Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Tydzień roboczy po dłuuugim weekendzie rozpoczęliśmy świątecznie. Odbyła się uroczystość z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja poprowadzona przez p. dyrektor Ewę Turlewicz.

Apel przygotowały klasy czwarte z wychowawczyniami p. Małgorzatą Gierałtowską, p.Marią Janeczko i p. Luizą Borawską i chór szkolny z prowadzącą p. Iwoną Godlewską.

Na próbie trema krępowała prawie wszystkich, a głosy gdzieś cichły, za to występ galowy był naprawdę galowy! Pięknie, z namaszczeniem, z wyraźnym rozumieniem tekstu i  wiosenną radością – tak spisali się młodzi artyści. Przedstawili rys historyczny, pokazali na mapie Polski granice rozbiorów i złożyli w hołdzie piękną recytację. Chór  i trio czwartoklasistów dali popis prawdziwie świątecznego śpiewu. Artyści byli ubrani elegancko, a charakter uroczystości sygnowały biało- czewone kotyliony i utrzymana w takich kolorach dekoracja.

Wszystko odbywało się  w nowo otwartej po remoncie hali sportowej- czystej, lśniącej i gotowej na przyjęcie spragnionych przestrzeni sportowców.

Miło się zaczął przedwakacyjny czas. Ale teraz do dzieła! Walczcie o oceny!

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj