Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną i pozaszkolną, że Luiza Maria Lubowicka z kl. III C gimnazjum została przyjęta do grona 30 stypendystów „Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym” Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2018/2019.
Pomoc, którą oferuje Fundusz, jest nietypowa, ponieważ wspiera samodzielną pracę nad rozwojem uzdolnień i zainteresowań. Udział w programie jest więc dla Luizy wyróżnieniem i nagrodą, ale przede wszystkim szansą, zachętą do  samodzielnej pracy i jednocześnie pomocą.
Luiza będzie miała okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, warsztatach, koncertach, wystawach, dwutygodniowym obozie wielodyscyplinarnym „Rzeczpospolita mniej znana” połączonym z plenerem malarskim. Będzie mogła porozmawiać z profesorami z Akademii Sztuk Pięknych o swoich pracach,a także zorganizować własną wystawę.

Prace koleżanki wielokrotnie były nagradzane, o czym informowaliśmy Was na bieżąco w artykułach głównych i zakładce " Osiągnięcia". 

Gratulujemy Ci, Luizo, życzymy wytrwałości. Wierzymy, że rozwiniesz skrzydła, udoskonalisz swój warsztat. My będziemy trzymać kciuki i nasłuchiwać, skąd dobiegnie wieść o Twojej  sławie, czego gorąco Ci życzymy.

 
Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj