Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

25 czerwca 2015 r. trzecioklasiści rozstali się z gimnazjum. Na uroczystość przybyli: burmistrz p. Jarosław Siekierko, przewodniczący Rady Miasta p. Józef Sokolik, przewodniczące Rady Rodziców p. Danuta Roszkowska i p. Dorota Szepietowska, rodzice, rada pedagogiczna i absolwenci.

Spotkanie poprowadzilidyrektor p. Jarosław Jankowski i wicedyrektor p. Ewa Turlewicz .

Przemawiający pogratulowali absolwentom osiągnięć, życzyli odnalezienia szkoły marzeń, a na dwa nadchodzące miesiące dobrego wypoczynku.

Wzruszającym momentem było odebranie przez rodziców listów gratulacyjnych za uzyskaną przez ich dzieci średnią ocen co najmniej 5, 0 i podziękowań za współpracę ze szkołą. Bez zaangażowaniarodziców wiele cennych inicjatyw nie mogłoby być zrealizowanych.


Absolwentką roku została Roksana Mirek- dwukrotna laureatka Wojewódzkich Konkursów Języka Polskiego i Języka Angielskiego, ogólnopolskiego konkursu graficznego , wielu konkursów plastycznych, recytatorskich, ortograficznych i graficznych. O sukcesach Roksany można by wydać książkę. Gratulujemy!

Sportowcami roku zostali Magdalena Zawistowska i Paweł Sakowicz. Dla nich koszykówka, piłka nożna, lekkoatletyka to słowa wypełnione treścią- emocjami, które przeżywali i pozwalali przeżyć innym.

Ze łzami w oczach rozstaliśmy się z artystami tego rocznika. Dali oni na koniec popis swoich umiejętności w pięknym programie artystycznym. Podziękowali rodzicom i wychowawcom, zaprezentowali siebie jako biegnących w górę rzeki, pod prąd, z przekonaniem, że w życiu „dętym, pokrętnym” znają swoją wartośći umieją dostrzec piękno świata.

Jak co roku uroczystość rozstania uczniów z wychowawcami / nauczycielami pozostawia niedosyt emocji. Chciałoby się tyle powiedzieć, a w napięciu się nie da. Chciałoby się uściskać tyle dłoni, ale zabrakło odwagi. Pamiętajcie jednak, że Wasi wychowawcy nie rozstają się z Wami na zawsze. Zostaje nastrój „pizzowych”, „nocnofilmowych”, „refleksyjnych”, „pouczeniowych”, „odkrywczych”, „wycieczkowych”’ „lekcjowych”spotkań i świadomość, że gimnazjum stoi na swoim miejscu a w nim ludzie, którzy zawsze znajdą dla Was czas. Wszystkiego dobrego w nowych szkołach!

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

 • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

  Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
 • Film "Niezwykła wizytacja" +

  Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
 • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

  Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
 • Przeczytałeś? Poleć innym! +

  Czytanie przynosi duuuuże korzyści. Jeśli Cię to nie przekonuje, wiedz, że  jest też moda na czytanie.  Chciałbyś przeczytać coś innego Czytaj więcej
 • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj