Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

8 października przybyli do naszej szkoły Minister Sportu i Turystyki p. Witold Bańka, Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie p. Jarosław Siekierko, Starosta Wysokomazowiecki p. Bogdan  Zieliński, poseł p.  Krzysztof Jurgiel, Przewodniczący Rady Miasta w Wysokiem Mazowieckiem p. Józef Sokolik, Dyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem w osobach p. Jarosław Jankowski i p. Ewa Turlewicz, Prezes Zarządu Klubu MKS Ruch Wysokie Mazowieckie oraz dyrektor miejskiej pływalni ,,Wodnik" p.  Bogusław Bieliński, posłanka p. Bernadeta Krynicka, radny sejmiku wojewódzkiego p. Łukasz Siekierko, Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie p.  Krzysztof Krajewski.

Goście obejrzeli chlubę naszej szkoły- świeżo odremontowaną halę sportową. Środki  pochodzące na jej  remont pochodziły z resortowego programu Rozwój Szkolnej Infrastruktury Sportowej, a w sumie, biorąc pod uwagę jeszcze remont miejskiego stadionu, Ministerstwo Sportu dołożyło 550 tys. zł na modernizację obu tych obiektów.

Minister Bańka niespodziewanie pojawił się na jednej z lekcji wychowania fizycznego, przyjrzał się wyczynom młodych bramkarzy  i sam... strzelił bramkę!

- Cieszę się, że te nasze środki powędrowały w dobre miejsce, żeby mogła ta hala zostać zmodernizowana. Wiem, że ona służy mieszkańcom, dzieciom i młodzieży. I takie inwestycje zyskują szczególne uznanie Ministerstwa Sportu i Turystyki – tak Witold Bańka wypowiedział się podczas wizyty w Wysokiem Mazowieckiem.

Zacni goście przez chwilę przebywali na hali sportowej.  Cieszymy się, że to  właśnie my mamy sposobność uczestniczyć w apelach i lekcjach wychowania fizycznego na tym pięknym obiekcie sportowym będącym miejscem emocjonujących rozgrywek  i podniosłych uroczystości.

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Życzenia dla Polski +

    Drodzy Uczniowie! Miło Wam, gdy otrzymujecie prezenty urodzinowe wraz z życzeniami? Na pewno! Pomyślcie zatem o życzeniach dla Polski w Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj