Aktualności
Plan lekcji
Wykaz podr.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego- „ALFIK MATEMATYCZNY”, organizowanego przez firmę edukacyjną „Jersz”. Konkurs jest realizowany w ramach programu edukacyjnego „Łowimy Talenty”, pomaga w odkrywaniu oraz rozwijaniu uzdolnień matematycznych dzieci i młodzieży. Pozwala także uczestnikom na utrwalenie i poszerzenie materiału oraz porównanie swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej. Do tegorocznej serii „Alfika Matematycznego”, pomimo trudnej rzeczywistości pandemicznej przystąpiło 76 osób z kl. I- III.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż trzech uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych. Są to:

PIOTR TOPOLSKI kl. I c (nauczyciel: Renata Gniazdowska) - bardzo dobry wynik w konkursie (I miejsce w województwie)
• ŁUKASZ SARNACKI kl. II b (nauczyciel: Joanna Godlewska) - bardzo dobry wynik w konkursie (I miejsce w województwie)
• ADAM KNAP kl. I b (nauczyciel: Danuta Gołaszewska) - dobry wynik w konkursie (II miejsce w województwie)

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów. Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!!! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich uzdolnień i talentów.
Podziękowania składamy również Pani Małgorzacie Gierałtowskiej, która zajęła się organizacją konkursu w naszej placówce.

Nauczyciele wyróżnionych uczniów.

vulcan

godlo1

Ogłoszenia

 • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

  Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
 • Uwaga Rekrutacja!!! +

  Zgłoszenia dzieci do szkoły prosimy przesyłać na pocztę e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci skanu/zdjęcia zgłoszenia pobranego ze strony internetowej lub Czytaj więcej
 • Twórczość w czasach zarazy - miejsce publikacji +

  Okazuje się, że opublikujemy kilka opowiadań niezłych rozmiarów, więc nie możemy tego zrobić na stronie głównej. Polecam je miłośnikom czytania, Czytaj więcej
 • Nowe teksty uczniowskie +

    Kto zna naszą stronę, wie, że można na niej zamieszczać swoją twórczość. Czasem temat jest zaproponowany, czasem dajemy Wam Czytaj więcej
 • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

baner projekt

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj