Kolorowo i sportowo - tak wyglądał Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej.
Dzieci miały możliwość uczestniczenia w licznych zabawach i grach ruchowych. Skakały, biegały i śmiały się, czyli robiły to, co powinny robić dzieci :-)
Wychowawcy zachęcali do wspólnej zabawy i rywalizacji drużynowej. Wychowankowie mogli przenieść swoje siły na zamiary i stanąć do „boju” w licznych zabawach drużynowych. Do wykorzystania było mnóstwo akcesoriów jakimi dysponuje świetlica: szczudła, piłki, płachta edukacyjna, topki koala, piankowe klocki, lina do przeciągania i inne. Najlepszą zabawą, wzbudzającą wiele radości i zaangażowania był berek w workach.
Dzieci miały okazję również pomalować twarze na wzór postaci z bajki, czy ulubionego zwierzątka. Popularnością cieszył się piesek i motylek. Każde chętne dziecko otrzymało balonik na patyczku.
Największą satysfakcję dawały nam zadowolone i uśmiechnięte dzieci, z którymi mogliśmy spędzić popołudnie na wspólnej zabawie.
Kolejny Dzień Dziecka już za rok, a my tymczasem życzymy wszystkim dzieciom, małym i dużym, mnóstwo radości z małych rzeczy i uśmiechu na co dzień.

Bogdan Doroszkiewicz
Sylwia Krasucka
Małgorzata Kapitan
Krzysztof Tymosiak
Małgorzata Brzozowska