuuże korzyści. Jeśli Cię to nie przekonuje, wiedz, że  jest też moda na czytanie.  Chciałbyś przeczytać coś innego Czytaj więcej
 • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj