Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

12 czerwca 2017 r. trzecioklasiści bawili się na ostatniej swojej imprezie tanecznej w gimnazjum. Było fantastycznie. Wprawdzie na początku dłuuugo się nastrajali do tańców, ale pod koniec nikt nie chciał zejść z parkietu i muzyka przedłużana była to o jeden kawałek, to o dwa, to o taniec z wychowawcami...z rodzicami...Sposobów było wiele.

Bal rozpoczęła dyrektor Ewa Turlewicz, życząc udanego i mile spędzonego w gronie rówieśników czasu. Niemiły obowiązek zakończenia należał do dyrektora Jarosława Jankowskiego.

Cóż, co dobre, szybko się kończy. Pięknie ubrane dziewczęta zamieniły szpileczki na balerinki, chłopcy nieco poluźnili muszki i koszule, ale  powszechnie krytykowane disco polo królowało do końca na parkiecie. Zabawa jest po to, by w swojskim gronie poszaleć do upadłego i nabrać dystansu do stresujących wydarzeń ostatnich dni (poprawianie ocen, walka o promocję czy średnią). To okazja do wywiązania się różnych dyskusji  w męskim, damskim lub mieszanych gronach przy suto zastawionych stołach.  Na co dzień brakuje na to czasu.

Miło było popatrzeć, jak wszyscy na koniec się zintegrowali i nie było już podziału na klasy, ucichły wszystkie animozje i  energia młodości ruszyła całą parą.

Dziękujemy rodzicom za  zorganizowanie balu,  za smakowite kanapki i tony ciast, którymi jeszcze następnego dnia się będziemy pożywiać, za opiekę i troskę o nasze bezpieczeństwo. Bal naprawdę uświadomił, że to już naprawdę rozstanie z gimnazjum.

Trzecioklasiści

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj