Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

W mroźny poranek 17 XII 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klasy II „b” oraz klasy VII „a” pod opieką pani Ewy Dąbrowskiej i pani Małgorzaty Boreckiej po raz dziesiąty wzięli udział w akcji charytatywnej - „Nie przechodź obojętnie - Bożonarodzeniowy Dar Serca 2017”. Głównym celem akcji była promocja zdrowia oraz dofinansowanie leczenia i rehabilitacji uczniów naszej szkoły, w ramach Funduszu „Dzieci chore” Caritas Diecezji Łomżyńskiej.
Akcja ta wspomogła dwoje uczniów z naszej szkoły. W wydarzeniu w sumie wzięło udział trzydzieści osób. Członkowie akcji pomimo niesprzyjającej pogody dzielnie uczestniczyli w zdarzeniu. Stacjonowali oni przykościołach naszych parafii oraz w kilku placówkach użytku publicznego w naszym mieście. W dużej mierze zbiórki nie były przeprowadzane w budynkach, co uwidacznia determinację i chęć pomocy innym ze strony uczniów. W akcję włączyło się wielu ludzi naszego miasta i okolicznych miejscowości, co było bardzo szlachetne z ich strony.
Miejmy nadzieję, że to nieostatnie społeczne działanie z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, którzy zawsze są chętni do pomocy.

Iza Milewska kl. II B

vulcan

Ogłoszenia

 • Film "Niezwykła wizytacja" +

  Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
 • Szkolny zestaw programów na rok szk. 2017/2018 +

  Tutaj znajdziesz szkolny zestaw programów obowiązujacy w roku szkolnym 2017/2018 Czytaj więcej
 • Dni wolne od zajęć dydaktycznych +

  Dni wolne od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 2 30 października 2017 r. 31 października 2017 r. 18, 19, Czytaj więcej
 • Konkursy o charakterze patriotycznym +

  Ten rok jest szczególny. 11 listopada 2018 r. obchodzić będziemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.To ważne święto i dlatego Czytaj więcej
 • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj