Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

26 października 2018 roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie zaprezentowało się 29 podmiotów wykonawczych -soliści i zespoły ze szkół i ośrodków kultury powiatu wysokomazowieckiego.
Celem konkursu było ożywienie aktywności muzycznej dzieci i młodzieży do rozwijania własnej twórczości muzycznej oraz wyłonienie młodych talentów, wymiana doświadczeń i pomysłów artystycznych oraz popularyzacja piosenki polskiej.
Naszą szkołę reprezentował Dominik Molenda z klasy II B, który zajął III miejsce w kategorii soliści klas I - III (opiekun p. B.  Janiuk) oraz Izabela Kalinowska uczennica klasy II A (opiekun p. R. Gniazdowska), której jury przyznało wyróżnienie.
Z rąk Pana Michała Gąsowskiego zastępcy burmistrza Szepietowa nagrodzeni wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.
Gratulujemy drugoklasistom i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!


Bogusława Janiuk

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 278 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj