Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

3 września w całej Polsce rozbrzmiały pierwsze w tym roku szkolnym dzwonki. Naszą inaugurację zaszczycili swą obecnością Burmistrz  Miasta Wysokie Mazowieckie p. Jarosław Siekierko, przewodnicząca RR p. Dorota Szepietowska oraz licznie przybyli rodzice, zwłaszcza pierwszaków.

W tym roku szkolnym  szczególnie witamy  pierwszoklasistów, czwartoklasistów i siódmoklasistów. Drugo- piąto- i ośmioklasiści po roku  nauki czują się już gospodarzami budynku, nie mówiąc już o gimnazjalistach- historycznej grupie zamykającej współczesne gimnazja, obecne w oświacie od 1999r.

Szkoła jest przygotowana na spotkanie z uczniami. Sale zostały przez wakacje doposażone, a bezużyteczna przestrzeń na podwórku zgrabnie zagospodarowana na kolorowy i bezpieczny plac zabaw.  Do prac nad placem włączyli się nauczyciele- bardzo cenna to inicjatywa. Biblioteka przygotowała podręczniki do odbioru, rodzice zatroszczyli się o zakup niezbędnych przyborów. Nic tylko teraz  się  uczyć, bawić i oddychać pełną uczniowską piersią.

Redakcja dołącza się do życzeń p. burmistrza i p. przewodniczącej oraz dyrekcji , oby ten rok był dla każdego jak najbardziej owocny i satysfakcjonujący.

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj