Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Już wkrótce wakacje, na które z niecierpliwością czekają dzieci. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, w naszej szkole w dniu 14 czerwca 2018 roku odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Pani Bożena Bucińska i pani Emilia Roszkowska przeprowadziły prelekcję na temat bezpiecznych zachowań w czasie letniego wypoczynku.
Prezentacja multimedialna, zabawy i konkursy zachęcały uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Dzieci poznały zasady zachowania, których należy przestrzegać, by uniknąć zagrożeń podczas pobytu w domu, na wsi, w lesie, w górach oraz nad wodą. Wcielając się w rolę Dzielnicowego Franka, rozwiązywały zagadki dotyczące bezpiecznego wypoczynku na wsi i dowiedziały się, jakich czynności szczególnie niebezpiecznych nie należy powierzać dzieciom oraz w jakich sytuacjach korzystać z numerów alarmowych. Układały hasła propagujące bezpieczne zachowania w czasie wakacji. Zostały także zaproszone do udziału w konkursie "Zostań dzielnicowym Frankiem” zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.
Zachęcamy pierwszoklasistów do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej policji i wysyłanie odpowiedzi do 15 września 2018 roku w formie haseł dotyczących prawidłowego zachowania się podczas letniego wypoczynku .
Mamy nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie z policjantami i przekazana przez nich wiedza pozwoli uchronić dzieci przed różnymi zagrożeniami.


Wychowawcy klas pierwszych

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj