Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

 26 października drużyna w składzie: Amelia Dołęgowska z kl. III C, Juliusz Knieć i Jakub Płoński z kl. III B pod czujnym okiem p. Katarzyny Bartłomiejczuk reprezentowała szkołę na etapie powiatowym Konkursu Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”. Konkurs odbył się w cudownej, jesiennej scenerii siedziby Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie.
Test, jak zwykle, wymagający bardzo szerokiej wiedzy z zakresu ekologii, ochrony i turystyki parków narodowych. Ciekawe, czy wiecie co to są geofity albo jak nazywa się największa sowa Puszczy Białowieskiej?
Po zmaganiach z testem mieliśmy chwilę relaksu na świeżym powietrzu – gry i zabawy z zakresu komunikacji w grupie. Zabawa przednia. Liderzy grupy wyłonieni. Tak, mamy wśród nas przywódców :). Chwila dla fotoreporterów, a potem ogłoszenie wyników. Julek był z nas najlepszy - uplasował się na III miejscu w powiecie. Teraz czekamy z niecierpliwością na klasyfikację generalną. Czy będziemy mieli okazję uczestniczyć w finale konkursu w Białowieży?  Do finału przechodzi 50 uczniów z najwyższymi wynikami z całego województwa.. Trzymajcie mocno kciuki!
Na koniec coś dla ciała – ognisko z kiełbaskami.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Wszystko zorganizowane z klasą i rozmachem. Gratulujemy!

Uczestnicy

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj