Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

11 czerwca 2018 roku odbył się mecz piki siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem. Rywalizowały ze sobą dwa roczniki dziewcząt: z klas II i III. Klasy II grały w następującym składzie: Aleksandra Cieślukiewicz kl. IIB, Wiktoria Korzątkowska kl. IIB, Julia Górska kl. IIB, Karolina Matuszelańska kl. IIB, Aleksandra Dąbrowska kl. IIB, Patrycja Kulesza KL. IIC, Gabriela Kulesza kl. IIC, Patrycja Święcka kl. IIC, Zuzanna Grabowska kl. IID. Klasy III reprezentowane były przez: Wiktorię Mormol z kl. IIIA, Emilię Busma z kl. IIIA, Klaudię Oleksik z kl. IIID oraz uczennice klasy IIIB: Karolinę Tworkowską, Kamilę Leoniak, Wiktorię Leoniak, Laurę Kalinowską.
Organizatorami oraz sędziami meczu byli Pan Leszek Biały oraz Pani Barbara Sołoducha. Sędziami pomocniczymi były: Natalia Socik z kl. IIA i Julia Krajewska również z kl. IIA.
Wynik meczu to 3:0 dla dziewcząt klas II. Pierwszy set klasy II wygrały 25:23, drugi 25:20, a trzeci 25:22. Szczególnie zacięty był set trzeci. Biorąc pod uwagę fakt, iż wszyscy uczniowie w tym półroczu ćwiczyli dużo krócej (ze względu na remont hali) poziom meczu był zadowalający.