Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

15 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica miało miejsce rozstrzygnięcie IV Diecezjalnego Konkursu Szopek i Stroików. Spośród 150 stroików nadesłanych na konkurs z całej diecezji I miejsce wywalczyła praca uczennicy z klasy II c Luizy Marii Lubowickiej, a wyróżnione zostało dzieło - Gabrieli Kaczyńskiej z klasy VII b.

Natomiast wśród 100 nadesłanych szopek uwagę jury przyciągnęły i zostały wyróznione prace:  uczennic klasy III c gimnazjum Klaudii Załęskiej i Agnieszki Gołaszewskiej oraz szopka Pawła Rogalewskiego i Maksymiliana Brzóski z klasy IV c szkoły podstawowej. Opiekunami uczniów były p. Małgorzata Borecka i p. Anna Jamiołkowska.

Zdobycie najlepszego miejsca, nagrody i wyróżnienia są bardzo przyjemne, ale wiele radości sprawiło samo przygotowanie do konkursu. Aby zaskoczyć jury, wyróżnić się spośród setek prac, trzeba było mieć dobry pomysł, ciekawe materiały, wiele cierpliwości, aby misternie dopracować wszystkie szczegóły dzieł. Nie bez znaczenia jest też fakt, że prace te „staną” teraz do licytacji, a pieniądze z nich uzyskane przekazane zostaną Fundacji Jasny Cel – wspierającej dzieci leczące się na oddziale onkologicznym. Laureaci zatem wygrali podwójnie: mieli wiele satysfakcji z sukcesu i z tego, że pomogli chorym dzieciom.

L.M.L

                                    

.

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj