Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV i AIDS, ekologii, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy, czy wiedzą o funkcjonowaniu i historii PCK.
Olimpiada to przedsięwzięcie wieloetapowe i obejmuje następujące szczeble: szkolny, rejonowy, okręgowy (wojewódzki), centralny (ogólnopolski).
W tegorocznym etapie rejonowym Miejski Zespół Szkół reprezentowała drużyna gimnazjalistek w składzie: Amelia Dołęgowska kl. II C, Karolina Orłowska kl. III A i Hanna Zagroba kl. III C. Uczennice przygotowane zostały przez p. Katarzynę Bartłomiejczuk.
Dziewczęta zdobyły I miejsce drużynowo, a Amelka uplasowała się na I miejscu indywidualnie i wywalczyła awans do kolejnego - wojewódzkiego-  etapu olimpiady.
Gratulujemy drużynie i trzymamy kciuki za Amelkę.


Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj