Szkoła
Plan lekcji
Wykaz podr.
Poznajemy świat
Poznajemy świat
Poznajemy świat
Odnosimy sukcesy
Rozwijamy swoje pasje
Jesteśmy już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 2
Jesteśmy już pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum
Poznajemy siebie

Popołudnie 4 października zapamięta każdy czwartoklasista. OTRZĘSINY! Kilkanaście dni wcześniej przedstawiciele SU przeszli się po klasach czwartych i gospodarze wylosowali przebrania oraz konwencję, w której grupy miały się zaprezentować podczas zabawy. Zapowiadało się tak: IV a – jaskiniowcy, IV b- celebryci i IV c- czterej pancerni i pies.

Imprezę otworzył pan dyrektor. Pani dyrektor pilnie przyglądała się uroczystości. A warto było! Wszyscy wspaniale wyglądali. Widać było i pomysłowość dzieci, i ich rodziców. O to chodzi, by wszyscy wspólnie przystąpili do działania, mając( mamy nadzieję) przy tym wiele radości.

Jaskiniowcy w identycznych koszulkach z maczugami zaprezentowali niezły taniec. To grupa ułożona i dojrzała, ale...pierwotna dzikość w nich drzemie! Potencjał kipi .Oby nie pierwotną furią!

Celebryci- ekstrawaganccy , przyjmujący niedbałe pozy pokazali, że skomplikowany taniec to dla nich pestka, a zrobienie szpagatu- pryszcz! Obszerna prezentacja samych siebie leży przecież w ich naturze.

Czterej pancerni ( czytaj: dwudziestu dziewięciu) musztrowani przez dziarską choć filigranową gospodynię i stanowczego gospodarza pokazali, że dyscyplina wojskowa im nie obca i mogą się sprężyć do najtrudniejszych zadań. Mieli nawet czołg „ Rudego 102” i Szarika – psa czołgistów, który przestraszony wrzawą skrył się w środku pojazdu.Na szczęście wszystkie rany opartywały prześliczne sanitariuszeczki...

Samorząd uczniowski ubrany w stroje hawajskie po raz kolejny spisał się wspaniale. Przygotowane konkurencje były pomysłowe, wesołe i na poziomie. Dekoracja w postaci zielonych palm smętnie zwieszających swoje balonikowe gałązki- bardzo kreatywna. Opiekunki SU i młodzież prowadząca zabawę – miłośnicy tańca i kwiatów we włosach- z wielką odpowiedzialnością i humorem dbali o dobre samopoczucie nieco młodszych kolegów. Była rywalizacja – zdrowa, przyjazna i mądra- to też zasługa prowadzących. Szczegółów jednak domyślcie się, śledząc galerię zdjęć.

Uwaga! Uwaga! Tym razem wychowawcy wystawieni zostali na próbę- był test z wiedzy o klasach! Szczegółów nie zdradzamy. Na szczęście nauczyciele dostali szansę na poprawkę (XD)!

Redakcja

vulcan

Ogłoszenia

  • Film "Niezwykła wizytacja" +

    Zeszłoroczni  absolwenci byli na wycieczce w Toruniu. Stała się ona doskonałą inspiracją do nakręcenia filmu w konwencji baśniowej z udziałem...samego Czytaj więcej
  • Konkurs czytelniczy +

    Czytasz książki? Ten konkurs jest dla Ciebie! Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika roku  i najbardziej zaczytaną klasę. Przychodźcie Czytaj więcej
  • 1

mol

biblioteka

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecnie stronę ogląda ...

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

Stop cyberprzemocy

stop

My na mapie

Drukuj