Szkoła
Plan lekcji
Wykaz podr.
Jesteśmy już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 2
Zdobywamy wiedzę
Zdobywamy wiedzę
Odnosimy sukcesy
Odnosimy sukcesy
Rozwijamy swoje pasje
Rozwijamy swoje pasje
Rozwijamy swoje pasje
Poznajemy świat
Dbamy o środowisko naturalne
Kultywujemy tradycje

10 kwietnia br. odbyło się podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tej uroczystości w Białymstoku, gdzie zostaliśmy miło przyjęci przez panią kurator i uczniów szkoły. Dla rozluźnienia przed wręczeniem tytułów laureata oglądaliśmy występy taneczne młodzieży ze szkoły organizatora. Energetyzujące, piękne dla oka i duszy- zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Po występach nadeszła najważniejsza chwila spotkania – uhonorowanie laureatów . Uczniowie z naszej szkoły zdobyli po jednym tytule, ale w innych byli również tacy, którzy wywalczyli cztery lub pięć tytułów, a nawet dziewięć! Jednako osiągnięcia każdego są ważne i każdemu należy się uznanie- laureat, czyli mistrz w swojej dziedzinie! Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani i zadowoleni. W odświętnych nastrojach odbieraliśmy tytuły i gratulacje.

Tegoroczni laureaci to:

Amelia Dołęgowska II C - BIOLOGIA

Dominika Wojciechowska III E – BIOLOGIA

Marcin Piekutowski II D - INFORMATYKA

Hubert Drewnowski III C – INFORMATYKA

Mistrzynią w dwóch dziedzinach związaną z trzema tytułami laureatów jest p. Katarzyna Bartłomiejczuk- osoba przygotowująca młodzież do konkursów z biologii i informatyki. Marcin, to podopieczny pana Sławomira Skrzypczaka. Gratulujemy!

Jest to dla nas bardzo ważne osiągnięcie, które pozwala nam dostać się do każdej wymarzonej szkoły i umożliwia lepszy start w szkołach średnich, czasami też zapewnia zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego.

Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie jeszcze więcej laureatów w gronie uczniów naszej szkoły. Zachęcamy do udziału w konkursach przedmiotowych, ponieważ jest to szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i możliwość wywalczenia tytułu. A jakie emocje! Spróbujcie!

Amelia Dołęgowska II C

vulcan

Ogłoszenia

  • Makulaturę zbieramy, lasy oszczędzamy! +

    Samorząd Uczniowski zachęca do oddawania makulatury! Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 7:30. Za oddawanie makulatury liczone są Czytaj więcej
  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Jak się macie, Mole Książkowe?To konkursy dla Was! +

    Biblioteka znowu ma dla Was ciekawą ofertę konkursową na prawie cały rok szkolny! Czytasz? Wypożyczaj więc książki z naszej biblioteki Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj