Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Pod koniec 2017 został rozstrzygnięty projekt o nazwie Drużyna Energii. Do projektu przystąpiło 680 szkół z całej Polski. Pierwszym etapem, po którym zakwalifikowano 100 szkół do kolejnych rozgrywek, było nagranie 2 minutowego filmu przedstawiającego sportowy charakter naszej szkoły. Miło nam poinformować, że w 100 szkołach zakwalifikowanych do kolejnych etapów, znalazł się Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Naszej szkole, jako jedynej z województwa podlaskiego, udało się przekonać komisję swoim filmem i zaangażowaniem. Teraz wykonujemy kolejne zadania zaproponowane przez ambasadorów projektu, między innymi byłego reprezentanta Polski w siatkówce Krzysztofa Ignaczaka, czy piłkarza Marka Citko. Uczymy się, nagrywamy i wysyłamy filmy z zadaniami, a także czekamy na kolejne sukcesy. Warto dodać, że szkoła została nagrodzona 40 kompletami strojów sportowych.

Gratulujemy sportowcom i opiekunom projektu, czyli nauczycielom wychowania fizycznego.

Redakcja

Zobacz nagrodzony film

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj