Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

Dobre uczynki wracają- tak można by sparafrazować główny cel tegorocznej działalności wychowawczej szkoły. Pracuj na rzecz innych- mogłoby tak brzmieć to zadanie. Nieważne jednak jak gładko brzmi hasło , ważne, że  porwało do działania wszystkich pierwszoklasistów.

Od września uczniowie klas pierwszych z wychowawcami przy wydatnym zaangażowaniu rodziców przystąpili do akcji zbierania podarunków dla młodzieży i dzieci z Domu Dziecka w Zambrowie. Współpracę odnowiono, gdyż na jakiś czas obie placówki zawiesiły niegdyś ożywione kontakty.

 Uczniowie stanęli na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem podeszli do tej akcji. Dzięki poparciu rodziców pierwszoklasiści zebrali słodycze i środki higieniczno-kosmetyczne, które zostały starannie posegregowane i zapakowane. W okresie  Świąt Bożego Narodzenia dzięki uprzejmości  rodziców prezenty trafiły do wychowanków domu dziecka.

 Przedstawiciele poszczególnych klas pierwszych odwiedzili podopiecznych placówki. W Zambrowie przywitała ich pani pedagog. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali, jak wychowankowie domu dziecka radzą sobie na co dzień. Mieli też okazję przekonać się o ogromnym zaangażowaniu personelu, który bardzo stara się, by stworzyć tam naprawdę rodzinną atmosferę.

            Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom klas I i ich rodzicom za wsparcie, za to, że tak chętnie otworzyli swoje serca i wspomogli potrzebujących.

                                                                                             Wychowawcy klas I

                                                                                             

vulcan

Ogłoszenia

 • Film "Niezwykła wizytacja" +

  Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
 • Szkolny zestaw programów na rok szk. 2017/2018 +

  Tutaj znajdziesz szkolny zestaw programów obowiązujacy w roku szkolnym 2017/2018 Czytaj więcej
 • Dni wolne od zajęć dydaktycznych +

  Dni wolne od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 2 30 października 2017 r. 31 października 2017 r. 18, 19, Czytaj więcej
 • Konkursy o charakterze patriotycznym +

  Ten rok jest szczególny. 11 listopada 2018 r. obchodzić będziemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.To ważne święto i dlatego Czytaj więcej
 • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj