Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Rok 2017 kończymy bardzo dobrymi informacjami. Mamy nadzieję, że będzie to zapowiedź jeszcze lepszego kolejnego roku. Co mamy na myśli?

W naszej szkole pracują Nauczyciele, których misja została zauważona i doceniona na zewnątrz. Miło nam poinformować, że I miejsce i tytuł „Nauczyciel na Medal” powiatu wysokomazowieckiego w kategorii klas IV – VII i gimnazjum otrzymała pani dyrektor magister inżynier Ewa Turlewicz, natomiast Medal Solidarności - pan magister Bogusław Doroszkiewicz.

Do udziału w pierwszym prestiżowym rankingu pani Turlewicz została zgłoszona przez rodziców i uczniów. Jest to dowód na to, że praca nauczyciela chemii jest zauważana i ceniona w środowisku. W całym konkursie brało udział ponad 850 nauczycieli, na których oddano ponad 60 tys. głosów. Honorowy patronat nad wielką akcją „Nauczyciel na Medal” objął Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. W jego imieniu podczas gali finałowej członek zarządu województwa Bogdan Dyjuk powiedział następujące słowa: Serdeczne gratulacje za Państwa wysiłek i pracę, niezbędne poświęcenie. Bez tego ostatniego praca w szkole byłaby jak, z całym szacunkiem, praca robotnika w fabryce. W tym zawodzie potrzebne jest jeszcze to coś, co zgromadziło tu dziś Państwa. Zacną rzeczą jest uczyć się, ale jeszcze zacniejszą- nauczać.

Laureatka dziękuje wszystkim życzliwym osobom, które, głosując, pokazały, że praca nauczyciela, a w szczególności jej praca, jest ważna. Takie wyróżnienie na pewno uskrzydla i doładowuje pozytywną energią.

13 grudnia 2017 w Białymstoku odbyły się uroczystości 36. rocznicy stanu wojennego. Podczas spotkania zebrani uczcili pamięć błogosławionego Jerzego Popiełuszki, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez uczniów i nauczycieli SP 11 pod tytułem „Pamiętamy…”, wysłuchali wykładów o przebiegu wydarzeń grudnia w województwie podlaskim. Akordem końcowym uroczystości było wręczenie Medali Solidarności jako podziękowania za trud i pracę związkową. Pan Bogusław Doroszkiewicz otrzymał powyższe odznaczenie.

W imieniu całej społeczności Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem na ręce obojga laureatów składamy serdeczne gratulacje. Jesteśmy dumni, że w naszej szkole pracują tak wspaniali Nauczyciele.

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj