Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Dla kogo ta laurka,
W słońcu, zieleni, chmurkach?
Dla kogo każda wnuczka,
Dla kogo każdy wnuczek,
Maluje dzisiaj kwiaty,
Przynosi upominek?
Dla kogo jest ten wierszyk,
I życzenia od dzieci?
Już wiecie? Oczywiście
Dla wszystkich babć i dziadków
Na świecie!
Wanda Chotomska


Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.
To dzień pełen radości, uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.
9 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość, na którą licznie przybyli babcie i dziadkowie najmłodszych uczniów. Na wstępie pani dyrektor Ewa Turlewicz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali muzycznej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem podkreślające rolę babci i dziadka w życiu rodziny.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem nagradzając występy gromkimi brawami. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi laurkami z życzeniami. Następnie wnukowie zaprosili gości do odświętnie udekorowanych sal lekcyjnych, gdzie rodzice przygotowali wspaniałe przyjęcie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Mamy nadzieję, że zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta stanie się tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.
Składamy serdeczne podziękowanie rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.


Wychowawcy klas pierwszych

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj