Wprawdzie pogoda nie sprzyja czerwcowym wypadom, ale jednak to ważne doroczne święto musi być w szkole obchodzone - Dzień Dziecka!

Zapachniało w szkole pizzą zamawianą przez rodziców dla swoich pociech. Było gwarnie, bo każda klasa inaczej – na luzie - spędzała 1 czerwca. Jedni uczniowie oglądali filmy, drudzy grali w planszówki, które w doborowym towarzystwie zupełnie innej dostarczały rozrywki niż w zaciszu domowym, jeszcze inni wybrali się na lody i relaks w parku. Głośno było na skwerkach wokół szkoły, gdzie robiono ćwiczenia integracyjne i bawiono się w gry zespołowe. Można było porozmawiać bez pośpiechu, pojeść słodycze rozczęstowane przez wychowawców i rodziców. Część klas zaludniła opuszczone do niedawna lokale gastronomiczne. W Dzień Dziecka nikt nie pamięta o przykrościach. Jest wesoło i żywiołowo, jak przystało na świętującą grupę wiekową.Wszyscy się integrują, wracając do naturalnego porządku sprzed zdalnego nauczania.

Z okazji Waszego święta, Kochane Dzieci, składamy Wam moc najserdeczniejszych życzeń. Bądźcie zdrowe i szczęśliwe. Niech więcej żaden kataklizm nie psuje Wam planów na życie. Uczcie się pilnie, rozmawiajcie ze sobą, nawiązujcie przyjaźnie, bo wiecie już, że są to dary, które zaledwie jeden wirus może Wam odebrać. Wszystkiego najlepszego!

Nauczyciele