Ten słodko – gorzki rok szkolny dobiega końca. Pandemia pokrzyżowała wiele planów uczniom wszystkich szkół, jednak nie przeszkodziła w udziale w różnych konkursach. Mimo zniechęcenia, jakie przyniosło nam nauczanie zdalne, uczniowie klasy II c mogą pochwalić się kilkoma sukcesami. Największym z nich było zdobycie przez ucznia naszej klasy – Patryka Strzymińskiego 2. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „Drugie życie odpadów – ozdoba świąteczna z recyklingu”. Patryk z mozołem kręcił papierowe loki swojemu aniołowi, ale opłaciło się! Uczeń bierze udział również w konkursach pozaszkolnych. Jego wielkim sukcesem jest wygrana, dzięki której jego praca zostanie wydrukowana na pościeli przekazanej do hospicjum dla dzieci.

Dziewczynki również nie próżnowały – chętnie wykonywały prace konkursowe z mniejszymi lub większymi sukcesami, ale przecież nie tylko wygrana się liczy :) Gratulacje składamy Paulinie Brzozowskiej, Helenie Skłodowskiej i Karolinie Wójcik za wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na Palmę Wielkanocną. Karolina podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka odebrała również nagrodę z rąk burmistrza za konkurs „Kto Ty jesteś? Polak mały”.

Uczniowie naszej klasy reprezentują szkołę nie tylko w konkursach plastycznych. Z okazji Dnia Dziecka w Zambrowie odbył się wyścig rowerowy, w którym Antek – nasz kolega- zdobył 3. miejsce!

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach, bo ze sztuką i sportem można zmniejszyć dystans i obcować bez maseczki.

Wychowawczyni II c Aleksandra Borawska