Rok szk. 2019/20
Plan lekcji
Wykaz podr.

Okazuje się, że opublikujemy kilka opowiadań niezłych rozmiarów, więc nie możemy tego zrobić na stronie głównej. Polecam je miłośnikom czytania, zwłaszcza książek Makuszyńskiego i Kosika. Inne przygody Adama Cisowskiego oraz Felixa, Niki i Neta na pewno Was zainteresują. A może Ciebie zainspirują do pisania? Zapraszam więc do zakładki „ Co piszczy w szkole- prace uczniów”. Miłej lektury!

Redakcja


Zgłoszenia dzieci do szkoły prosimy przesyłać na pocztę e - mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w postaci skanu/zdjęcia zgłoszenia pobranego ze strony internetowej lub pocztą tradycyjną na adres:

Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 5
18-200 Wysokie Mazowieckie.


Wniosek - zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej zamieszkałego w obwodzie szkoły

Wniosek – zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej zamieszkałego poza obwodem szkoły

Wniosek - zgłoszenie dziecka do szkoły muzycznej

Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki i bierz udział w konkursie o tytuł Najlepszego Czytelnika Roku 2019/2020. Dzięki Tobie i Twoim koleżankom i kolegom z klasy cały Wasz zespół może wywalczyć tytuł Najbardziej Zaczytanej Klasy w szkole! Rozstrzygnięcie przed ogłoszeniem wyników konkursu na Super Klasę 2020. Wręczenie dyplomów na koniec roku szkolnego.Zapraszamy do czytania!

Skoro czytasz, na pewno chętnie podzielisz się swoją opinią o książce i  tekst polecisz bądź skrytykujesz. Czekamy więc  na Twoją ocenę dowolnej książki, a może książek(?).Nagrodami są: publikacja na stronie internetowej naszej szkoły, punkty do Super Klasy i...niespodzianka książkowa dla najciekawszej oceny. Zachęcamy do udziału! Napisane teksty  można zostawić w bibliotece bądź przesłać na adres Redakcji. Czekamy! 

Nauczyciele bibliotekarze

Drogi uczniu! Jeśli piszesz wiersze lub teksty epickie, możesz je opublikować na naszej stronie pod pseudonimem lub ujawniając imię i nazwisko. Może warto by pokazać swoją twórczość szerszemu odbiorcy? Zachęcamy!

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • Uwaga Rekrutacja!!! +

    Zgłoszenia dzieci do szkoły prosimy przesyłać na pocztę e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci skanu/zdjęcia zgłoszenia pobranego ze strony internetowej lub Czytaj więcej
  • Twórczość w czasach zarazy - miejsce publikacji +

    Okazuje się, że opublikujemy kilka opowiadań niezłych rozmiarów, więc nie możemy tego zrobić na stronie głównej. Polecam je miłośnikom czytania, Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

baner projekt

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj